bugün

o dönemde hangi takım başarılıysa, odur. bunu kabul etmemek saçmalık olur. 7-8 yıldır fenerbahçeydi bu. son iki yıldır da galatasaray.
pendik spor.
beşiktaşlılara göre galatasaraydır.
gaziantepsporun taraftar grubu gençlik 27 ye göre ise diyarbakırspordur.
bir ara bursankarantep diye bir şey uydurmuşlardı ama yanılmıyorsam bursaspor ile de kardeşliğini bitirdi gençlik 27.
(bkz: mersin idman yurdu)
mazisinde sözde bir tarih yatan spor klubüdür.
beşiktaşlılar için galatasaraydır.
fenerbahçe elbette

bi de beşiktaşlıların galatasaraydan nefret etmesi doğal çünkü hiç bir zaman gs stadında 'beşiktaş sen bizim köpeğimizsin' sloganı atılmamıştır, herşey müstahak bize tabi..
beşiktaşlılar için galatasaraydır.
3 büyüklerdir.
fb,gs,bjk ve ts'lulara göre değerlendirmek gerekir.zira bu takımların dışındaki diğer anadolu takımlarını tutan insanların umurunda bile değildir fb,gs,bjk hatta ts.

4 büyüklere gelirsek, gs,bjk ve ts'un en büyük rakibidir fb.haliyle bu 3 takım taraftarları fb'den nefret eder.fb ise diğerlerinden en çok da g.saraydan.dönemsel olarak bjk'liler fb ile gs arasında gitgel yaşasalarda genel itibariyle onlarında en büyük rakip gördükleri takım fb olmuştur.

sonuçta eşyanın tabiatı gereğidir bu zira en büyük olandan 2.ler 3.ler 4.ler nefret eder.bu ispanyada real madrid için böyledir almanyada bayern için italyada juve için.haliyle türkiyede de fenerbahçe için böyledir.gs,bjk ve ts'lularca en hatta tek nefret edilen kulüptür fb.

diğer takım taraftarları sayıları az olduğu için çok net anlaşılamıyor belki ama başta da belirttiğim üzere örneğin sadece eskişehirsporu tutan bir taraftarın, sadece karşıyakayı yada sadece kayserisporu tutan bir taraftarın umurunda bile değildir fenermiş g.saraymış beşiktaşmış filan.trabzondan bile hazzetmezler.

bu arada başlığı açan g.saraylı zat kayseride taşladılar demiş.onu yapanların ts'lular olduğu herkesçe biliniyor.taşları atarlarken birçoğunun üzerinde bizzat ts formalarının olduğu hatta gs formalılarda olduğu biliniyor.emniyet ısrarla bu isimleri görüntüler olmasına rağmen yakalamıyor.hatta fb kulübü geçen günü bu yönde bir açıklama yayınladı.o yüzden geçeceksin o palavraları.
trabzonspor.
gsliler için 1461 trabzon
başarılı olanı kımse sevmez.
(bkz: fenerbahçe)
championship manager'da başımın belası diyarbakırspor'dur bu takım. sen git deplasmanda dortmund'a üç at ondan sonra evinde... bak aklıma geldi darlandım yine. en azından sanalda nefretimi kazanmıştır, yoksa sporda nefret olmamalıdır gerçekte.
Fenevbahçe sike ve spor klübü olabilir yüksek bir ihtimale .
nefret derecesinde olmasa da en sevmediğim spor kulübü galatasaray'dır. herkes beşiktaşlıların sevmediği takımı fenerbahçe sanır ama aslında galatasaray'dır. şerefli ikincilikler dediğimiz zamanlarda hep önümüzde galatasaray vardı. mühendis oktay mevzunda oktay'ı tek başın yakalayıp galatasaraylılar öldürmüştü. kısacası galatasaray hep dost gözüktü ama beşiktaş'ı en çok onlar yaraladı. galatasaray gibi dostum olacağına fenerbahçe gibi düşmanım olsun.
çoğunluğa göre fenerbahçedir. nettir. tartışmaya lüzum bile yoktur. bunun sebebi öyle başarılar falan değildir. Zaten bakıldığında Galatasaray çok daha başarılıdır. Meselenin bu hale gelmesinde fenerbahçenin yöneticileri çok etkilidir. Biz bize yeteriz felsefesiyle hareket edersen böyle olur. Gayet açık ve nettir.
galatasaray'dır. çünkü taraftarları hiç bir bok yapmasa bile "bütün branşlarda soktuk" ayağına yatabilmektedir.
2011-2012 sezonu şampiyonlarına bir bakalım;
basketbol erkekler: beşiktaş
basketbol kadınlar: fenerbahçe
voleybol erkekler: fenerbahçe
voleybol kadınlar: eczacıbaşı
hentbol erkekler: beşiktaş
hentbol kadınlar: muratpaşa belediye

şimdi ben sorarım arkadaşım futbol haricinde hangi branşta varlık gösterebilmişsin diye??
şike yapan bi klup olsa gerek .
(bkz: boş başlıklar)
Ben bir besiktasliyim ve benim icin gs ve fb.

Bunun sebebi ise kendinizi avutmaya calistiginiz gibi "buyuk" oldugunuzdan degil sikeci ve serefsiz oldugunuzdan.

Serefsizliginizden dolayi nefret edilirken gidip bizden nefret ediyosunuz cunku biz iyiyiz falan demeniz acinasi sekilde komik.

buyuk takim besiktas gibi olur. Serefsiz sampiyonluklar buyukluk degildir gencler.
çetrefilli bi durumdur bu. 3 büyüklerden çaprazlama olmak suretiyle nefret edilir. beşiktaş bu gurupta biraz pasif kalır. en çok nefret edilen takım fb ve gs dir. şahsen bende bi fenerbahçeden bide ankaragücünden nefret ediyorum. sorun sarı ve lacivertte galiba.
galatasaraydır.

bir zamanlar fenerbahçeydi. kendini dev aynasında görenleri sevmez bu millet.

şimdilerde bayrağı galatasaray aldı ve arayı hızla açıyor.
fenerbahçe olduğuna herkesin hemfikir olduğu aşikardır.

not: batman petrolsporluyum.