bugün

pardon filminden bir replik.

--spoiler--
+ peki (şişme) bebeğin adı ne olacak?

- asuman, orospu asuman.
--spoiler--

edit: yanlış anlaşılma giderildi.
ferhan şensoy'un bu cümleyi söylerkenki yüz ifadesi görülmeye değerdir.
pardon filminin en komik bölümünde geçen repliktir.

-- spoiler --
aydın: ibrahim bizim şişme bebek ne zaman gelicek?
ibrahim: geldi olum şişme bebek. mapushanemize ulaştı, bugün koğuşumuza ulaşıcak.
aydın: yapma yaa. güzeel. getirsin gardiyan, niye getirmiyor?
ibrahim: getiricek, bi punduna getirince getiricek. küçük bişey diil olum o, hayvan gibi bi paket.
aydın: ne isim koyucaz.
ibrahim: * asuman orospu asuman.
-- spoiler --
akabinde gelişen konuşmalar şöyledir. yarmıştır. özellikle aydın karakterine dikkat.

--spoiler--
muzo: asuman'a kimse sulanmasın önce ben yapacam ha.
ibrahim: yok ya! neden?
muzo: parasını ben verdim.
aydın: benim için farketmez. siz yapın ben sonra yaparım.
ibrahim: benim için farkeder arkadaş!
muzo: ne farkeder ibrahim ya.bakire değil ya bu. önce ben yapacam, sonra siz yaparsınız.
ibrahim: olur mu be. sen yapacan, sonra biz yapacaz. onun hiç zevki olmaz ki ondan sonra.
muzo: ya ibrahim, sen kerhaneye gittiğin zaman seçtiğin karının daha önce becerilmemiş olmasını talep ediyor musun?
ibrahim: bu öyle bir durum değil ki, aynı durum değil ki. hiç aynı durum değil, bu şişme bebek daha önce hiç yapılmamış.
aydın: bence fabrikasında bir kere yapmışlardır. kontrol için. hani nasıl fabrikasında arabaya binip şöyle bir dolaşıyorlar, test ediyorlar. buna da ustabaşı falan binip bir kontrol etmiştir.bir kere binmiştir.
ibrahim:o ustabaşının hayvanlığı. önce muzo yapacak diye bir durum değil ki.
muzo: senin yapman için de bir sebep yok.
ibrahim: yazı tura atarız, kibrit çekeriz, şişe çekeriz, ne çekilecekse çekeriz arkadaş.
muzo: hayır ibrahim, önce ben yapacam.
ibrahim: muzo o şişme bebek gelir gelmez delerim onu, yaptırtmam.
--spoiler--
-olur muu ozaman şişme pezevenk osman derler.
-parayı versinler de ne derlerse desinler. ben artik haysiyet takilmiyom oluum, maddiyat takiliyom .
(bkz: yapma ibrahim abi)
cuk oturmuş başlık. he ben üniversitemin asistanına gönderme yapıyorum o ayrı.
--spoiler--
asuman, orospu asuman.
--spoiler--
sevilmeyen asumanlar için kullanılan bir hakaret tümcesi.
bir orospu çocugundan tirattır, film icabı!
videosunu paylaştığım gecenin sabahında, yeni bir kaos ortamı yaratmıştır.
+Gönderen:Asuman XXXXXXX'
-Konu: 123

(gönderen lisedeki matematik öğretmenimdir.) Ayrıca arkadaşıma da hakaretten suç duyurusunda bulunacağını söylemiştir.Buyursunlar efendim Savcılık ilerde sağda.
pardon filmi repliğidir. ibrahim tarafından o kadar içten söylenen bir cümledir ki, o an önünüze gelen ilk şeye orospu demeniz muhtemeldir*.
Aklıma vurmuş olan harika Ferhan Şensoy filminin enfes repligi. Arada yolda giderken aklıma gelir ve ağzımı kapatıp gülerim. Şişme bebek muhabbetine girmiyorum. Asfgsgags.
Şişme bebeğe isim koyacakların ilk tercihidir.

(bkz: pardon)