bugün

itici kızlardır.
elektro gitar çalıyordur.*
Bayanlar da hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim tırnak çeşididir, birde buna kalkıp oje sürmeye kalkarlar ki, fotoğrafta ki eva mendes gibi;

görsel

Görüldüğü üzre göze hiç hitap etmiyor, ama küt tırnak yapısına bakıldığı zaman adeta cezbedici bir özelliği varıdır;

görsel
benim için daha çekici olan kızlardır. el dediğin ojesiz olacak, kısa tırnaklı olacak, yumuşacık olacak. o eli öper öper öperim.
hijyene önem gösteren kızlardır. ancak tırnaklar çok kısa kesilmemelidir.
kısadan kasıt normalden daha kısa ise hoş olmayan ama orta seviyede olunca daha etkileyici olan hede.
Teşekkürler makina.
kurabiye yaparken hamur tirnaklarinin arasina girer onlari siyirir icine koyar mutis lezzet verir. Iggg igrenc mikrop yuvasi kirler gorunmesin diye ucunu beyaza boyarlar. Gusulu olmaz su erismez cunku.
kırmızı oje yakışmayacak kızdır.
Fazla uzun olmasından çok daha iyidir. Daha çekicidir. En azından benim için öyle.
Genelde Tırnakları uzamayan, ya da çok larj olan kızlardır.
Eller küçükse oje yakışır.

Ayrica içinde olmadığım için mutlu olduğum kategoridir
en sevdiğim hatta içten bulduğum, beğeni kaygısı gütmeyen kızlardır.
antep fıstığı yemekte zorlanacak ve çay kaşığına başvuracak kızdır. gerisi kendi tercihidir efendim.
hiç haz etmem kendilerinden.
tırnağının kendi zaten yapısı uzun olan kızdır. ince uzun parmaklı kızlardır genelde.
zamanında bir kız arkadaş mastürbasyon yaparken uzun tırnak can acıtıyor demişti.
bazıları mastürbasyon yaparken tırnakları kırılmasın diye yapıyormuş. öyle dediydi birisi. ben skiim demedim, çirkindi.
kısa tırnağa oje yakışmaz ki o ne be öyle.
Abdestinde namazında kızdır yada tarzı ya da tarzı da olabilir.Sempatik ve sessiz kızlardır genelde
yemek hazırladığım şu sırada iştahımı kaçıran hatun kişilerdir.

ya bir de özene bezene ojeler sürüyorlar falan ama kimse demiyor mu beyaz tenli elde koyu kırmızı/bordo oje olsa bile kısa tırnak inanılmaz itici diye.

hiç mi dostunuz yok sizin? hiç mi acı söyleyeniniz yok?

sen, evet sen biraz önce sözlükte denk geldiğim hatun. dost değiliz ama yeri geldi mi böyle de acı söyleriz. yanrı aşkına o kadar kısa tırnakla gezme, sürdüğün ojeye, harcadığın emeğe yazık.

sevgiler.

yedit: uzun tırnak şöyle böyleciler için peşin not bırakmayı unutmuşum. burada uzun değil normal bir tırnak ölçüsünden bahsediyorum. çok uzun tırnak da hoş olmuyor.

ayrıca elleri güzel hatunları artık başka şekilde gömmeye çalışın. mikrop yuvası muhabbeti eskidi.