bugün

türk kızlarından uzak durmak için gerekli sebeplerden biri. bakınız, epilasyon diye bir şey var. gider koltukaltınızı neyim yaptırırsınız bir daha kıl çıkmaz. bir de deodorant kullanırsınız düzenli olarak.

yahu ben her yanımdan geçtiğiniz de ter kokusunu hissetmek zorunda mıyım ?
sarımsak, soğan, lahmacun, ter, duş almamak; türk kızında da, türk erkeğinde de aynı iğrençlikte kokar... bu pisliğin kızı-erkeği yoktur, efendi!
Gören de gece gündüz yabancı kızlarla vakit geçiriyor sanacak. Yabancı gençlik filmlerini izliyor, sonra sözlüğe gelip şekil şukul yapıyorsunuz. Açıkçası başlığı açan kaç tane yabancı kızla vakit geçirdi, temiz olduğunu gördü merak ediyorum. Biz temizliği öğretmesek, şu an gökten bok çuvalı düştüğünde korunmak için robot şemsiye üretmişlerdi haberiniz yok!

Edit: epilasyon demişsin, millet yiyecek ekmek bulamıyor sen kıllar için tonlarca para yatırın diyorsun. Sen öde tüm kadınlar ak pak kılsız gezsin. Alın bunu buradan ya.
deodorant hediye edilmesi gerekir. doğum günlerinde falan hem işine yarar hem de bir gönderme yapmış olursunuz.
(bkz: deme böyle lazım olur)
türk kızları ile sınırlandırmak hata olur. türkiye de yaşayan insanların bir kısımının kokuyor olması daha gerçekçi olur.
Nedir bu türk kızlarına çamur atma sevdası? Sevgilimin bir kez bile kötü koktuğunu hatırlamıyorum.
Sayın yazar türk kızlarına bu kadar laf atma çabanı anlamış değilim. Cidden yazık. Belki de sana öyleleri denk gelmiştir ama şu önyargılarından kurtul artık.
üzerine işeyerek çözülebilecek basit problem. ohş.
doğuda yaşasayan hanzo beyanıdır. kürt kızlarıdır onlar.
Türk düşmanı embesillerin son modası içinde Türk olan her şeye saldırma çabaları. Biz Türk erkekleri, kızlarımızdan gayet memnunuz beğenmiyorsan defol git. Bi bitmediniz be.
iğrençleşmeyin ayda bir banyo yapan her onune gelenle yatan pis amerikanlarmi temiz kokuyor. Justin biber kilikli herifler.
çok bakımsızları vardır evet ama bakımlı olanları da vardır genelleme yapmanın anlamı yok.

fakat dans eden bir kızın leş gibi kokması nedir insan bir duş alır da gelir.
benim gibi yapın, uzaktan sopayla dürtün, böylece kokularına tahammül etmek zorunda kalmazsınız.
yanımdan geçen her kızın çiçekler kadar güzel kokması benim için bu iddiayı çürütmüştür.
Annesi ecnebi yazar söylemi.o değil de bu trollük işi iyice kendini tekrara dönmüş.yaratici olun amk biraz.
mide bulandırır.

ben erkek halimle roll on kullanırken, karı kısmının kokması rezalet yani.
(bkz: nefret söylemi)
Genelleme yapmayalım sayın yazar. Kendine bakan mis gibi kokan türk kızları da var. Ve biraz da pozitif düşünelim.
kız bulmuşta pis kokuyo diyo terbiyesize bak sen hele. hiç sevgilim olmadı bakire bir erkeğim, sevgili aranıyor. (gülücük)
(bkz: şaka)
Otomatik ve evrimimizin başından beri çalışan mekanizmalardan biri olan "saldirma" tepkisinin turnusolü bir başlıktır.

Basliktaki saldirgan mesajı alan kadinlarin bu etkiye saldiri tepkisi vererek yerlerlerini belli etmesi, buradaki asıl amaçtır.

Dipnot: diger 2 tepki için (bkz: donma) (bkz: kaçma)
Bak yine genelleme.
Türbanlıysa %99 doğru...

Yanımdan türbanlı geçerken burnumu kapatıyorum. Dayanılmaz bir koku.