bugün

akp sayesindedir efendim. başımızdan eksik olmasınlar inşallah. israil e kafa tutmalar davos a gitmemeler one minuteler laf atmalarla dünya devletlerine nihayet söz geçirebilmiş durumdayız artık. ne o ecevit in avrupa birliğindeki fotoğrafı. töbe töbe. artık vurdum mu bayıltırız.

edit:ya yeni nesil ironiye aşina değil ya da ben beceremiyorum gerçekten. yok o değilde bi baksalar en son yazdıklarıma görcekler amma nerdeee.
mükemmel bir söz geçirmedir. zira mesela onu minute dersin hatta pardon one minutesss dersin, sonra dönersin israille bir dolu anlaşma imzalarsın. amerika yürüyebilirsin demeden adımını atamazsın, gider en ufak birşeyi başbakan nezdinde beyaz saray önünde el pençe divan durarak bide bunu gururla söyleyerek yaparsın.
hangi ülkeye söz geçirmişiz merakla araştırmaktayım, yalakalık yaptığımız hamas bile türkiyenin değil mısır' ın * arabuluculuğunu istiyoruz diyerek göstermiştir ne kadar söz geçirdiğimizi.
harikadır efendim, süperdir ! her fırsatta israil'e söz geçirip ! haydarpaşa yanarken gönderilemeyen yangın uçağını, burdan tee israil'e göndermişizdir efendim. abd'ye süper sözler geçirirken, mavi marmara olayında yanlız bırakılmışızdır efendim. bakar mısın şu geçirdiğimiz sözlere ? fransa'yı filan saymıorum bile.
(bkz: entry ve nick uyumu)
(bkz: beyni kızarmış kişilerin yapacağı tespitler)
hiç olmayan bir şeydir, ama olmuş gibi gösterilmesine bayılırlar.
israilden uzun zamandır beklenilen özür geldi mi acaba?
ama gerek kalmadı polat alemdar (yerli rambo) aldı intikamı.
ancak ve ancak mankurtlaştırılmış bünyelerin inanabileceği saçmalık.
yahu bunu demek türk milleti ile taşak geçmek, aşağılamaktır alenen.
milletimiz bu kadar aptal mı?
hiç olmayanın evinde bile çanak anten var...internet neredeyse her evde artık.
bu yalanı 50'li yıllarda demokrat partililer söylese inanabilirdik belki ama 2000'li yıllarda hala bu safsataya inanabilen insanların olması utandırıyor bizleri.
kim evladım söz geçirdiğimiz devletler?
daha bu gün sabah gazetesinde bir türk vatandaşının kktc'ye sokulmadığı haberi vardı.
ne söz geçirmesinden bahsediyorsunuz?

övdüğünüz, övündüğünüz adamlar bunlar;
iyi okuyun zahmet olacak...

(bkz: recep tayyip erdoğan/@protest sanayici)
(bkz: ahmet davutoğlu/@protest sanayici)
-kaan kural:hohohohohohohohohohoho.
çok güzel söz geçiriyor doğru. seçime az zaman kala 'one minute' dedi dibiniz düştü hemen oyları verdiniz.
sonra noldu
arapları savunan 'one minute' sonrası
arap birliği başkanının 'arapların işine arap olmayanlar karışmasın' ve yine aynı adamın guney kıbrıs ziyaretinde 'adada tek devlet rumlardır, türkler işgalcidir' sözlü
evet söz geçiriyor doğru ama bu söz yabancı devletlere değil halkımızın bi yerine geçiyor.
-Hayrullah abi, türkler dünyadaki herkese sözünü geçirebiliyomuş?
-Hmm. Dünya demeyelim de, jüpiterde ki koyunlara söz geçirebildiklerini okumuştum osmancım.
şuna açıklamasını yapmalarını istediğim arkadaşların söylediği süper ultra über saçma derecede söz geçirme tespiti.

http://www.hurriyet.com.t...unya/16561924.asp?gid=373.