bugün

404 not found . hatası vermesi muhtemel anket.malum filtreliyiz.
izmir, ankara, çanakkale ve adana. şaşirdiniz değil mi ama evet adana.
bunca yazılanlar çöp. tabi ki karabük * *
yaşanılır olması için modern olmasına gerek yoktur önermesini akla getiren başlık.

insanı adam gibi olan,şehrin kargaşa ve sesinden uzak bir kasabada bile mutlu olmak büyük nimettir.

söğüt ağacının altında,yasemin kokuları içinde hamakta kitabını huzur içinde okuyan insan ,x büyükşehrinde baz istasyonları altında,egzoz gazını,adi deodorant kokularını solumak zorunda kalan ve 3 kuruş için her an hayatını alabilecek yaratıkların olduğunu bilen, "modern" denen şehirde yaşayan insandan daha mutludur.
(bkz: ankara)
tabi ki ankaradır. ben demiyorum cnbc business diyor.
(bkz: izmir) yaşanılırlık konusunda ezer. modernlik konusunda istanbulla kapışır.
kesinlikle bursa!!
Uşak ili

edit: Uşak'a ulaşamayan çok kişi var belli ki... Eee tabi kedi-ciğer ilişkisi...
şebinkarahisar.
kesinlikle (bkz: bursa)
hertürlü istanbul derim, bi konser mi var istanbul'da.. maç mı? orada. tiyatro mu? orada. gece hayatı mı? izmirde ' de var ama bana bir hayrı yok. bu yüzden istanbul.. istanbul'da olmam lazım benim.
türkiye nin tüm illerini gezmiş biri olarak, yaşanılır ve modernin bir arada olduğu bir şehre rastlamadım. yaşanılır olan şehir modern olmuyor, modern olan şehir ise yaşanılır olmuyor. alt yapısız, gelişi güzel büyüyen şehirlerimiz, çarpık kentleşme ve göç. tek kelime ile felaket.
(bkz: çorum)

şaka lan şaka. hiç modern falan değil. insanları da yobaz.

ama izmir o sıcağına rağmen en yaşanılır yerdir.
(bkz: eskişehir)

zenginsen bir de,
(bkz: istanbul).
eşsiz yeşili ve mavisi ile yasanabilecek nadir illerimizden olan giresun dur.
(bkz: kayseri)*
Deniz gelirse Ankara.
kesinlikle antalya. sıcağı sevmeyenler şikayetçi olabilirler ama ona da çzüm var, yazları toros dağlarına kaçabilirler.
ankaradır, o nerede nefes alıyorsa oradır.
izmir, mersin'in sahil kesimi, giresun.
mutlu olduğun ildir.
mersindir. mersin' in tek bir kusura vardır sadece.
ege ve akdeniz kıyı şeridindeki illerdir efendim.
ege akdeniz marmara bölgelerindeki tüm iller.
güncel Önemli Başlıklar