bugün

(bkz: troll dili ve edebiyatı)
(bkz: ilahiyat)
Hukuk tabiki eğer seviyosan yapabilirim diyosan.
at ve at ürünleri diyorum.
Kokorecci aç.
geleceğini bu ülkede kurmak istemiyorsan ikisi de olur. ama bu ülkede çalışmak ve gelecek kurmak istiyorsan hukukun ileriki 20 yıl için geleceği hiç parlak değil. bunu bir kenara koyup düşün de ona göre karar verirsin. ha çok zevkli bir bölümdür o ayrı. ama hayaller ve hayatlar diye bir gerçek var. evet.
ikisi arasında kararsız kalman biraz tuhaf değil mi? Biri tamamen sayısal diğeri sözel ağırlıklı. Kaldı ki ikisinden birini gerçekten isteseydin sorma gereği duymazdın. O yüzden ikisini de seçme. Sonra mesleğini sevmeden yapmak zorunda kalırsın.
işletme.

lan sorulur mu tabi ki de tıp.
Bu soruyu soruyorsan , hiç birini seçme , kendin için değil ama vatan millet için en hayırlısı.
aşk mı gurur mu.
Hukuk mu kaldı ülkede? Tıp tabii ki. Okuması zordur ama parası boldur.
zengin koca.
hem ayranım dökülmesin hem de sikim donuma değmesin diyorum.
Acik ogretim isletme.
Bu ne şimdi ne mana.
iki meslek arasında dağlar kadar fark var. demek kafan epey karışık ve yanlış yoldasın.

ömrünün bundan sonrasını nasıl yaşayacağına henüz karar verememişsin. önce karar ver sonra seç.
ikiside iki ucu boklu degnek.
mühendisliktir asıl cevap.
Evlenmek.
Kesinlikle hukuktur. Tıpta 6 sene okursun üzerine 4 sene de uzmanlık yaparsın. Hayatından 10 sene gider asosyalliğin dibine vurursun. Hayatının en güzel 10 senesi heba olur. Sonrasında para kazanırsın bu kez de parayı harcayacak zamanın olmaz. Yani parası olan köleden farkın yoktur.
Hukuk yazarsan okurken biraz zorlanırsın ama 4 sene de kendini dünyaya kapatman gerekmez aksine sosyal olursun çevreni genişletmen kolaydır. 1 sene avukatlık stajı yaptıktan sonra 2-3 yıl içinde iyi paralar kazanmaya başlarsın. istediğin davayı alıp istemediğini almazsın. Çalışma saatlerini kendine göre ayarlarsın. Hem paran olur hem paranı harcayacak zamanın.
Fazla söze gerek yok.
görsel
görsel
görsel
Hukuk siker.
tabiki tıp! avukatlık çoğu kez yalandırma üzerine kurulmuş bir meslek. suçlunun suçlu olduğunu bile bile suçsuzdur diye savunmak kadar berbat bir meslek olamaz, olabilemez. söz meclisten dışarı tabi; adam gibi adam avukatları tenzih ediyorum. tıpta ise memnuniyetsizlik çok az. forvet oyuncusu gibi gol atarsa kahraman atmazsanda sıkıntı olmaz. hastayı kurtarırsan kahraman olursun kutarmazsan sıkıntı yok; zaten ölecekti.. kazancıda sağlam.. itibar gören bir meslek.. daha nooolsun..
mühendislik
mühendislik.