bugün

minimum 12 kişiyi bulabilirse ilk maçını 30 kasım 2014 pazar günü maltepe sahil halı sahasında yapacak gruptur.
ki bu 12 kişinin 4 kişisi genelde gelmez o yüzden minimum sayı 16 dır. katılmak isteyen yazarlar pm atabilirler.

yenilen takımın, yenen takıma bir bira ısmarlaması henüz gündemde değildir.

yıllar sonra gelen edit: katılmak için gregorysamsa ya mesaj atabilirsiniz.
başlık açacaktım açılmış olanı canlandıralım yok mudur arkadaşlar 7-7 14 kişi toplanıp şu sıcaklarda akşam hem eğlenelim hem ter atıp yeni dostluklar edinelim
avrupa yakasından ön libero olarak ilk katılımı yapayım.
Edit:şuan için katılım gayet iyi whatsapp gurubu için ben numaraları alıp grubu oluşturabilirim.
Beni de alın o zaman. Az ter atalım dostlar.
Saat ve gün uyarsa severek katılacağım (yaşlıyım ona göre ) muhabbet temelli maç programı.
Emanetçi olarak katilacagim topluluk.
+1 dahil olabilirim.
Defans veya sağ açık burda.
Eğer olursa Sözlüğün bende yeri başka yerlere gelir.
Ayrıca gündemde tutmak lazım. En azından güzel bir şeye vesile oluruz.
ilk entryi editledim fakat görünmüyor olabilir whatsapp gurubu için mesaj ile numaralarınızı bırakırsanız gurubu kuracağız yer zaman vs gibi konuları guruptan hallederiz ayrıca diyalogda olunan yazarlar başlığa davet edilebilir.
gelmek isterim.
Yaz beni yaz joker gibiyim her mevkide oynarım kale hariç.
listeye cannavaro tarzı defansıf stilimle giriş yapıyorum dm bekleniyor.
Mesaj atamadığım arkadaşlar bana mesajla numaralarını bırakırlarsa whatsapp gurubunu kuracağımız oluşum.
Hakem olarak yazabilirsin.
2017-2018 zall sezonu hayırlı olsun. numaralar mesajla gregorysamsa ya.
avrupa yakasından katılım gösterecek başka arkadaşlar var ise katılabileceğim müsabakadır. uzak yer yazmışsınız lan gelirken kaybolmayalım yaren olsun bari 1-2 tane birbirimize sahip çıkarız gidip gelirken *

yalnız sezonun ismi de değişsin bir zahmet isim sahibi bir sürü reklam alır sahaya koşacak alan kalmaz.
iletişimsizlik yüzünden formatı ağlattığım başlıktır
Sebep olan arkadaşlar atın la numaranızı kuralım şu gurubu.
Bu grup ocakta anca iş yapar montla maç oynarız artık.
çok güzel maç izlerim yazın beni.
Anadolu yakası maçlarına gelebilirim dediğim gruptur.
Whatsapp gurubunu kurduğumuz son alımlarını yapacak guruptur.
Gelirim diyen arkadaşlar mesajla dönüş yapabilirler.
Kaleci olmam defansa koşmam, pas atılmazsa oynamam, halı saha kitlerini giymem, 6 golden az atarsam paramı veririm fazla atarsam siz verirsiniz. Maçtan sonrada iki dal sigaranızı alırım. Kabulse sözleşmenin altına imza atabilirsiniz.
Bence gelin hem stres atarız hemde güzel bir anı olur. Asosyallesmenin manası yok .d
Götüm, göbeğim ve yaşıma bakmadan dahil olduğum halısaha müsabakası olacaktır. Yalnız solağım, ayık olun gençler.
izmirde olsaydı gelirdim.