entry'ler (51)

uludağ sözlük kadın yazar savaşları

zaman kaybı. kıymetli vaktimi boşuna harcamayacağım bir durum. ama ortada bir edabiyat ya da müzik söz konusuysa, ölümüne kapışılır.

alesya

hoşbulduk *

sözlükte güzel kız varsa sözlükten defolacağım

bende varım. git burdan. hadsiz.

salça

balıkesir ve ege civarındaki çocukların ''anneeee! karnım acıktı sesiyle, annenin bir köy ekmeğine sürdüğü nefis domates ürünüdür.

öğle paydosuna giden devlet memuru

ben öğle paydosunda oturuyorum.

(bkz: memurum)

sevgiliye sana aşık değilim demek

Dürüst olmaktır ben yaparım.

erkekler neden oje sürmüyor

bu tamamen bir tercihten ibarettır

(bkz: sakal erkeğin makyajı dır oje de neymiş)

1 50 boyu olan kızlar

her zaman tatlı ama hiç bir zaman sexi olamayacak kızlardır *

bu arada insanın boyu 1.73 olunca böyle düşünüyor

tırnakları kısa olan kızlar

Abdestinde namazında kızdır yada tarzı ya da tarzı da olabilir.Sempatik ve sessiz kızlardır genelde

neleri kaybedeceğimizi ne belirler

Neler kaybedeceğimizi bizim özgürlüğümüz belirler.

iki lafından biri küfür olan erkek

Soğutur,iticidir.

(bkz.Sizin tümünüzün dönüşü O'nadır. Allah'ın va'di bir gerçektir. iman edip salih amellerde bulunanlara, adaletle karşılık vermek için yaratmayı başlatan, sonra onu iade edecek olan O'dur. inkar edenler ise, küfürleri dolayısıyla, onlar için kaynar sudan bir içki ve acı bir azab vardır. (10/4))

sözlük yazarlarının favori film müzikleri

Unutursam fısılda

(bkz: Sevdim)

1 90 boyunda erkek

Yakışıklı erkektir ve sportmendir. Boyum uzun olduğu için yanında topuklu ayakkabı bile giysem koluma takıp dolaştırabileceğim erkektir.

erkeklerde yakışıklık gerçekten önemli mi

Tabii ki de önemli. Nasıl ki bir ürün alırken dikkatimizi çeken önce ambalajı ise kadın-erkek ilişkilerinde de bu böyledir. Ha bakarsın içi boş veya bayat çıkar o ayrı mesele. Ya içini sen dolduracaksın ya da çöpe atacaksın.

namaz kılan insandan zarar gelmez

Yok öyle bir şey. Her insandan zarar gelir. Bunu namaz kılmakla Hacca gitmekle bir alakası yok. Hepimiz nefis taşıyoruz. Hepimiz hatalar yapmaya meyilliyiz. Herkesin her şeyi yapabileceğini kabullenin. insanları bu değerlere göre yargılamayın. Kendi gözünüzü kendiniz boyamayın.

kadınların aldatma sebepleri

Eğer bir kadın aldatıyorsa aşıktır.Çünkü eğer bir kadın sevdiği adamdan ilgi görmediğini anlarsa bunun eksikliğini farklı biriyle gidermeye çalışır. Aslında adamı seviyordur ve kaybetmek istemiyordur yinede bu bile aldatmayı haklı çıkarmaz.

acun ılıcalı nın tişörtleri

Kendisinin sahibi olduğu 8. com tşörtleridir.

gelecekteki sevgiliye not

Her nerede ve kiminle isen kalk gel.

müzik

Ruhun gıdasıdır ama benim ki hiç doymuyor sanırım. Müzik her şeydir. Bazen bir kadının sesi bazen bir çocuğun çığlığı bazen bir aşkın başlamasındaki yardımcı bazen ise duyguların sözlüğüdür. Kısaca Müzik her şeydir.

sözlük yazarlarının nefret ettiği şeyler

-gevşeklik.
-küfür.
-aşağılama.