bugün

gergadan bokunun iğrenç ötesi koktuğu kadar gerçek bir gerçekliktir. maalesef türk kızları sadece parası olan erkeklere bakmaktadır. aranızda ahaha salak cool bana bakıyorlar fakirim ama bakıyorlar! gibi çıkış yapanlar olabilir, normaldir, çünkü onlar daha gençtir ve gençlikte sinema ya da burger king'ten başka ihtiyaçları olmayacaktır.

ama!

bu kız büyüyecek be sivicelerini sıktığım, ve büyüyünce seni bir 'bok' gibi ortada bırakacak ve sen gergedan bokundan bile beter kokacaksın. evet para gerçeği seni o zaman bulacak ve cool adam haklı beyler diyerek tanrıya isyan edeceksin, kafanı betonlara vuracaksın, iğrenç olacak, kan falan akacak.

geçenlerde bir araştırma yaptım, türk kızları yakışıklı erkeği mi yoksa paralı erkeği mi seçecek? araştırması. bir tarafa yakışıklı bir erkek koydum, diğer tarafa da şişman, ter kokulu, sarı dişli iğrenç bir herif. ama o iğrenç herifin önüne de yığınla para döktüm. 100 tane kızı ortama saldım ve hepsi paralı erkeği tercih ederek bünyemi haklı kıldı! adam ne kadar iğrenç olsa da o gün sayemde 100 kızla sevişti. ama kızlara ertesi gün adamın sahte olduğu gerçeğini anlatınca hepsi ne kadar yanlış yolda olduklarını anladılar. sonra yatağımda keyifle yerlerini alıp, asıl 'zengin'le sevişmeye başladılar.
(bkz: günaydın)
katılmadığım bir önermedir. hatta hassiktir lan dediğim bir önermedir.
(bkz: jeton paraşütlü herhalde yeni anladın)
parayı kullanmayı bilen erkeklere daha çok taparlar.
bu başlığa katılmayanların hepsi sağlam ergendir. çünkü daha paraya ihtiyaçları yok, babalarından harçlık isteyerek kızla çıkıyorlar, dolarahaha!
(bkz: dostum entel olayım derken dantel olmuşsun)
(bkz: saçmalamak parayla değil nasıl olsa)
(bkz: türk kızları öküzlere tapar)
gereksiz tespittir zira parayı sevmeyen erkek yada kadın yoktur.
Evrensel bir gerçek. Türk kızlarana mâl etmek nereden çıktı ?
(bkz: olur öyle)
gerçekçi bi tespittir ama kızların kişiliksiz olduğunu göstermez.. bizler erkekler çok çeşitlilik göstermeyen varlıklarız ve onlarında paralı olanımızı seçmeleri gayet doğal..bu arada paralı biri değilim..
tapma kelimesi ağır kaçsa da insanın zaaflarındandır. kızlarla pek alakası yok.
http://marketmynovel.com/.../Dont-Feed-the-Trolls.png
allah'tan başkasına tapmadığımız için doğruluğu olmayan durum.
tapacak başka bir şey söyle, ne var ki? tanrıyı geç. türk erkeğine mi tapsınlar, mantıklı olan paraya tapmak.
hepimizin annesini de kapsayan bir iddia. yanlış yani.

