bugün

farklı düşünce ve yorum yapan yazarları küfreden göt leblebileri. amınakodumun küllemeleri tiksindiriyor.
yok "südyeni 85 benden altı olan kızlar kezbandır." yok "boyun 1.80in altında olan ezik erkek." neresi arkadaş burası. siktir git ego nu sokak arasında masturbasyon yaparak tatmin et. andaval mısın ak?

sözlük dediğin yer karı kız düşürme yeri olmuş arkadaş. 3-4 tanede kız var. yeterince dikkat çekememişiz dikkat çekelim havasındalar. siktirin gidin lan, dennis rodman tarafından sikilesiceler.
sol framede am-göt-meme, kezban, şakirt, kemalist, bunu da açıklayın içerikli başlıkları sık sık görmek.
futboldan başka muhabbet dönmüyor şu sıralar.
troll mockıngbırd un sözlükte bulunması.
ekşi nutella yiyenlerin olduğu kültür mekanı olarak algılanır.
inci küfürbaz osbirciler olarak bilinir.
ama bu uludağ ın hiç bi çizgisi yok. sözlük aleminin en büyüklerinden biri olmasına rağmen en çok dikkatimi çeken olayı bu.
bunu yazan bunu da dedi. bizim niye nutellamız yok niye biz osbir çekmiyoruz
(bkz: küfürlü entry ve başlıklar)
Internet paketim bitiyor. mecburum.
(bkz: ırkçılık)

(bkz: kadına hakaret)

(bkz: ironiden anlamayan yeni nesil)

(bkz: ucuz cinsellik kokan entryler)

ama en çok

takım ruhu olmamasından kaynaklanan durumdur.
(bkz: cahillik)
(bkz: kadını obje olarak görme)
detay ara bölümünde 2013 olmaması. ne sikim iştir anlamış değilim hala. bi el atın.
ırkçılık, şakirtler, taşşak kokan entryler.
Kendini bilmez yazarlar yüzünden soğuyoruz güzelim sozlugumuzden... Keske olmasalar degil mı ey sözlük ?
Güzel yazdığını düşündüğün entry 'nin takdir görmemesi.
sürekli aynı salak reklamı alması.
trollerin sözlükten uzaklaştırılamayışı.
çok doluyum sözlük patlayacağım:
1-2.5 yıldır yazar çizerim ama nedense ilk günden bugüne sol frame de ki konularda hiçbir değişim olmadı
entrylerini takır takır siliyor.
2-birbirinin kopyası troller tamam bazıları yaratıcı yazarlardı ama çoğu uçup gitti,onların tarzlarını sürdürme çabası niye
3-genel olarak temaların atatürk,izmir,bakire,rte konularından oluşması.
4-kezban-kamil kapışması.
5-klavye artistliği yapan yazarların hazin sonu..
buradan 30 madde de çıkar çıkmasına ama bu da el souçta. yıllardır neden bir adım ilerleyemedik çoğu başlık inci'de ki konuların buraya özel uyarlanmış hali.
-sürekli benzer başlıkların açılması(türk kızı,kürt-türk muhabbeti vs.)
-yazmaya değer başlık olmaması
-girilen çoğu entrynin oylanmaması hatta biraz uzunsa hiç okunmaması ...

uzar gider böyle.
entreylere bir yerde dayanabiliyorum da başlılar kusturuyor.
küfür edilmemesidir.
Veda etmeden kendini sildirmiş yazar.
(bkz: zall)
çok cansız olması insanı gerçekten soğutmaktadır. Çok saçma şeylerle dolu oluşu da öyle.
bazı yazarlar. (bkz: isim vermek istemiyorum)