bugün

Boklarında boğulurlar ülke tamamen Müge anlı ile tatlı sert stüdyosuna döner.
Vatan partisi, MHP, akp ortaklığı, diyoruz zaten buna.
Ben türkçü olarak, ülkücülerle fikir olarak anlaşacağımı sanmıyorum.. Ülkücü arkadaşım çok var ama fikir ayrılıklarımız da var.. Türkçülerle ülkücüler maalesef kavgalı.. Bahçeli olayı yüzünden bu da. Bazıları iyice islamcılığa kaydı.. Ben kesinlikle din temelli millyetçiliği reddediyorum. Milliyetçilik seküler olmalıdır.

islamcılığın, ümmetçiliğin ya da herhangi bir dinin hegemonyasını görmek istemiyorum milliyetçilikte.. Benim düşüncelerim bu.
türkçüler ve ulusalcılar cumhuriyet, laikliğe karşı değildir.

ülkücüler ise ağır ümmetçi tiplerdir.

pek çok ülkücü şeriat gelse sesini çıkarmaz.

böyle bir kardeşlik olmaz.
hangi aptal açtı acaba bu başlığı diye baktım da benim başlığımmış anasını satayım, taa 4 sene önce bu sığırlar yine vatanseverlik naralarıyla akp'ye stepnelik yaparken kendilerine dert anlatmak için açmışım. o günden bugüne değişen pek bir şey yok gördüğünüz gibi.
Şerefsizlerin ve haysiyetsizlerin en çok korktuğu, en çok çekindiği birlik ve beraberliktir.

Eğer "Ulusçular" adı altında bu birliği sağlamayı başarabilirsek, emin olun karşımızda hiçbir emperyalizmin, kapitalizmin tasmalı alt kimlik edebiyatçısı köpeği duramaz.

Türkçü, Kemalist, Ulusalcı, Ülkücü kardeşliği gerçek olduğu an, tek bir etnikçi-mezhepçi grup sosyal medyada bize karşı koyamaz hale gelir.

Sadece bu da değil, gençleri bilinçlendiririz ve sahte sol esaslı faşizm oğlanlarının onları devşirmesini bile engelleyebiliriz.

Nasıl fikir ama?

Edit: Ülkücüler islamcıdır demeye gerek yok.

Her ülkücü islamcı değildir, tam aksine Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüze saygı ve sevgi besleyen ülkücüler çoğunluktadır.

Ülkücüler Atsız okur, Atsız anti-islamist bir yazardır...

O yüzden ülkücülerin büyük bir çoğunluğu islamcı değildir.

Ayrıca diyelim ki bu insanlar islamcı, vatanlarını, milletlerini seviyorlarsa bu tek bir sorun teşkil etmez.

Ben gidip günümüz yCHP'sini Alevi mezhepçileri ele geçirdiği ve Kürtçülük yaptıkları için "Atatürkçüler Alevi Mezhepçisi Kürtçülerdir, Kemalistler Alevi mezhepçisi Kürtçülerdir!" diyemem değil mi?

Çünkü onlar sadece sızıntıydı ve Atatürkçülüğü bir maske olarak kullanarak yCHP'yi içeriden fethetti...

Aynı şekilde ülkücülerin içerisinde de islamcıların olmasına şaşırmamalı.

Çünkü dinine bağlı olduğu gibi ülkesine, milletine, bayrağına bağlı, kanına, Türkiye'ye toz kondurmayacak islamcı Ülkücüler de var.

Yani sizlerin de bunu söyleme hakkı yok.

Gördüğünüz gibi korkuyorlar bu ittifaktan arkadaşlar, böyle bir ittifak gerçekleştiğinde tek bir Alevi Mezhepçisi, Yılmaz Güney hayranı Kürtçü ağzını açamayacak diye korkuyorlar...
olmayan kardeşliktir. üçünün de ideolojisi ve hayata bakışı farklıdır.
ülkücüler türkçülüğe geçiş yaparsa neden olmasın dediğim kardeşliktir. kronik solcular bayağı kudurmuş. bir türkçü olarak ulusalcılarla da kardeşliği kabul ederim. fistanlılarla iş yapan kronik solcular aklı sıra bizle dalga geçmeye çalışıyor ahahhaa. pkk'nın davar gibi güttüğü koyunlar çok konuşmasın. kürtçü godoşlar sizi. ülkücülerin türkçülüğe geçiş yapmasını çok isterim. hem sayımız artar.
akp hdp'yi kapatmaz çünkü varlıkları işlerine geliyor. keşke ülkemize gözü kara gerçek bir vatansever birisi başkan olsa.
(bkz: Çok uzaklarda)
bir insan ya "türkçü" olur ya "ülkücü" her ikisiyim de diyen andaval ya türkçü'nün ne demek olduğunu ya da ülkücü'nün ne olduğunu bilmiyordur...

