bugün

şu sıralar yengeler ile beraberler sanırım. sözlükte olmadıkları kesin, belki de eşli ihale oynuyor da olabilirler.
akşamları yemek yemek için hepsi birden giden yazarlar topluluğu.
patlıcan bombası nickli yazarın ilk 10 entrysini görerek, yazarlığını onaylayarak sözlüğe salan moderasyondur. bildiğin anlamda armut toplamaktadır elleri. patlıcanın biri gelsin sözlüğü ergen forumlarına çevirsin, kalite yerlerde sürünsün, gören dalga geçsin, ırkçı yazılar yazılsın, tahrik edici unsurlar süslesin sol frame'i moderasyonumuz halen bişey yapmasın bu konuda. aferin gençler.
adres göstermeden yazdığım "dümbük" kelimesi geçen * * tüm entrylerimi dakikada patlatan, fakat an itibariyle sözlüğün içine edenlerin cirit attığı şu zamanda aynı duyarlılığı göstermelerini beklediğimiz ve kendilerini mumla aradığımız insanlar topluluğudur. *
şu an toplanıp maç izlediklerini düşündüğüm moderasyon. harf hatasını bile affetmeyen moderatörler seri küfreden herifi durduramadıklarına göre başka cevabı yok bunun... bakalım bu dağılan karizmalarını nasıl toparlayacaklar.
* *
uyuyan moderasyondur.
içlerinden birinin patlıcan bombası olduğundan iyiden iyiye şüphelendiğim insanlar topluluğu.
afk'dir. zzz.
büyük ve oldukça aktif bir sitenin nasıl yönetileceğini bilmediklerini düşündüren yönetimdir.
patlıcan bombasının içkilerine ilaç atıp uyuttuğundan şüphe edilen moderasyon .
sözlükle alakalarının ne derece olduğunu merak ettiğim moderasyon. her hafta biri çıkıp bu olayı yapıyor ve hala kimse buna engel olabilmiş değil.
ben bu moderasyona sorarım.

ben çaylakken yazar olmak için ilk entryler girdiğinde '40' karakter arıyordunuz şimdi adamlar 6 harflik bir bakınızla yazar oluyor. 'bana gareziniz neydi kardeşim' diye sormazmıyım size oysaki ben 39 entry den sonra yazar olmuştum bekleyerek.

sonra kimse söylemesin 'ilk 10 entryden sonra yazarın ne yapcanı bilmez' diye.

ozaman ben düşünmezmiyim fake sizin kankalar diye?
sikma tatli canini oksa patlicanini havasinda takilan guruh.
patlican oksana oksana, sozlugun ebesi gitti elden. haberleri yok.
ilk 10 entrysi;

1. turkiye de en cok bulunan sey/#4685318
2. bu gece ne amlar sikilir varya/#4700362
3. tassak vs yarrak/#4700407
4. am sikmeden olen genc/#4700417
5. am ustunde got sikmek/#4700430
6. cekerim emaneti sikerim adaleti/#4700436
7. akpartiye yarragimin girmis olmasi/#4700440
8. dtp ye tassaklarimin girmis olmasi/#4700442
9. sikismis dolosh orospu cocugu/#4700454
10. amina kodumun partisi/#4700467

(bkz: patlican bombasi)

şeklinde olan birisini yazar olarak onaylayan moderatörlerdir. Yani sen şu entryleri giren adamı yazar olarak içeri sok, sonrada "yok noktadan sonra boşluk bırakmamışsın diyerek entry sil" ne lan bu? Bu mu sizin moderatörlük anlayışınız? zall denen arkadaş seni tanımam etmem bir kere bile selam vermişliğim almışlığım yoktur. Ya sen bu moderatörleri değiştir, ya da biz sözlüğü değiştirelim...
bir internet sitesinde yönetici olmayanların anlayamayacaı kişilerdir.

adamlar demek ki sözlükte yok. parayla yapmıyorlar ki bu işi 24 saat mutlaka biri dursun. "bilerek müdahale etmiyorlar" iması falan çok çocukça. hepsinin olmadığı bir ana denk gelmiş olabilir. ayda yılda bir böyle şeyler olur. şebek yazarlar, sözlüğe veya popüler internet sitelerine çok gelir. kim bilir görmediklerinizi bilseniz tepkiniz ne olurdu? yüz kişide bir kişi barajı geçer böyle arada. heyecana gerek yok. asıl o tür şebek yazarların başlıklarına entry döşeyenlere laf etmeniz gerek.
çok büyük ihtimalle bu akşam bu başlık altına yazılan eleştirilerin sahpleri ya çaylak yapacak yada tamamen silecek kişilerdir.
(bkz: yetiş bacım)
eminim ki şu an sigaralarını yakmış, arkalarına yaslanıp, patlıcan bombası denen beyinsiz yaratığın ne bok yediğini izleyerek eğlenen moderasyondur. gülüyor onlarda biz gibi, eminim. ama bir fark var unutmadan;

siz moderasyonsunuz, biz yazar. asayişi siz sağlarsınız, biz uyarız anlatabildim mi?
ulan ben mi silicem patlıcan bombasını? ne bu rahatlık ya...
kaçırılmış olabileceklerini düşündüğüm şahıslardır. şu sıralarda karanlık bir mahzende sandalyelere bağlı bekliyor olabilirler.
komple değişmesi gereken moderasyondur. otorite saglayabilecek ve online süresi daha yüksek olan yazarlardan secilsin 5-6 kişi. bu moderasyon değişsin.
çalışmaya başlamış hede dir.*
4 kişi olarak sayıları azdır. otorite sağlanması elbette ki zor olacaktır. açılın da moderatör olayım moderasyonudur. *

(bkz: bu beni üzer)
(bkz: moderatör uyuma başlıkları bir oku)
komple değişsin. benzall'ın yerine geçeyim benim bady de moderatör olur gece ben sabah o ortalığı dağıtır valla.

sayılarının az olduğunu görmek beni umutlandırıyor!
saatlerdir ırzına geçilen, çatır çatır tecavüze uğrayan sözlüğümüze müdahale etmemiş moderasyondur.
(bkz: sozlugun follos olmasi)
edit: nihayet kara murat misali yetişip, eşkiyaları ve haydutları sözlükten yaka paça atmış moderasyon.
güncel Önemli Başlıklar