bugün

entry'ler (362)

royal halı

Satışı gerceklestirilirse 3 TL den 25 TL olma ihtimalinolan sirket.

kervan gida

Sene 2021 halka arz olmus.Bedelsiz,temettu,lot geri alimi,yatirim mevcut.Su anda fiyat 15TL.Ongoru olarak 2025 120 TL olarak belirliyorum kendisini.Bir fovorimde Naten hissesidir su anki fiyati 35 TL.Kendisini ayni tarih araliignda 350 TL olarak goruyorum.Tarihe not.

clarion

Clarion dünyanın en iyi ses veren ana unitesidir.Tecrube ile sabittir. Clarion gibi döktürebilen sesin her tınısını kulaga veren baska marka goremedim. Cunku bunların teknoloji anlayısı çok farklı.

alpine

Çok kaliteli araç ici eglence sistemleri.Pioneerden cok daha kalitelidir.Kanımca bu sistemlerin kralı Clarion'dur.

volkswagen bora

Toplam 5 senedir golf,bora kullanıcısıyım. Kasası konforu ve güvenliği ile kendisinden 10 sene sonra çıkan araçlar ile yarısabilecek bir arac olup,yakıt tuketimi,hantallıgı ve iç hacim darlıgında bir o kadar kötüdür. Yalnız şunu soyleyebilirim arabanın freni ve direksiyonu çok hissiyatlıdır benim dikkatimi bu cekmiştir hep. Yumusak kullanımlı asla yormayan bir aractır. Tam otomatik vitesi sorunsuzluk ve yapay zekası ile tam not almıstır benden.Artı yokusta geri kaydırmaz.Koltuklarıda rahattır bu arada.

ateistlerin çok saygısız olması

Her canlı ölümü tadtıktan sonra....

uludağ sözlükte düzelmesi gereken şeyler

Yazarlar ve yazarlar.

volvo aşkı

Çin malı olduktan sonra fıslayan bir aşktır.Tavsiyem safkan alman araclarıdır.Vw,bmw,merco

bu ülkenin insanından bıkmak

Haklı ne denedir.

cevher döküm

Kan,ter,gözyaşı....

1980 ferdi tayfur almanya konseri

Sahnede bu kadar devleşen bir Türk sanatcısı oldugunu bilmiyordum acıkcası.Bugun kim bu kadar ozguvenli konser verebilir ki
http://www.dailymotion.co...onseri-full-hd-1980_music

erkek deyimleri

sikerim götten ölürsün gülmekten.

erkek deyimleri

Sikimden aşağa kasımpaşa.

erkek deyimleri

Yarragımın canak anteni veya antifirizi.

erkek deyimleri

Yarraga kadar yolu olmak.

erkek deyimleri

iki elinle bir siki doğrultamadın. Alt kısımları doldurunuz.Sadece bir deyim.

12 mayıs 2013 fenerbahçe 0 galatasaray 6

6-0 olacak demek.Vay be.Youtube'ye yazıyorsun arkadasım izliyorsun 6 kasım yazsanda olur.O kadar ünlü ki o maç.Liseli isen hatırlamassın diye soyledim.

12 mayıs 2013 fenerbahçe galatasaray maçı

Galatasaraylılara göre kesin kazanacakları maçtır.Ama 12 yıldır hep kazanacaz diye cıkıp kafa aşagıda gitmektedirler.Ne çektiniz Fenerden beeee.

12 mayıs 2013

Fenerbahcenin butun sezonun acısını cıkaracagı maçtır.Tahmini 4-1 flan biter.

fenerbahçe taraftarı

klubü için en çok destegi gosteren taraftardır.