bugün

Türkiye ekonomisini düzlüğe çıkaracak olay.

Türkiye ekonomisinin Geçmişte Zafer Çağlayan'a emanet edildiği düşünülürse, yaşanan dolar artışı ve zamlar şaşırtıcı değil. CHP'nin ekonomi kurmayları arasında ilhan Kesici ile Zekeriya temizel gibi tecrübeli ekonomistler ve politikacılar var. Ayrıca, Selin Sayek Böke gibi ODTÜ iktisat'ı birincilikle bitirmiş Türkiye'nin en parlak iktisatçılarından biri var.

Şimdi ben bunları yazınca birileri 45 yıl önce yaşanmış yağ ve tüp kuyruklarından, 75 yıl önce yaşanmış ekmeğin karne ile dağıtılması olayından bahsedecek. Arkadaşlar, bugüne dönün biraz ve gerçekçi olun lütfen.

Not: al işte yine çıktı biri. 98'de başta CHP mi vardı? Sağlık bakanlığı hangi partiye emanetti? Hemen araştırdım, ANAP'lı Halil ibrahim Özsoy olduğunu öğrendim. Ondan sonra da 2002'ye kadar MHP'li osman durmuş bu görevi yapmıştı. Geçmişteki her partinin yaptığı yanlışı CHP'nin üzerine atmayı bırakın artık.
Türkiye ekonomisini zafer çağlayan'a emanet etmekten yeğdir.
öyle bir abartıyolar ki,

yok yok 20 yıl önce insanlar bebekleri açlıktan kesip yiyordu. bebekler karne ile dağıtılıyordu.

içecek olarakta birbirimizin sidiğini içiyorduk.
2002 den önce kurban bayramlarında insanlar büyük ve küçük baş kurban alamadıkları için çocuklarını kesiyordu. 2002 de gökten bir adam indi ve ekonomiyi düzeltip işleri rayına soktu. artık herkeş kurban kesebiliyor..

hem bu cehape değil mi dünyaya gök taşı gönderip dinozorları yok eden. hz isayı çarmıha gerdiren 1. ve 2. dünya savaşlarını çıkartan. biliyorsunuz hitlerde cehapeli idi aslında.. g.tten sallamak ne kadar kolay değil mi bir sınırı yok salla sallayabildiğin kadar.
Hastanede sevk kaşesini hademe basıyormuş bak bak bak. Be ....... ....ğum şimdi git istanbul gata ya maaşlı hademeyi bırak rütbesiz er bulamıyorsun polikliniğe acilden sevk için evrak verecek onu napıcaz?

Velhasıl akp sini chpsini bilmem ekonomi dürüst ve ahlaklı insanlara teslim edilmeli bu ülkede.
iki koyun verden kaybedip gelecek adamlara ülke ekonomisini teslim etmek! Bilemiyorum altan.
ekonomi bakani 45 milyon euro rusvet alirdi, yok o baska bir partiydi.
hırsızlıktan, yolsuzluktan kurtarmak.
fabrikaların, tesislerin çoğu satıldı ama hala borç gırtlakta.
Farklı bir ideolojiye emanet etmektir. Yöneten camia nın mevki hedefi menfaat kaynaklı olduğu için günümüzde pek değişen bir şey olacağını sanmıyorum.

Politikacılar halkın yansımasıdır. Biz halk olarak değişmedikçe politikacıların değişmesinin pek bir farkı olmayacaktır. Kürsüde belge sallayan ellerin sahipleri değişecektir.