bugün

Bazıları başsızken daha güzel.*
geneli kendine inci sözlük kızlarını örnek almış kızlardır. sözlüğe adi bir popülerlik kazanmak için gelmiştir. eski nesiller ve yazarın cinsiyeti olmadığını savunanları bu durumun içinde düşünmüyorum bile...
Hepsi en az 1.75 boyunda, Fit vücutlu, bebek yüzlü, Zeki ve esprili, aynı zamanda eğitimli kızlardır. Yersen tabi.

1.60 boyuna bakmadan bi de erkek beğenmiyor haspam.
bu sözlükte değişmeyen ve ilerlemeyen konudur.. bütün kızlar kısa boylu ve şişmandır. avcıdır. yani umarım öyledir, eheh sizde belki biraz gözünüzü açarsınız. * * sevgiler.
gözümde bir tanesi hariç hepsi çirkindir efenim.
Yarısıyla seviştiğim kızlar topluluğu.
görsel
Bebek gibi olacak diye bir şey yok tabiki de. Tıpkı mikemmel yakışıklı bi yazarımız olmadığı gibi. Ama güzeli de vardır. Ben güzelim çıkmam mı lazım anlamadım burası çirkinler sozluğu mu
kısa boylu diyenler olmuş. 179
kurtun kırk tane türküsü varmış ,kırkıda koyun üzerineymiş .bizim uşaklarınki o hesap .bırakın bu işleri .kız düşüreceğim stresinden kurtulmanın en kolay yolu hiç bulaşmamak .
1.69 boyumla ortalamayı düşürüyorum. Masallah herkes selvi boyluymuş.
nefes alıyorlarsa her türlü gideri olan kızlardır.

abazan mode : on
Anonim bir platformda olduklarinda ne kadar bayağılastiklarini gordugumuz kizlardir.

Edit: seni kastedmiyorum hayatim.
Sabahlara kadar sözlükte yardıracaklarına bi işin ucundan tutup hazırlık yapsınlar.
diğer kızlardan farkları uludağ sözlükte yazmalarıdır .
Bazıları gerçekten ağır işsiz. Ya da sözlük bağımlısı bilemedim.
160 boy ve olmayan kilo kısa saç ve dağınık.
Allah sahiplerine bağışlasın, hepsi gencecik güzel kızlar.
Kıymetini bilin Olm buranın, ekşi'de yok böyleleri.
(bkz: harun ağbi)
hani nerde?
bir mesaj kadar uzaklarındayım. *
aralarında 1 tanesini efsane derecesinde merak ediyorum. bitanesiyle de konuşmak için ölüyorum.
necatiyi her gün bir fiil taciz eden kızlardır.
Yeter artıkın...
karakterleri, zihniyetleri, yaşam tarzları, zevkleri vs birbirlerinden farklı olan, benim gibi bu sözlüğün üyesi olan kızlardır.
Herhangi biriyle fuckbuddy olmak istediğim kızlar.
güncel Önemli Başlıklar