bugün

söze başlamadan önce şehitlik makamına ulaşmış tüm askerlerimizi saygıyla anıyorum.
evet terörü bitirecek kişi devlet bahçelidir. kesinlikle bir siyasi düşüncem yok bu başlıkta. evet bahçeli nin amerikayla arası iyi olmayacaktır. avrupa birliğine girişimiz uzayacaktır(!). ancak bu ülkede bu işi bitirebilecek kişi veya kişi karakterine sahiptir bahçeli. artık isim farketmez. acı ortaktır. ve bunu bitirecek kişinin artık ortaya çıkmalıdır. saygılarımı arz ederim.
osman pamukoğlu'ndan başkası değildir.
kuzenimdir. Kendisi her fırsatta ah ben başbakan olcaktım topunun ... Demektedir.
Not:evet ben de çok gülüyorum.
osman pamukoğlu, devlet bahçeli gibi olmayanlardır. 90'lı yıllarca tecrübe edildi olmadı.
polat alemdar ve ekibi.
başlık şahsımı kastetmiş. *
erdal sarızeybek ve cinizoğulları.2 haftalık işi var
osman pamukoğludur. hatta zamanında bitirmiştir bile, hatta mına komuştur. ama diğer devlet meselelerini ne denli başarır orası bilinmez.

devlet bahçeli abd ye diklenecek kadar yürekli değildir, diklenmek ister ama olmaz. güneydoğuda yaşayan ve çoğunluğu bölücü, medeniyete yabancı veya menfaatçi olan kürtlere resti çekememiştir, kaldı ki abd ye kafa tutacak. bin yıllık kardeşlik der durur, neden her defasında bin yıl der hiç düşündünüz mü? o bin yıl sözünün içinde türk milletine hakaret gizlidir. zekası ve tarih bilgisi olanlar anlar zaten ne olduğunu. gerisi kimin umurunda.

(bkz: kanını taşıyandan başkasına inanma)
(bkz: atatürk)

ek: başlığın sahibi devlet bahçeli demiş, ben yorum girmeden sonradan bilinmeyen sebeple kaçmıştır.
illa birinin oğlu..
müge Anlı.
milletimi oluşturan her bir kişi.
millet olarak ortak bir ses, ortak bir irade ile artık yeter diyemedikçe bu kan durmayacak.
kendi kanında boğulan bir milleti daha yazacak tarih.
ya da kanı pahasına düşmanlarını bir kez daha boğan türk milletinin devam eden efsanesi yazılacak anadoluda bir kez daha.
seçim bizim.
seçin her birimizin.
hadi türkiye, neyi bekliyorsun!
(#16893211)
(bkz: mustafa kemal atatürk)

çoktan kaybetmişizdir. ne yazıkki şu dakikadan sonra terör sorununu bitirse bitirse kendi içlerindeki sorunlar bitirebilir. *

edit: bu arada ben olsam ne kadar askerim varsa üzerlerine salar, 10 yılda vereceğim şehiti 1 günde verip tüm sorunu çözerdim. ama çok fazla aksiyon filmi izliyorum. *
türk kanı taşıyan biri olabilir ancak.
davos fatihi recep tayyip erdoğan dır.
yoktur. boşuna osman pamukoğlu falan demeyin bu osman pamukoğluluk bir durum değil bu küresel bir durum. amerika istemiyorsa hiç kimse terörü bitiremez bu kadar basit. çünkü bağımsız ve güçlü bir ülke değiliz ne yazıkki.
(bkz: terörü yok edecek muhteşem kadro)