bugün

Genelde aynı erkek yazarın bunlara aynı anda yürüdüğünü fark ettikleri anda çıkan savaşlar. Ya da daha da ötesi.
Şahsen ben onurlu ve gururlu biri olarak bıçağa gel deyip awpyle vurmuşumdur hepsini.
kezbanlığı tarihin tozlu raflarına kaldıracaksa desteklediğim savaş. kahrolsun kezbanizm!!!
Savaş sırasında bir çok kadının özgüveni tavan yapmış, birbirlerine adeta hanımağalık taslamışlardır.

Nereden mi biliyorum? Ben 2014 ten beri buradayım. şahit oldum. Ama ben bulaşır mıyım? Sanmam. Kimseyle aşık atabileceğimi sanmadığım gibi.
hedef değiştirilmesi gereken savaştır. iğrenç erk*k yaratıkları dururken hemcinse mi saldırılır?
Sebebi de hep sümüklü sözlük erkeğidir.
Saçlarımdan tut önce beni yerlerde sürükle.
artık eskisi gibi olmayan savaşlardır. eskiden arbede sırasında memeler falan açılır gözlerimiz şenlenirdi, şimdikiler anca laf. yazıklar olsun.
Hatırladıkça hüzünlendiren savaşlardır.

görsel
uluların ulusu, güzel sözlüğümüze dair, insanı kahreden ve bir o kadar da düşünmeye iten savaşlardır.

nerede o birbirini ilgi orospuluğuyla, fingirdeklikle ve yalakalıkla itham eden seviyeli ve güzide hanımefendiler?

nerede o "terbiyesiz, hadsiz" gibi laflarla başlayıp, "kafam girsin" ile son bulan tatlı sert tartışmalar?

insan gerçekten üzülüyor.

kalmadı o yırtıcı, agresif ve savaşçı ruhlu kadınlardan.

şimdi hepsi teletabi.
Çamur benden kızlar, böyle de fedakarım işte.

Tamam hadi, bikiniler de benden. Yeter ki problemi çözelim. Sakin olup soyunun şimdi. Her şeyin bir çözümü vardır.
burada kavga etmeyi kim ciddiye alır be? yürü git sal kendini dışarı kavga etmek istiyorsan gelmiş burada tatava yapıyor. amaç? ilgi çekmek. hım oldu.
(bkz: Serpil silahliperi)

Edit: gelir birazdan gifiyle.
mazide kalan güzel hatıralardan ibarettir.

şimdi bir erkek için birbirini yerden yere vuracak, kız kankalarını da yanına alıp uyuz olduğu kızları ilgi ırıspılığı ile suçlayacak, ortalığı kan gölüne çevirecek gladyatör ruhlu hanım kızlardan kalmadı.

aah ah. sözlüğün sözlük, sözlük kızlarının da zeyna olduğu o güzel günler...
Savaşmayın sevişin!
Canım bak Bir derdin sıkıntın olursa biliyorsun hiç umurumda değil.

Ojelerim bozulsun istemem.
profil resmim cevap niteliğinde.
Savaş öncesi şu şekilde olduklarını düşünüyorum. Yani bu şekil olsa çarşı karışır, kaos akar.
görsel
Yiyin birbirinizi ete para vermeyin. Biz de keyifle izleyelim. Çok şey mi istiyoruz kızlar eheh.
nesillerdir devam eden savaşlardır.

bize ne peki.
tu kıs kıs kıs kıs.
Ağız burun demiş. Kezbanlık ne diye sorsalar böyle bir şey derim.
saçları başları dağılacağından, rimelleri akacağından olmayacak iştir. hepinize yetecek kadar abaza var ortamda, neyi paylaşamıyorsunuz.
Çok kelle gidecekmiş gibi geliyor. Aga niye yapıyorsunuz? Hem özelden birbirinize çükünüzü atın hem sonra dövüşün yakışıyor mu?
Bu kavga daha bitmez. Fitne fesat ekibine yazmışlar ama söylemeden edemeyeceğim. Erkekler kavga eder kafa goz neyse kırılır dağılırlar tahminimce. Ama kadınlar asla unutmazlar hic bir şeyi. Ve yeri ve zamanı gelince intikamlarını alırlar.