bugün

artık tescillenmesi gerekir.genel olarak rus kızları türk kızlarından güzeldir,anlayışlıdır.
-türk kızı güzelse anlayışlı yada sıcakkanlı değildir.
-türk kızının gereksiz kıskançlıkların merkezi haline gelme ihtimali olabildiğince yüksektir.
-türk kızılarında çirkin olupta yine kendini beğenmiş olabilme kapasitesi yüksektir.
ve türk kızı;güzel, anlayışlı vs.rus kızını olabildiğince kıskanır ve lafı hemen türk erkeğine atar.
evrimsel olarak ezildikleri için kabul edilebilir önerme.
doğrudur efenim. hasetlerinden çatlarlar. zira göz var nizam var, beyinlerinin derinliklerinde içten içten onlarda hak verirler türk erkeklerine. bunlar üstün ırk kızım! aşık atamazsın işte anla. arz talep meselesi, her malın bir alıcısı bulunur, takma kafana.
doğrudur efendim, kesinlikle doğrudur. kim istemez ki 30 yaşına kadar her gün eğlenmeyi, hayatını yaşamayı? ama türk kızları kendisine laf getirmemek için evlenene kadar yapabilecekleri kısıtlıdır. evlendikten sonra da kocasına yemek yapar; bulaşığını, çamaşırını yıkar. yine de yaranamaz, adam evde yatar zıbarır; türk kızı da başkasının pisliğini temizleyerek kazandığı parayı yine kocasına yedirir. yaşıtı olan rus kızı da yan gelip keyif çatar. sonra o türk kızının doğurduğu evlat da büyür, rus kızı sevdalısı olur. kim kıskanmaz ki?
An itibariyle Beyaz Show' a konuk olan Valeria Lukyanova ile ilgili olarak diğer konuk Türk hanımların kıskanç yorumları... (Ukrayna' lı olması önemli değil)
maşallah de.
türk erkeklerinin zencileri kıskanması ile orantılıdır.

not:feminist değilim.
3 şeyi görev edinmişlerdir. Sex, sadakat, ev işleri. Sadece temiz olmadıklarını duymuştum. Zira o üç görev bizimkilerin nazlanarak yaptıkları iş olduğu için bu yüzden de kıskanıyor olabilirler.
rus kızlarında beğenmediğin bir şeyi söylersen düzeltmeye çalışırlar ama türk kızlarına söylersen alacağınız cevap "işine gelirse" olur, rus kızlarına olan talep artınca da kıskanırlar.
Evet rus kızları türk kızlarından daha güzeldir kabul ediyorum hatta tabiri cazizse at gibidirler. ilk yorum atan arkadaşa da katılıyorum. Anlayışlıdırlar ama bu sizi gerçekten anladığı için değildir. Mezhepleri geniş olduğu içindir. Bunu da unutmayalım.
(#18676130) .
sacmaliktir cunku rus kizlari basitttir.
illa birini kiskanacaksan guzel, zarif, kaliteli birini kiskan.
(bkz: yok artık)

(bkz: daha neler)
kuru kuruya kıskanılmamalıdır,örnek alınmalıdır.
biraz kültürlü, biraz da zeki bir türk kızı her türlü rus kızlarının eline vereceği için olmaması gereken durum. ilişki açısından tabi. eğer one night stand ise aranılan, o zaman rus kızı demek zorundayım.
bir bakıma haklılardır.

şu aşağıdaki örnek verilen güzelliklerin aynısından hangi kız olmak istemez. ama kuaförlerden sabah akşam çıkmayarak da böyle olunmuyor. artık bunu bilmeleri gerek.

görsel

görsel
türk erkeklerinin rus kızı hayranlığından kaynaklanan durum.
kıskanmanın yoktur hiçbirşeye çaresi, insanın homososyal olmasından kaynaklanır, gaz yapar. türk kızları diye bir yaşam formumu var acaba o mu kıskanıyormuş, sormak lazım kendisine de.
rus kizlarinin o..pulukta dunya markasi olmalarinin sebebi ulkelerindeki o donemde olan ekonomik cokustur..sen asil evlenmek icin en az 20 bilezik,taki seti boku pusu diye direten orospulara bak...
doğru olabilir belki ama türk kizi candir. Kuyruk sıkışınca çorbani ısıtıcak olan yine bir türk kizi olan ya sevgilin ya anandır.
kürd kızlarını görüp netice itibarıyla moral bularak kıskançlıklarını bastırdıkları bilinir.
kıskanmaması gerekir çünkü iki kız türüde zamanla çirkinleşmektedir.
"Ayy ne kıskancam zaten erken yaşlanıyolla onlaa" şeklinde türlü saçmalıklarla üstünü örtmeye çalıştıkları gerçek.
Yok öyle bir olgu.
kıskanmıyorum, rus kızlarını görünce tercih değiştirme hakkımı kullanmaya karar veriyorum.