bugün

1.55 boyunda saçları dalgalı mı düz mü belli olmayan 68 kilo kirli beyaz lekeli tenli kocaman burunlu kızların uğrak yeri. Run forest run!
allahım bu rüyadan uyandır beni.
fotoğraf da koyulması gereken ilanlardır. koyulsun ki herkes birbirinin ne kadar tipsiz olduğunu görüp ona göre değerlendirmesini yapsın.
inanmayacaksınız ama;
1.70 boyunda, eli yüzü düzgün, oturmasını kalkmasını bilen, oldukça mahir, barnakları marifet dolu bi ay parçasıyım. bi kızı bin kişi ister bir kişi alır, bakalım o şanslı kerata hanginizsiniz? mahcup smiley
hepsine uyduğum ama boydan* kaybettiğim ilan.
elden düşme hayatlar.

(bkz: sevgili aranıyor)
190 boyunda çalışan yakışıklı sportif bir yakışıklıyım. yalnız bir sorun var çünkü sevgilim var. neyse bol şanslar sizlere cicişlerim.
1,70 boy. 68 kg. esmer ten. ege çocuğu. 27 yaş. 1000 TL üzeri aylık gelir. sevişgen yapı. karizmatik kişilik.
c'on lads. i'm still here!
uludağ sözlükteki yazarlarda açtılar kollarını sizleri bekliyordu efenim. saygılar.
olm sözlükte kızlar teklif ediyormuş.

(bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi)
sözlüğün amerikaya açılıp hollywood da popüler olması halinde bu erkeklerin sadece varlıklarından ümit edinilebilecek ilan. *****
içip içip sözlüğe giren yazar zırvasıdır.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
nokta atışı memur alımı ilanı gibi olmuş.
başlığı açan arkadaş üstteki özellikte birini hak edicek ne yapmış merak konusu .
beni taşıyacak kadar adeleli olsun yeter. * *
sözlükten sevgili bulan, geceleri klavyeye hallenir.

(bkz: orucu uykuya tutturan cenneti rüyasında görür)
iddianame mahkemeden geri dönmüştür; sebep: penis boyu belirtilmemiş. *
bekarım yeter mi?
sözlük gece yayın kuşağında kendine yer bulan kadın programı tadında başlık. merakla takip ediyoruz.
uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanlarının yanında fazla çocuk kalan ilanlardır. yapmayın. gelin bizim bölgeye.
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
boyum 1.40 kilom 90. yakın zamanda 1000 tl maaş ile işe başlayacağım. 18 65 yaş aralığındaki kızların mesajlarını bekliyorum. mars ve çevresi tercih sebebidir.
edit: s*kimde olmaz maaşın
aramıyorum,ne de olsa anca o zaman buluyorlar beni.
adım arif 20 yaşındayım ameleyim.
boyum 1.55 maaşım 10000 tl. aşağılarda bir hareketlenme oldu değil mi?