bugün

ne güzel süper karışık yapmışlar ama listede yokum.
Bunun adı fişleme ve kutuplaştırmadır. Ne kürt, ne sizin bakış açınızla kemalist, ne de alevi olmak bir insan için en ufak bir olumsuzluk ifade edemez.

Bu yaptığınız suçtur ve inşallah götünüze kanırta kanırta girer.
Çözüm sürecinde PKK'ya şirin gözükmek için 'Türk değil Türkiyeli' diyen islamcı hainlerinin yazdıkları kişileri Kürt olmakla suçladıkları liste.
Çok şükür 7 göbek Türküz. Anne tarafımda da baba tarafımda da Alevi yok. Olsaydı da umrumda olmazdı zira mezheplere inanacak kadar kafayı yemedim.

Lakin Peşinden gittikleri adam 'dedeme Gürcü müyüz türk müyüz diye sordum müslümanız' dedi diyerek Türk olmadığını 'müslümanlık' ile kapatmaya çalışırken onun peşinden gidenler bizim Türklüğümüze laf söyleyecek kıratta da değil, kalitede de değil.

Apo'nun imralı'daki ahırına nem emici duvar kağıdı yapıştırıp, sekretarya kurup, televizyon koyan herifler gelmiş bizim türklüğümüzü tartışıyor.
Başlıkta yazılanlardan sadece kürtlüğe sahibim ama ziyanı yok. Velev ki aleviyim velev ki kemalistim. Ne değişir?
insanlıktan nasibinizi alın da olgunlaşın biraz ya.

Babanız wifiyi kapatsın da gidin ders çalışın, bakın okullar açılıyor. *
Ne dersin mafolduk öyle mi bacım? Bir güzel birsek hep güzeliz.
islami hareketin karşısında diz çökecek oluşumdur., evet...

(bkz: organize işler)
olum harbiden bunlardan çok üredi kürt kelimesi içeren bi cümle kursanız bile hevaller hemen atlıyo olum niye böylesiniz kendi öznel düşüncemi değil bir gerçeği yazıyom.
Lan şu adı geçenleri bi yere kapatsan ikinci gün birbirlerini yerler ne yapılanması amk.
Ee bizi unutmuşsun.
(bkz: flat head)
(bkz: ataturkcu 20)
(bkz: noxeca)
(bkz: asuregibisurat)
(bkz: timur cengiz hülagu)
(bkz: thelma)
(bkz: teflon)
(bkz: paganviviodo)
(bkz: zeytinyagli dolma kalem)
(bkz: strawberry blonde)
(bkz: barıs hemen simdi)
(bkz: saban filmindeki gulyabani)

bu vitaminsiz arkadaşın hesabına göre bu ilk başlardakilerin atatürkçü yurtsever, son iki sırasındakilerin ise terörist sevici olduğuna inandığım elemanlar de listeye eklenmeliydi. herif aklına gelen muhalifleri, bir de sözlükte kürt kimliğiyle tanınan birini sorgusuz doldurmuş listeye.
bu kafayla yavuz sultan selim için "solcu öttüren" falan yazmaya başlayacak bu gidişle.