bugün

yaz geldi oley turnuvasi bir biteydi.

neyse nema problema yaz beni.
katilmak istenilen turnuva.
dosta güven düşmana korku salmaya geldiğim turnuvadır. zarı sallamadan oynamayı hiç sevmesem de, birilerini yenmek güzel olacak. hoş gördüm.
beni de alin gencler turnuvasi.
yaz pampa
Kambersiz düğün olur mu denilesi turnuva, geçen turnuva da hakkımı yediniz ona göre...
muhtemelen nick the chopper ve protest sanayici' nin çekişmeli bir final yapacağı turnuvadır.
balik adam denen zırtapozu rakip olarak istemediğim yarışmadır.
katılacağım turnuvadır. yazınız...
finalde karşıma nick the chopper, abica yahut efervesantadem'in çıkacağını düşündüğüm turnuva. bunların dışındaki katılımcılar muhtemelen şahsım tarafından veya bu üç arkadaş tarafından elenmiş olacaklardır.
bu üçünden de beni en çok abica zorlar. zira diğer ikisine karşı yüzde yüzlük bir galibiyet oranımı hala koruyorum.

yani yine yeni yeniden ufukta bir protest sanayici-abica finali, yani bursankara finali gözüküyor.

artık beni zorlayacak yeni oyunculara ihtiyacı var bu turnuvanın.

paradise05'e arz olunur.
Katilip kara bahtimi duzeltmek istedigim turnuva.
Katılmak istiyorum . (bkz: Yaz kızım)
(bkz: #20304948)
(bkz: #20304678)

favorilerin hemencecik belirlendigi turnuva.
bakardicola gel de al sunlarin ifadesini. ben beceremiyorum.*

edit: (bkz: #20305233) herkes cok iddiali bu sefer. bomba turnuva olacak.
edit2: tuvaletfircasi ve katilirsa terazilastikjimnastik renk katacak bence. bakarsiniz surpriz biri de cikabilir yeni gelenlerden.
tez ismim yazıla.
yarı finale efervesantadem ve protest abilerimle beraber bakardi ve ben çıkarız. bunların dışında çıkan olursa da hiç beklemeden sayısal falan oynasın. balları üstünde demektir.

şampiyon mu? ya bursaspor ya ankaragücü. çık karşıma protest.

pardon pardon editi: yarı finalden önce bu dörtlü birbirine denk düşerse tabi ki oyun bozulur. ama asla değişmeyecek bi gerçek var ki, şampiyon yüzde yirmibeş belli.
varım, yazın beni.
yeter gari beni de alın dediğim turnuvadır.
(bkz: yaz panpa)
yazın yeni eğlencesi olan turnuvadır. şampiyonu tabiki bellidir.
''al beni laaann al beni'' turnuvasıdır.

ulan cenabet sayıya denk geldik. ilk turdan elenmesek bari *.
O bir kisi olmaya talibim.
Artik beni de yazin yau.. birine de katilabileyim.
öncelikle nick the chopper gruplardan çıkamaz, boşuna kayıt yaptırmış. *

abica reisle tek bir maçımız olmuştu ve çok rahat kazanmıştım onunda şansı yok. *

ikeya desen 2 defa oynadık ve kaybetmişti. protest desen 1-1 durumdayız ki son maçın skorunu kendisi dahi bilmez, allem etti kallem etti kazandığım oyunu saymadı, netten düştüm olmayan yerden mars var dedi falan fıstık. onu da rahat geçerim sorun yok.

geriye kalanlar yarı finali bile göremiyorlar, eee oynamadan şampiyonluğumu ilan etmemde sıkıntı görmüyorum. *

o değil de ''yaz geldi yuppiii oleyyy turnuvası'' vardı ne oldu ona. yalan olacak gibi duruyor.

editinho : paradays bu ne biçim kura olmuş? ne kadar iddialı ve favori tavlabaz varsa kafadan birbiriyle oynuyor.
organizator tarafindan gucluler ilk turda birbiriyle bilincli sekilde eslestirilmis.

(bkz: #20306546) bir kere oynadik bakardi.
bakardicola demişki "geriye kalanlar yarı finali bile göremiyorlar, eee oynamadan şampiyonluğumu ilan etmemde sıkıntı görmüyorum." daha ilk oyunda bana elendiğini unutmuş olsa gerek.

hırslı olanın kazanacağı turnuvadır.
Sanırım ( 100 de 100 ) çeyrek finalde olduğum turnuva. Bakın bu paradise ile arayı sıkı tutun. Kuraları o çekiyor.

Tişikkirler sipermen.