bugün

geçenlerde dik (devlet istatistik kurumu) aracılığı ile alakasız bir forumda dillendirilmeyen gerçeklik. lakin ben adım kadar eminim! koskoca uludağ sözlük'te sadece ama sadece bir tane güzel kız var sürekli rüyalarıma giriyor. sözlüğe ilk üye olduğum andan beri mütemadiyen rüyamda kabataş sahilde gezip ıssız bir parkta öpüşüyoruz. çok romantik, bir o kadar da heyecan verici.

lakin aramaya kalksak bulması gayet zor gibi. sonuçta her ulu sözlük gızı kendini güzel sanmakta. ama inanıyorum efsane kız! elbet bir gün benim kağıt param (mesela eski beşlik) senin cebine girecektir... rüyalarım kadar güzelsin. ve ben seni sonsuza kadar seveceğim, çünkü sen benim işlemek isteyip de işleyemediğim bütün günahlarımsın.
beni tanıdılar sen kaç diycem ama;
- bi kere güzel değilim,
- 1. 75 değilim,
- beyaz tenli değilim,
- Etine dolgun değilim,
- Gözlerim de renkli değil...

Ama dimi nefes alsam yeter...

O zaman benim ulan o! *
Edit: Döşü kıllıyım ben. Mesaj atıp durmayın abazan yoldaşlarım.
(bkz: hassiktir be Rıfat abi)
kim o ya, tarif et bakalım tanıyo muyuz ?
* (bkz: onun ben amına koyim)
en güzelini her zaman yumurta topuk bilir.

kimseye de çaktırmaz.
(bkz: kimse çıksın söylesin kızmayacağım)
doğru olabilitesi yüksektir. sınıfın en güzel kızını hep ben kapardım, bekliyorum o kimse çıksın ortaya.
Benim olmadigim kesindir. Boy kisa , sifat fakirligi hat safhada , renkli gozde yok. Niye yasiyorum ki ben ?
(bkz: asuman orospu asuman)
testeddir. hatta dünyada bir tane güzel kız vardır.
her erkek cevap alabildiği kızı güzel zanneder. en fazla bir kızdan cevap alabilen erkeğin dünyasıdır bu.
beni nereden gördü ki ? sorusunu aklima getiren başliktir. şaka la şaka, ben degilim.
dünyada tek bir insan olmasından iyidir denilebilinecek başlık.
Guzelvemalkiz.avi
o da kukladir.
gramaj payımı alayìm.
ben kimin olduğunu biliyorum ama söylemem. evet sensin merak etme nickini yazmam.
yalan dolandır.

kız mı kız ne arar la sözlükte?
En yakin arkadasimdir kendisi. Yuzu fizigi guzel oldugu kadar akli ve kalbi de guzeldir ayrica. offline dir su aralar. Ama benim onunla konusabilmem icin online olmasina da gerek yok.

Kiskanin lan.
Seni ondan bile kiskaniyorum.

hakkı bulut
güncel Önemli Başlıklar