bugün

(bkz: şaban filmindeki gülyabani)
Tarkan filmindeki ahtapottur yani gezi parkı direnişcisi, hoşgelmiş hakikatleri yazmaya devam etsin yazarı.
kemal sunal denlince insanın aklına şaban geldiği için şaban filmindeki gülyabani yaptım evet.
kaliteli ve dogruları yazan bir yazar.
Nasıl olurda hala hapse girmedi dediğim boktan yazar.
milliyetçilerden daha iyi boktan da yoktur evet.
çakma türkoları bir bir bombardımana tutan yazar.
ışıd zihniyetli teröristlere dert olan insan evladıdır evet.
sözde polisinizi üçüncü havalimanı işçilerini tutuklamak için kullanaNLAR OLDUĞU SÜRECE ADFALETi TEK ADAMA BAĞLADIĞINIZ SÜRECE BURASI TÜRKiYE CUMHURiYTi OLMAYACAK...
BURASI MONARŞi REJiMiNDEN FARKSIZ OLACAKTIR...
ŞU ANDA CUMHUiRiYET DiYE BiR ŞEY YOK MONARŞiYi YAŞIYORUZ...
hükümete olan siniri devlet düşmanlığına dönmüş birisi umarım bir gün Türk polisimize çok muhtaç olursun o zamanda yazdıgın bu haince cümleler aklına gelir .
Umarım bir gün sözde işkenceci polisle karşılaşmasın umarım. Gerçek olan da budur.
Ergenekon ve balyozda sahte delil üreten iftiracı gezide en silahsız insanlara dayak vuran 15 temmuzda polsin askeri askerin polisi vurduğu karanlık kokusmus bir ülkede yaşamasın evet.
Ne kadar vatan millet düşmanı varsa öven yazar.
Vatan dediğiniz suzin bu kokuşmuş zihniyetinizse almayalım evet. Vatanınızı pislik götürüyor evet.
gulyabani bir Türk mitolojisi öğesidir ve Şaban filmindeki figür gerçek efsanedeki tarife uymaktadır.
tekrar gelmiş buralara kancık eşek. 80 defa kovulduğu yere geliyor. ne kadar da yüzsüz.
5 para etmez insancık!
Gelirim giderim bu da kimseyi enterese etmez.
Yaşasın anarşistler der giderim.
Bir yazar.
Ya niye bu kadar uğraşıyorsunuz bu kızla? Berkin Elvan'ı savunmaktan başka ne yapıyor? Bu mu battı size?
Şu kızla uğraştığınız kadar sol frameyi bok götüren başlıklara tepki göstermezsiniz ama. Bırakın yazsın çizsin istediğini.
Sen yaz hayatım aldırma bunlara. Öptüm.
görsel

Bana terörist diyene bakar mısın? Bunu diyen kişi gezi parki direniscisi , tarkan filmindeki ahtapot . Başka birisi dese hadi neyse de sen dediğinde bir anlamı kalmıyor. ispatlamazsan adam değilsin. Bu arada hoş gelmedin. Bu kadar da yüzsüz olunmaz.
Bu ülkede eli temiz olan tek bir kesim dahi yoktur. Kesin sevdiğinizi sandığınız ideolojinin kirli bir geçmişi vardır kesin. Evet. Sözde ağbileriniz zananında adam öldürmüştür.
Galiba şimdiye kadar tek desteklediğim yazın “bu ülkede eli temiz olan tek bir kesim dahi yoktur” bu. Tebrik ederim.

Sizin abileriniz de banka soyadursun. Mont hacılasın. Siz de o yollarda koşar adım polis taşlayarak, molotof atarak gidin zaten.
görsel
Kimi ülkücüler de uyuşturucu kaçırsın beyaz kadın ticareti yapsın pezevenkler silah kaçırsın haraç kessin.
ben öldü sanmıştım hala sürünüyormuş .
görsel
Ülkü ocaklarına davet etmek istediğim kişi. Ama parkasını falan giyip tek elini iki parmak diğerini ise yumruk yaparak gelsin. Pekokey falan diye de bağırsın.
güncel Önemli Başlıklar