böylelerinin de sayısı az değildir doğrusu. allah a tapanı makbuldür.
şindi bakın buraya gençler;
makyaj malzemelerine para ver.
cilt bakım ürünlerine para ver.
saçına başına para ver.
kıyafete para ver.
ayakkabıya para ver.
kuaföre para ver. (bıyığın çıkar, kaşların çıkar)
kimisi epilasyona da para veriyor ama bu her kız için geçerli değil.
solaryuma para ver ama bu da her kız için geçerli değil, bunlar ekstra.
pede para ver.
kokuya para ver.
vallahi şu an aklıma gelenler bunlar. hani siz erkekler de kıllı bakımsız kız sevmezsiniz takdir edersiniz. sizin için değil tamamen bu yapılanlar fakat payınız yok değil. belki tapma denemez ama masraflı olduğumuz yadsınamaz. bu sebeple de ister istemez kızlar için para bir yerde gerek oluyor fazla gerek olduğu da oluyor. şu zamanda sizin için de bizim için de paranın muhim olduğu bir gerçek. ha parasız da yürür işler tabii ki. size de lazım bize de anlayacağınız.
şöyle bir örnek de vereyim;
bir kız arkadaşım her sabah duş alıyor, saçlarını düzleştiriyor, iki saat kıyafet seçimi yapıyor, kokusunu sıkıyor, makyajını yapıyor, ayakkabı seçiyor öyle dışarı çıkabiliyor. bu da yaklaşık 2 saatini alıyor. okula gitmek için 2 saat erken kalkması gerekiyor.
fakat bir erkek arkadaşım okul giriş saatinden 15 dakika önce uyanıyor sadece yüzünü yıkıyor ki o da bazen, hemen dışarı çıkıyor.
bizim yaradılışta bir bozukluk olabilir belki fakat şartlar böyleyken böyle beyler. elimizde değil.
türk erkeklerinin karıya tapmaları ile akalı durum çerçevesinde açıklanabilecek önerme.
Yıllar sonra yaşlanma safhasına girmiş kadınların kocasıyla evlenme sebebini anlatırken rahatlıkla duyabilecceğiniz bir itiraf.
sadece türk kızlarına has bir özellik olsaydı türkiye dünya zenginlerinin uğrak mekanı olurdu..
acı gercekle yuzlesmıs turk kızının durumudur.
bır turk kızını ele alalım.arkadas cevresı onemlı daha kucucukkken,ıyı bır yer kazanman ıcın ıyı egıtım alman ,ıyı okullarda okuman ,bır cok sekılde basarılı olman gerek bu ulkede baska turlu bır bok olamazsın cunku..
kucucukken baslıyor farklıklar ,zengın cocukları orta halllı aıle cocukları ve fakır aıle cocukları sınıflandırmasıyla baslıyor hersey..zengın ve orta hallı aıle cocukları bır sekılde yırtıyor ne de olsa, ama acı bır dayatma ,bır soyutlama ,uzakta tutma donemı baslıyor acımasızca..arkadas secımlerı bu duruma gore oluyor gıyım kusam paylasılan anlar onemlı cunku..parası olmayan bır cocugun kafede ısı ne ,altında o donemın cıcılerı yoksa zaten kendı kendını cekme durumu baslıyor fakır cocugun..
daha kucucuk yaslarda ogretılıyor bu acı gercekler sınavlarla,okullarda,dershanelerde gozumuze gozumuze sokuluyor nasıl ınkar edebılırsınız kı.

paran pulun olmadan 5 paralık haysiyetininde olamıyacagını öğrenen türk genc kızı buyuyor acı dayatmalarla..
ınsanları sınıflandıran bır ulkenın ferdı oldugu gercegını ogrenıyor acımasızca.
''aa o cıngene sakın konusma onunla cıngeneler soyle olu boyle olur,aa sakın o cocukla konusma sana hıc yakısıyor mu ,sakın onlarla bır yere gıtme dıye baslıyor dayatmalar '' annelerımız yapıyor bunu kucucukken en ıyıyı dogruyu ogretmeye kosullu annelerımız..

turk genc kızı buyuyor bır sekılde..herseyın cıkarlar uzerıne kurulu oldugu bır ulkede yasıyor olmanın verdıgı dayanılmaz hafıflıkle..ıse gırme gunu gelıyor torpıl dıyorlar o da ne dıyor sıyasetten adamın olmalı arkan saglam olmalı bu ulkede yaptıklarının okudugun okulların onemı bundan sonra gelır dıye suratına acı gercegı carpıyor bırılerı..yıne bır sınıflandırma yıne bır tarafa cekmeye calısma eylemı..

ıs asık olmaya gelıyor ama goruyor kı o da cırkeflesmıs bu beter duzende..
madem aşkta yok ,cıkarlar var ,sevgi yok ,durustlugunu kaybetmıs ınsanlar var bu ulkede ,hersey para olmuş , ınsanlar paraya pula gıyıme kusama gore secıyorlar dostunu arkadasını..

en sevdıklerımın saglık sorunlarında bıle sıgorta hastahanelerınde surunup parası olmadıgı ıcın yuzune bakılmayan ınsan yerıne konmayan onlarcasını gormus bırıyım madem..

coluk cocuk sahıbı olmayı gectım hayalını bıle kurmanın zor oldugu bu ulkede, tek dayanagın ınsan yerıne koyulmak adına paran olmasıyla esıtlendıgı gercegını kabul etmıs turk kızıdır malesef.

kısaca bu turk kızı sorunu degıl bu ulkeyı bu hale getırenlerın dayatmalarının sonucudur. bok atarken once bır sartlara durumlara bakılınması sonra yorum yapılması gereken acı bır gercektır.
mutlak huzura tapanları da var bu güzellerin, susmayı seviyorlar, sıcak tene uzanıp uyumayı da. yokluğun ne olduğunu blenleri de var, oldu, inanıyorum ki olacaktır.
(bkz: uludağ yazarlarının genelleme yapma hastalığı)
Çok gerçek, kaldırılamaz. Kendimizi kandırmak daha iyidir.
türk kızları paraya taptı da erkekleri tapmadı mı? paraya tapmanın erkeği dişisi olmaz.