bugün

(bkz: türkiye de doğup islamiyeti küçümseyen şerefsizler)
(bkz: bsg)
(bkz: hanım koş mal yine geldi)
"bir kadın vajinasını yeterli ölçülerde tanıyamayacağı için, islamı sorgulayamaz."

ahahahahahahahhashahsahsahoahahahshöasdlasdalk

tariflerinde kültür eksikliği bulunan cahil cüheyla vatandaşlardır(mış).
(bkz: buyrun benim)

kültürsüzlükle alakası olmayan güzel bir inanç tercihi yapmış kişilerdir. kültürsüzlüğün dinimizle ilgisi yoktur. ülkenin genel şartlarına bakmak gerekir. nitekim sözlükte islam'a envai çeşit hakareti yapanlarda da gayet net örneklerini sık sık görmekteyiz.
vajina için doğru olduğuna inandığı ve kültürünü benimsediği değerleri secmeyen şahıslardır.
Dinle Diyanetle dalga geçen insanımsılardan daha muteber şahıslardır.
kültürsüzlüğün islamiyetle alakası yoktur. türkiyede doğan çoğu kişinin müslüman olması kaçınılmazdır. Dinlere bu tür hakareti yapanlar asıl, kültürsüz ateistlerdir. *
(bkz: kültür jinekologu)
kardan bile adam oluyor ama malesef 'mal'dan olmuyor sözlük...
artık yazar tahmin edebiliyorum.
(bkz: bir insan bu kadar mallaşamaz)
ucuz trollük insanları şaşırtıyor gerçekten.trollüğün de bir duruşu, biçimi, şekli olmalıdır kanımca. bu arkadaşın entrylerine bugüne kadar ilgi gösterenleri hep yadırgadım ama sonunda sanırım ben de onlardan biri oldum. celebrity olmanın derdinde, derdine derman yolu olarak fransız rolü yapmayı seçen, uzun uzadıya yazılarının okunası değeri pek bulunmayan bir adamın yeni zırvası işte deyip geçebilirdim ama bu sefer sanırım böyle olmayacak.

yahu arkadaş, sen hakikaten dikkat çekmeyi başarabiliyorsun ancak inan kıskanılacak yahut kendi şahsiyetin adına sevinilecek bir durum arzetmiyor vaziyetin, burada ve hayatın tüm alanlarında siyasal islamcılara, dinci yobazlara her daim muhalefet olan biri olarak dahi senin sözde trollüğünle dinlere , inançlara abuk sabuk söylemler sunuyor olmana kayıtsız kalamadım kusura bakma sözde fransız kardeşim. ha gerçek fransız da olabilirsin, ama ben sana fransız olamazsın demedim...

irriveöö...
bir kadın vajinasını yeterli ölçülerde tanıyamayacağı için, islamı sorgulayamaz.

kadın vajinasını tanimak islamı sorgulamayı nasıl ne ölçüde değerlendirebilir.
çok övdüğün hristiyanlık dinine bile yakıştıramam bunu yazık marjinal olmak uğruna girdiğin vebalin haddi hesabı yok
allah affetsin
(bkz: Yediği kaba sıçmak)

(#9185164)
http://bigassmessage.com/22e88
(bkz: yedinci nesil sahada)
(bkz: subhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
(bkz: maloşist)
incilde vajinayı ince ince anlatıyorlar mı şimdi onu merak ettim ya.
(bkz: gerçekten orgazma tapıyorlar/#9240045) türkiye de doğup avrupada vaginaya tapanlar.