bugün

(bkz: sıçmalamak)
amerika' nın eyaleti konumuna iyice ısındırılan bu topraklar, bu ismi haketmediğinden katılınabilir önerme.

aşağı pensilvanya olsun amk!
kürdistan deyince demokrasi

türkiye yazınca auvvvvvvvvvv ne var amk?

denesi tekkaşların başlattığı sıçmalık.
türkiye-kürdistan. sırbistan-karadağ gibi.
türlüstan falan mı olsun amk? bi gidin.
türbülans olsun amk.
(bkz: turkland)
aşşağı dijital olabilir.
yakında karşılaşılması muhtemel durum. Tüm bu olanlardan sonra ayaklanma çıkmaması beni çok şaşırtmakta.
(bkz: sen ismini değiştirmeme izin ver bişey deniycem)
keşke kalkışılsa dediğim durumdur. Yok demokratikleşme, yok özerklik, yok ben ne istersem o diyen ibneler ve ağa babalarının analarının amını görmesiyle son bulacak olaylar silsilesinin ilk halkası olur.
valla kararsız kaldığım bi durum. bir yandan uluslararası camiada ve memleketimizde ülkemizin isminin artık bu isimle tanınmış olması var. hani bende diyiyorum sadece etnik bir kimliğe dayanmasın ama sonuçta alıştık bu isme. bu arada anadolu cumhuriyeti falan diyenler var, ama bu seferde trakyalılar karşı çıkmasın bu duruma.
dünyaya gelmesinde

her kültürden her milletten insanın emeği geçmiş kişi ifadesi.

o.o.s.p.u çocuğu kampanyasıdır...net..evet.
kürtiye.
Osmanlı cumhuriyeti olsun. Evet.
türkütiye olsun.
ezikliğin zirve yapmış halidir.

ülke isimleri yavşaklıkla değil savaşılarak belirlenir.
değişsin amınakoyayım tayyipli koyun ülkenin ismini zaten ebenizin amı gibi oldu ülke kahpe evlatları sizi. ulan sonra bide sen ırkçısın diyolar. nasıl ırkçı olmayayım bu türklükten nasibini almamış gavur evlatları varken. allah'ım sen bu belaları defet yarabbim! amin.
devletlerin isimleri bir gecede koyulmaz, cunku devlet dedigin sey bir gecede kurulmaz. buraya turkiye dendiyse burasi turklerin oldugu, turkler bir devlet kurdugu icin denmistir. yasadigimiz topraklara cumhuriyetten sonra turkiye denmemistir. o yuzden boyle bir onermeyle gelenin agzini sikerim! sinirlendim yine.
kürtaj olsun kürtlerin hepsi aldırılsın.
yok mu bacıma kökleyecek babayiğit demenin farklı yolu olan kampanya.
(bkz: burayı terket)
katılım bulunamayacak kampanyadır. türkü çerkezi lazı kürdü bir bayrak altında türkiye adıyla kalmaktan gayet memnun.
hayal gücünü zorlayanlar dışında herkes memnun.
boş hayaller peşinde koşan insanların hiçbir zaman nihayete vardıramayacakları kampanyadır. bu kampanya çığırtkanlarına anayasanın ilk 4 maddesini okumaları şiddetle tavsiye edilir.
sözlükte ve birçok sözlükte ayaklanmalara sebep olabilecek kampanyadır bu nedenle buraddan Tayyip reyize iletiyorum bu kampanyanın kesinlikle gizli yürütülmesi gerekmektedir. Ayrıca şahsım tarafından desteklenmektedir.