bugün

0:00 2:07
Ekşi sözlükte yazar olma sırası gelmiş uludağ sözlük yazarı beyanı

Siz geçin bunları burada kah gülüp kah eğlendiniz şimdi de nankörlük ediyorsunuz.

Ayıp!
Ahanda buradayım. Bir derdi olan varsa buyursun gelsin. iyi not et sakın atlama. Yüreğin yetiyorsa ben buradayım. Neyi canlandırmak istiyorsan canlandır. Ne istiyorsan söyle. içinde kalmasın. Susma konuş. Eteğindeki taşları dök içine dert olmasın. Konuşurken yüzüme bakda konuş başlıkların arkasından konuşma.
bunlar şey işte. ayrıldıktan sonra mesaj atanlar.
görsel
ben niye sözlüğü kendimden mahrum edecekmişim canım?

onlar yazmasın. Nasıl mantık? düz ama güzel.

Toplumu iç savaşa sürükleme niyetindeler. Hedefleri kendilerinden olmayan herkesi kesip biçmek. Sebep, asıl güçlü olan sensin. O yüzden.

sen niye saklıyorsun kendini be kuzum?

Prim verme diye sinecek misin büsbütün.

Adamın ümüğünü sikerim ben. Sen de bunu anla.
Yalnız bir dakika uluda o kadar yazar ne ara peydah oldu. Yoksa gizemliler sahaya mı indiler.*
bilmiyorum belki işe yaramıştır?

tek isteğim şu sözlükte keyifli bir ortam olması. birbirine hakaret eden insanlar yerine adam gibi konuşan tartışan insanların olması daha güzel bence.

yaramış ya bence.

işe yaramıştır.
(bkz: 9 şubat 2018 büyük troll soykırımı)
Sanıyorlar ki bunlar yazmadı diye düzeldi ve ya düzelecek.
Bunları da bdv'ye anlattın mı. Seni 26 feykimi yakaladığın için mi yetkili yaptılar. Gerçi bunun için yapmazlar, ss paylaşman, milleti fişlemen lazım. Sayıp sövmen lazım.

Şu ara millet süslü sözlük'e gidiyor. Benden sana tüyo; orayla da ilgili başlıklar aç, gidenleri bul yetkin artsın. Kafayı kullan la.

Firsatcilara gün doğuran karar.
Ulkenin duzelmesi gerek. Sivilasmis beyinlerle bu ulke duzelir mi bilinmez...
isyan,
devrim,
trollere olum.
başlığın hakkı verilmiş ve " arızalı " yazarımsıların çoğuna yol verilmiştir.
gösterilen haklı tepki sonuç vermiştir.

bizi insan, bizi birey, bizi biz yapan " değerlerimizdir."
değerlerimiz için biraz daha özen, biraz daha dikkat,özgür, çok renkli,
okunabilir ve yazılabilir bir sözlüğün olmazsa olmazıdır.

not: bu tepki eyleminde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. sağolun.

zorunlu not: şimdiden 8 eksi. bu çok iyi. sanırım fabrika ayarlarına geri dönmek bu olsa gerek.
eksi 20' den aşağısı bu entry' i kurtarmaz. ha gayret. *
" uludağ sözlük düzülene kadar yazmama kararı " olarak okuduğumdur. aman ha !
uludag sözlük gayet düzgündür, içerisinde bazı saçma sözde yazarlar vardır, o yazarların düzelmesi lazımdır bana göre.
Bu kararı alarak, yazmaya ara veren birçok yazarın, olumlu gelişmeler sonucu yeniden keyifle yazmaya başlaması, sòzlüğü ne denli sahiplendiklerinin, olumsuzluklara dikkat çekmek adına çabalarının göstergesiydi.

Sòzlüğü çin kerhanesine çevirmeye kararlı güruhun dediği gibi, osuruktan teyyare kampanyası olmadığı, gòzlerine sokulmuştur.
iyi de olmuştur!
suriye düzelir burası düzelmez. devam yazmaya.
düzeldi beyler geri gelin.
Gidenlerin %90' ı boş insanlar olduğu için gelmeseler de pek fark olmazdı diye düşündüğüm karar.
(bkz: sözlükte kadir mısıroğlu na hakaret edilmesi) nedeniyle aldığım karardır. lütfen ısrar etmeyiniz.
geri dönmeyin lütfen..
Aslında karar, sonsuza kadar devam eder. Geri dönmek niyedir diye sorar bir insan kendisine.
ohhhooo,kime göre neye göre "düzelme"?...

sadece toplumda infial yaratan trollemeler peşinde koşanların sözlükten atılması yeterlidir. geri kalanına, bizim ağzımız laf yapar, biz onların hakkından geliriz.

öyle küsmek, yazmamak, onlar korkaklık şeysi...göstergesi !
kucağında hoplamak için can attığın kişi "çomar-troll" olduğu ve sözlüğün ağzına sıçtığı için silindi. yönetimi karşı tavır almanıza yada posta koymanıza gerek yok.
güncel Önemli Başlıklar