bugün

http://www.ntvmsnbc.com/...

rte demokrasisinin yeni icraatı. 6 bin tane sipariş etmişler. ilk önce istanbul ankara ve izmir'de denenecekmiş. "denenecekmiş"... vay anasını bir de üstümüzde deneyecekler, kafamız gözümüz yarılmazsa komaya girmezsek başka bir ürün seçecekler!

- lan kamil nasıl yeni cop iyi oturuyor mu kafaya.
+ ya yok komserim daha önceki iyiydi, bununla kafa patlatmak için en az iki kere vurmak gerekiyor. bak bu yerdekini iki saattir dövüyorum hala nefes alıyor. öteki olaydı çoktan ölmüştü.
- e az biber gazı sık sen de üstüne. ortaya karışık yap bir şeyler. devletimiz bunu uygun görmüş. idare edin.
+ yarın üniversite öğrencilerinde deneyeceğiz. asıl test orada. orada başarılı olursak her yerde başarılı oluruz.
+ allah utandırmasın yiğidim, göreyim sizi!
bu copları sanırım ilk tadacak olanlar, bursaspor taraftarıdır.
çok kafa patlatacak olaydır.
yine futbol sevdalarına kalkacak olan şey. ''teröriste gelince insan hakları, taraftara gelince indir copları. ''
hem müdahele için, hem de evde fantezi aleti olarak kullanılabilecek iki işlevli alettir efenim.
umarım sadece dayak atmak için kullanılır.
kanımca titreşimlidir.
kullanılacağı işlevi merak ettiğimdir.
biraz hantal olabilir çünkü boy ve ağırlığından kaynaklı
karakol'da tecavüz eden komiser üzerinde denemelere başlanması gereken coptur.

nasıl denenebileceğini uygulamayla gösterebilirim. şimdi niye polis ile başlanmalı derseniz bir anımı paylaşayım.

sınıf başkanıyım, 5. sınıftayız. öğretmen dedi koş eşeğin ziki kap bi tane sağlam sopa gel. sınıf yine azıttı susturmak lazım. koşa koşa gittim en sağlam sopayı aldım. elime vuruyorum kırılacak mı acaba diye bana mısın demiyor sopa. sınıfa girdim,

-hocam buyrun.
+aç elini!
-niye hocam ya ben konuşmadım hiç.
+olsun önce sopayı getiren yer.

işte tam bu hesaptan dolayı ama uygulama da farklılık gösterebilir.
bir müddet sonra bu ülkenin boyun eğmeyen işçi sınıfı tarafından burjuvazinin kafasını kırmak için kullanılacaktır.
yetmeyebilir.
yanında bir de küçük sprey kutularda sinir gazı dağıtılırsa cuk oturacak olaydır. malum biber gazı çok öldürücü olmuyor vatandaş üstünde, gerçi bizim polis biber gazıyla adam öldürmeyi de başarıyor ya neyse.

(bkz: sinir gazı)
Pkklılar için 21 cm olanından alınacak olan coplardır.

Türüt: pkk kevaşeleri rahatsız olmuş. Tamam lan üzülmeyin, 65 santimin hepsi sizin.
Sadece asayiş olaylarında suçlulara karşı kullanıp, toplumsal olaylarda kullanılmayacağı söylenen coptur. ama bildiğin demirdir ve portatif şekilde açılıyormuş. O değilde hürriyetteki başlık beni bitirdi. Sesi ürkütücü, darbesi indirici, taşıması kolay... bu nedir amına koyim copu satan adam böyle anlatmaz bunu. duyanda hürriyet kar ortağı sanar.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20655977.asp
bir ucunu ateşte Kizdirdip, soğuk tarafından*, bu iş kimin aklına ilk geldiyse, makata monte şeklinde kullanılması gereken insanlik dışı işkence aleti.
(bkz: amirim istedigimiz coptan basliyabilirmiyiz)
damarlı ve tırtıklıdır.
Kahrolsun tc askeri diye slogan atan piÇlerin götüne sokmak iÇin gayet uygundur.
(bkz: şimdi pkklılar düşünsün)

olay çıkaranlara karşı anında kullanılması gereken coptur.
(bkz: acab)
türk halkı için sipariş edilen 70 milyon şemsiyenin yanında hiçbir şeydir. hepimiz döndük arkamızı bekliyoruz.
ilk defa polise cop alınıyor gibi haber yapanlara ve her önüne gelen haberde hükümete sövmek için elinde tuzlukla bekleyen gerizekalılara bu konu nasıl anlatılabilir onu düşünüyorum, bulunca gerekli düzeltmeleri yaparım.
copum demirden
yeni geldi üretimden
türk polisiyiz
65 cm genelden.
uzun zaman önce polis eşi arkadaşımda görüp beğendiğim alettir. üç parça, katlanıyor, ağır biraz ama hırlı hırsız için iyi olur diye düşünmüştüm. malum evimize giren adamı* yatak odası haricinde vuramıyoruz diye biliyorum.
bunun anlamı: "bakın bundan sonra bize karşı protestoda bulunan insanları demir çubuklarla allah yarattı demeden öldüresiye döveceğiz" dir.
(bkz: al bir de burdan yak)