bugün

güzide sözlüğümüzdeki bi çoğu erkeğin, sozlukteki bayan user larla bitmek bilmeyen gereksiz tespitleri sonucu ortaya cıkan durumdur.
filinta gibi bir beyin versin tanrım.

(bkz: sözlukte hatun avına cıkmaya çalışmak)
yontmataştan kibar cilalısından daha delikanlıdır. ayırca moloztaş fırın erkeğidir. o derece.
(bkz: yıh yıh yıh)*
(bkz: sozlukteki erkekleri tespit etme taktikleri)

(bkz: sozlukteki hatunlari tespit etme taktikleri)
(bkz: moloztaş gibi olmak)
(bkz: gerisini siz düşünün)

doğrusu için bakınız; moloz taş
(bkz: sözlükteki fred çakmaktaş)
- merhaba ben barni moloztaş, sevişebilir miyiz?
+ bu devirde ne bu kabalık, iğrençsiniz.
- lan taş devrindeyiz, bundan önce bir devir yok anasını satayım. sevişiyor muyuz?
sozlukteki dinolarin ve kaptan magara adamlarinin derin hicranla izlediği yabayabadu durum.
(bkz: buyur garda$ bi$ey mi dedin)? *
(bkz: betty'im olur musun?)
nasıl istersen öyle oluruz şeklinde karşılık verilmesi olası sav, görüş.
(bkz: sözlükte kalitenin taban yapması)
*
sozlukteki hatunları tespit etme taktikleri uygulamalarını açtığı başlıklarla gösterip, sol frame ile ilişkiye giren erkeklerin davranışlarıdır. an itibari ile birisi sol frame de üst sıralarda gezinmektedir.
(bkz: uludag sozluk teki kızların tas gibi olması)
(bkz: yaba daba du)
ne oldu? biri beni mi çağırdı, neyse ya hadi ben kaçtım. *
sen git vilma çakmaktaş gelsin denerek karşılanacak tespittir.
(bkz: eyvallah bacım)
(bkz: moloztaşın olayım üstüme çık çiğne beni)
bu zihniyettekileri kaale alıp başlık dahi açmamak gerekir. ayrıca kızlara yapılan genellemeler ne kadar kötüyse erkekler için de durum öyledir. aramızdan iyi olmayanlar çıkacak, iyi olmayandan kasıt kötü niyetli tabi ki. ama kız veya erkek olmasından önce insandır nihayet. kötü insan. kötü erkek veya kız değil. ayrıca sana yapılmasını istemediğini sen de karşındakine yapma gibi güzide bir cümle var ki ben çok severim. üzerinde düşünmek gerekir kanımca.
(bkz: yontma tas) *
(bkz: magara adami)
(bkz: kimileri taş sever)
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: sözlükte ki erkeklerin hepsiyle haşır neşir olmak)
yaklaşık 2 metre boyu ile 'yoga yapan mistiq kedi'nin çürüttüğü önerme. ne çürütmesi *mına bile koyuyor.
(bkz: şair burda sertleşmeye değinmiş)
silinecek entry : "uludağ sözlük teki erkeklerin" tamlamasındaki sıfat yapan "deki" yi ayrı yazacak kadar formata aykırı ve dilin ırzına geçen kullanımları yapan insanların yaptığı eleştiridir.
test edip onaylanmış gibi bir durum uyandırdı bende.

(bkz: idrardan karakter tahlili)