bugün

ülke adına büyük bir eksiklik. amerika'da super man, spider man, bat man... man oğlu man. bizde hiç yok amk. gaz man ı saymazsak. bence ortaya çıkarılacak bir süper kahraman ülke imajı adına yararlı olabilir.
ihtiyacın olmamasındandır. Biz ne Deniz gezmiş ler, ne kılıç aslan lar çıkardık süpermanlar bu yazdığım gerçek kahramanlar yanında üfürme hatta bizzatihi muhallebi çocuğu kalır.
nihat doğanı unutmak gibi derin bir hataya düşmüş yazar tespiti. çok ayıp.
karateci kız
malkoçoğlu recebi bilmeyem yazarın yanlış olan önermesidir.
bir dünya kahramanının bile kendi ülkesinde gördüğü muameleden sonra, kendi toplumumuzdan şüphe etmek gerekir.
önce kahraman istenir, sonra biri çıkar kahraman olur, ülkeyi, insanları, dini, dili, toprakları, kültürümüzü ve özgürlüğümüzü kurtarır
sonra
o kahramanın ne dinsizliği kalır, ne ateistliği, ne alkoliği.

bizim gibi nankör bir toplum hak ediyor mu kahramanları ?
kizkulesiylecikanadam' ı bilmeyen yazarın yanlış önermesi. wolfteam' de ben türkiye yi temsil ediyorum amk bilen bilir değerimizi.

3 yılda 30 tl' lik nakitle kartal oldum ben hey yavrum. adamlar kankam olabilmek için hediye gönderiyor hıh.
"estağfurullah kendini yavuz sultan selim'den öte gören tayyip ne ola o vakit?" dediğinizi duyar gibiyim, göreceğiz marifetlerini pek yakında. kahraman olacak o, hepi topu düşman olmadığımız bir komşumuz vardı onlarla birbirimize kırdırarak bizi.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
gazman.
recepivedik.
kim demiş yok diye. hem de içimizden birisi.

(bkz: rosava)

(bkz: rosava nın askere gitmesi)
(bkz: tahsin yazıcı)

(bkz: şahin bey)

daha ne olsun?

yanlış tespit.
güncel Önemli Başlıklar