Türkçülük, Türkizm, Pan-Türkizm, tüm Türk halkının kültürel ve politik birliğini amaçlayan; 1880'lerde Osmanlı imparatorluğu'nda ve o zamanlar Rus imparatorluğu'nun bir parçası olan Azerbaycan'da yaşayan Türk aydınlarının yaygınlaştırdığı harekettir.

Ülkücülük ya da Türkeşçilik, islamcılık ve Türk milliyetçiliğinin birleşmesine dayanan bir siyasi ideolojidir. Ülkücülük, Türk dünyasında çok daha geniş milliyetçi düşünce geleneğinden farklıdır. Ülkücülük terimi, Türk-islam sentezi ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin başlıca kurucusu Alparslan Türkeş tarafından milliyetçi ideolojinin kendi modelini uluslararası milliyetçi hareketten ayırmak için kullanıldı.

tanımların kaynağı:wikipedia
Puhahaha badelenirler.
Keşke olsa böyle birşey.
bunlar fortumları gendülerine bağladulaaa

atalarımız ne demiş ?

tencere yuvarlanır kapağını bulur.
Ülkeyi gelecekteki tehlikelerden kurtaracak tek yoldur.

20 yıl içinde Türkiye'yi bekleyen tehlikeler az buz şeyler değil ama bizim insanımız süper zeki olduğu için bunu anlamıyor.

Gerçekten çıkış yollarımız her seferinde daha da fazlasıyla kapatılıyor gibi düşünen insanlar var ve bence haklılar da.

Olan bitenlerden bir habersiz, karşılarındaki şamatayı izlemekten öte gidemeyen, sosyal medyada belli bir kitlenin yaptığı algı yönetimi ve manipülasyon sonucu kendi insanına düşman olan insanlarımız da artık yok değil.

Üzücü gerçekten.

Mehmet Moğultay'ın ve kankası Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'yi 26 şubat 2012'de yeterli delege sayısı yokken ele geçirdiğini ve iran'ı her nedense çok sevdiklerini bilmeyen insanlar var hala.

(bkz: chp milletvekilini dövdüren sözde chp başkanı/#43356279)

insan bebek katilinin avukatı olan 'tr705' lakaplı chp genel başkan yardımcısı sezgin tanrıkulu'nu, 'türkiye ile iran arasında savaş çıksa iran tarafında yer alırım!' diyen türkiye şiiliğine bağlı eren erdem'i, 'türkiye ile suriye arasında savaş çıksa esad tarafında yer alırım!' diyen türkiye nusayrisi sera kadıgil'i, '23 nisandan bir gün sonrası 1915' diyen canan kaftancıoğlu'nu, dhkp-c'li teröristleri savunan barış yarkadaş ve veli ağbaba'yı, hdp güzellemeleri yapan şerdil dara odabaşı'nı bilmeyince böyle oluyor ne yazık ki...
Dinci ve Kürt zaten el ele daha 5-6 sene öncesine kadar akil adamların çoğunu hatırlarsınız ben yazmıyorum

Ülkücülerin de bir çoğu akp peşinde olduğu için olmayacak olay Türkçü ve ulusalcı olabilir bak ama o mantıklı.
(bkz: Bütün kızlar toplandık toplandık)
bazı entrylerde belirtilmiş ama tekrar etmenin zararı olmaz. Türkçü ve ulusalcı kişilerin buluşabileceği ortak bir payda bulmak mümkünken bu gruba ülkücüleri dahil etmek zor bile değil imkansızdır. ülkücüler daha ziyade ak parti, milli görüş, nizam ı alem vs tarzı oluşumlarla yakınlık kurabilirler.
Böyle bir birliktelik olmayacak hiçbir zaman çünkü türkçüler islam beynelmilelciliği yapanlarla bir araya gel(e)mez!
Dün arkadaşımla malum avmde gezerken 19 Mayıs vasıtasıyla Atatürk tişörtü gitmiştik. Çalışan çocuk yemek tanıtımı yapıyordu, bizi görünce "tanrı türkü korusun yüceltsin" dedi. O bize işaret yaptı bizde ona.
dokunulmazlık tiyatrosuna hizmet konusunda akp tabanıyla kol kola giren üçlü.

malum partinin elinde bulunan yargıya güvenerek, teröristlerin yargılanıp hapse atılacağını düşünüyorlar.

daha acısı mecliste hdp varlığının son bulacağına...

şırnak'ta, hakkari'de, diyarbakır'da yapılacak ara seçimlerde o postaladığınız hdp'li vekillerin muadilleri tekrardan meclise girer de anadoluda, batıda chp, mhp ve akpli vekiller için yapılacak ara seçimde koltuklar akp lehine dolar.

sonra başkanlık referandumuna ön ayak olduk diye başınızı duvarlara vurursunuz.

tıpkı "yetmez ama evet" bokunu yediğiniz günlerdeki gibi.