bugün

ha hemen çemkirin bana.
dikkat ettim burda ki kadın yazarlar durumdan rahatsız değil. valla, öyle olsa birbirleri ile konuşurlar ki galiba burdaki kadın yazarlar hiç hemcinsleri ile konuşmuyor.

sol framede akan başlıkları vs işte tüm o olayları bence ancak kadın yazarlar düzeltebilirdi. zall efendi ve teyfasına baş kaldırıp.
neden mi ee normal olarak ben bir moda mesaj atıyorum altı ay sonra cevap geliyor kız atınca hemen, yanlış anlaşılmasın o kadar olur mantıklı yani.

ama burdaki kız kadın yazarlar en çok birbirleri ile kavgalı galiba.
sonra hak adalet eşitlik, yok kızla erkek eşit, ama sen inanmıyorsun önce.

ha bunuda neden yazdım benim umrumda değil sözlük vs valla ama insan şu samimiyetsizliğede hayret ediyor ya.
bana neyse. ama söylemeden yapamıyorum.
hak ediyorsunuz yani burayı da böyle gittiğiniz yeride. otobüste size dayayanıda. evde hakaret eden kocayıda.

tabi ki kimse haketmez bunları ama ee o kadar başı kuma gömersen.
entrylerin içeriğinden dolayı, kaşar damgası vurulmasından kaynaklanan durum.
beğenmiyorsan kapı orası denilmesi gereken yazarlar.
(bkz: ne alakası var yhaa)
her sözlükte var olan ,kendi hatunları için açılmış başlık..
başıma bir şey gelmeyecekse katıldığım tespittir.

dikkat edin en tırt, en bayağı, en pespaye başlıkları uplayanlar hep onlar.
(bkz: uludağ sözlük erkek yazarlarının çok pırt olması) ile özdeşleşebilecek önermedir.
çok ta tırt tır.
kurban olun siz kadın yazarlara.
benim iyot gibi açığa çıkmama sebep olmuş tespit. harbiden sırf gevezelik yapmak için buradayım, bir eksiği kapatırım diye falan, baktım ki bu eksiği kapatan çok adam var burada. dolayısıyla, sonuç itibariyle tırt olduğum da ortada. çok pişmanım, tez zamanda namaza başlıyorum. ama bu zeka geriliği var ya azizim, onu ne yapacağız yahu?
indirdik donları ayakta alkışlıyoruz.
öncelikle eşeğin zikinden dolayı olduğunu ifade edeyim.

neden erkek troller başarılı diye sordunuz mu hiç kendinize? çünkü onlar piçliği rahatlıkla ifade edebiliyor, onlara, her yazdıkları giri sonrasında. 'asadaasad dostum yine yardırmışsın amk' diyor, sırtını sıvazlıyorlar, hatta alkış tutuyorlar, tezahüratları buradan seyredebiliyoruz.

erkek troller, 'bir kadının memelerini rahatlıkla yalayabilirken' kadınlar 'bir erkeğin dudaklarını öpmekten' bahsedince 'vayyy orospu, vayyy kaşar, iğrenç, mide bulandırıcısın' deniyor ve yine erkek güruhuna taşak konusu çıkıyor.

her kadın verici, alan erkek, über seksüel bir yaratık.

erkeğin yazdığı fiction muamelesi görürken, kadının yazdıkları, kerhane çalışanı muamelesi görüyor.
yanlış anlaşılmasın onları küçümseyen ben değilim, diğerleri.

he bunu nereden biliyorum, bir dönem boş zamanım vardı ve bir başka platformda sosyolojik olarak inceledim konuyu, bir erkek, bir kadın nicki ile yazdım.

neredeyse, dissosiyatif kimlik bozukluğu yaşamak üzereydim. erkekleşmeye başlamıştım, etrafımda egomu okşayan bir dolu yalama tip vardı ve her geçen gün, kadınların mutsuzluktan zevk aldıklarına kadar tüm tanımlamalarım, otorite bilgi değeri görüyordu.

kadın nicki ile yazarken, erkeklere giydirdiğim için yemediğim hakaret kalmıyordu. destek çıkan kadın yazarlarsa hiç yok denecek kadar azdı, çünkü bir kadının en çok zoruna giden şey, karşıdaki, zibidinin teki,
hayatı, klavye ve monitör arasına sıkışmış bir embesil olsa da 'kaşarlık, orospuluk' damgası yemek çok ağır geliyor. kadın, memesinden bahsederken, bebesine süt emziren ana sembolünde olmalı en fazla, dahası yok.

erkek olarak yazıp, kadınlara giydirdiğimde, mesaj kutum taşak sıvazlamalarıyla doluyordu.

gördüğünüz gibi; eşeğin zikinden dolayı iyi bir kadın yazar yok, eşeğin zikleri sizi.
pek çok troll ün aslında kadın olduğu gerçeğini atlayan tespit.

kadın sözlük yazarları iki ayrılır;

- süper çapkın erkek görünümlü kadın yazarlar.
- ve onların peşine takılan süper tırt kadın yazarlar.
çok yanlış bir ifadedir. onlar birer çiçektir çiçek.

not: istanbul avrupa yakasında oturuyorum. boyum 185 kilom 74 yaş 23. ayakkabı numaram 43.
çok yalnış. onlar birer 7. Harikadır.
Burada ki kadın yazarlar kendini bilmiş olgun erkekler ile konuşmayı sevdikleri için hemcinslerinde aradığını bulamamaktadırlar..