bugün

başlık açacaktım açılmış olanı canlandıralım yok mudur arkadaşlar 7-7 14 kişi toplanıp şu sıcaklarda akşam hem eğlenelim hem ter atıp yeni dostluklar edinelim
avrupa yakasından ön libero olarak ilk katılımı yapayım.
Edit:şuan için katılım gayet iyi whatsapp gurubu için ben numaraları alıp grubu oluşturabilirim.
avrupa yakasından katılım gösterecek başka arkadaşlar var ise katılabileceğim müsabakadır. uzak yer yazmışsınız lan gelirken kaybolmayalım yaren olsun bari 1-2 tane birbirimize sahip çıkarız gidip gelirken *

yalnız sezonun ismi de değişsin bir zahmet isim sahibi bir sürü reklam alır sahaya koşacak alan kalmaz.
Whatsapp gurubunu kurduğumuz son alımlarını yapacak guruptur.
Gelirim diyen arkadaşlar mesajla dönüş yapabilirler.
ilk entryi editledim fakat görünmüyor olabilir whatsapp gurubu için mesaj ile numaralarınızı bırakırsanız gurubu kuracağız yer zaman vs gibi konuları guruptan hallederiz ayrıca diyalogda olunan yazarlar başlığa davet edilebilir.
iletişimsizlik yüzünden formatı ağlattığım başlıktır
Sebep olan arkadaşlar atın la numaranızı kuralım şu gurubu.
Götüm, göbeğim ve yaşıma bakmadan dahil olduğum halısaha müsabakası olacaktır. Yalnız solağım, ayık olun gençler.
Her sol framede halı saha başlığı görünce aklıma (bkz: uludağ sözlük birinci gazoz ligi) usbgl geliyor. Ne günlerdi o günler eskiler bilir.
Saat ve gün uyarsa severek katılacağım (yaşlıyım ona göre ) muhabbet temelli maç programı.
ilk maçı 18-17 biten maç organizasyonudur sahanın en kötü topcusunun gol kralı olduğu teknik adamları geride bıraktığı üst düzey çekişmeli bir maç olmuştur herkesin ayağına sağlık haftaya tekrarı gerçekleşmesi yüksek muhtemel olan organizasyondur.
Mesaj atamadığım arkadaşlar bana mesajla numaralarını bırakırlarsa whatsapp gurubunu kuracağımız oluşum.
çok güzel maç izlerim yazın beni.
Bence gelin hem stres atarız hemde güzel bir anı olur. Asosyallesmenin manası yok .d
Yaz beni yaz joker gibiyim her mevkide oynarım kale hariç.
listeye cannavaro tarzı defansıf stilimle giriş yapıyorum dm bekleniyor.
Çekirdek hazır bekliyoruz ama hanımlardan izin alcanızda toplancaksınızda ohoo .