bugün

kesinlikle her yerde bas bas bağırmama sebep olan önermedir.herkesin izleyip herkesin anlamadığı tek dizidir,gerek ince esprileriyle gerek selam çakmalarıyla bitmesin diye yalvardığım dizi olmuştur kendileri.
behzat c izlerken konuk olduklari bolum o kadar igrencti ki tek uyudugum behzat c bolumu idi. tamam iki diziyi cakistirmak ve uydurmak icin epey zirvalamis ve ugrasmislar, ama o bolumde sogudum hayattan ya daha da bakamam yuzune.
katıldığım önermedir. çünkü komiktir, güzeldir, kaliteli bir yapımdır. leyla ile mecnun diğer reyting için insanların duygularını kullanan dizilere 10 değil 10000 basar.
Tavsiyeler uzerine basladim ve suanda televizyonda izledigim tek yerli program. spor programlari haric
komik bir dizidir kabul ama asla en iyisi değildir (bkz: akasya durağı).
(bkz: saçma)

türkiye sınırları içerisinden orijinal olabilir ama evrenselleşecek kadar asla. amerikanın ve avrupa'nın yıllar öncesinden yaptığını, televizyon türkiye sanki 2 yıl önce gelmiş gibi böyle bir dizi yapmanın saçmalığı ile övünmek; zayıf ruhların kabahati olsa gerek.
izlediğim tek türk dizisidir. verdiği ince mesajlar ile güldürürken düşündürür aynı zamanda.
yanlış olan önermedir.
ekmek teknesi göz ardı edilerek ortaya atılmış önermedir.
komedi dalında evet. ama bir behzat ç. değil. ve asla olamaz. türkiye televizyon tarihinin tartışmasız en iyi dizisidir behzat ç. çok açık ve net bu tartışılamaz.
doğrudur.
en doğru önermedir türk televizyonculuğu adına.

hiç bir zaman tam olarak bir bölümünü izlemedim ancak izlediğim 20 dakikalık bir kesitte bir çok dizinin 2 bölümünde verilen mesajdan daha fazlası var.
gülerken düşünüyorsunuz da.
Hiç bir şekilde ağlamayan ben sezon sonunda ali altay'ın mükemmel yorumuyla söylediği Eksik birşey mi var şarkısıyla gözyaşlarıma kavuştum
kesinlikle doğru bir önermedir. işler güçleri çok sevenlere bir de leyla ile mecnuna bakmalarını tavsiye ederim.
sinek karatahtaya konmuş, dünyayı kara sanmış demiş ustalar. bizim hal de böyle, illa yarıştırıcağız, illa yarıştırırken kapkara sanacağız. dizi görsel sanatlar içerisinde yer alan bir türse (kesinlikle emin değilim) bunun "en güzel" olması başlı başına bir sıkıntıdır. dizi görsel sanatlar içinde bir tür değilse "en" sıfatının tamlananı güzellik değildir. öyleyse bir dizi, ancak başarıyla ölçülür ki zannedersem sözlük taifesinin kişisel yargıları dışında leyla ve mecnun bu listede yer almamaktadır. her şeyde nesnellik aranıyorsa burada aranacak!

tanım: kendi ülkesi sınırları dışına çıkarıldığında kuş gibi kalan hatta öten önermedir. imdb listesinde en iyi 5. dizi seçilmiş, nasıl bir kafaysa artık. ama times'ın anketinde yüzyılın adamı olarak atatürk'ü seçmek için yarışanlar hala içimizde yaşadıklarından mütevellit bu durumu da yadırgamamak gerekir. bu arada aynı anketin yaratıcı yetenekler bölümünde 7 sırada bulunan kişi bu holigan ruh halinin özeti gibidir: (bkz: fenasi kerim)
katıldığım önermedir. Hiç bir şekilde ağlamayan ben, bu dizide gözyaşlarım sel oldu.
doğrudur.
(bkz: adam haklı beyler) oldukça hem de.
ezel varken diğerlerine bok yemek düşer.
amacım yerli dizilere bok atmak değil ama katılmadığım önermedir.
aslı; en güzel dizisi leyla ile mecnun olan ülkedir.
ikinci sezondan ve işler güçler den önce doğruluğu kesin olan önermedir. şimdi sallantıda. bir başlasın da görelim.
En cirkinin merak edildigi onerme. Kadin mi abicim bu.
ikinci sezon ilk sezonunu aratsa da, işler güçler'i de dahil ederek kabul ettiğim önermedir.
tek kelimeyle doğru bir yargıdır.