bugün

su götürmez gerçektir. aşağılık bir güruhtur türk kızları. hoşlandığı halde 1001 naz çeker, ama canı sağolsun konu o değil. sokakta yürürsün dönüp bakmazlar, arabayla aynı kızın önünden geçince nasıl yiyecekmişcesine bakarlarlar.

(bkz: muğla üniversitesi kızları)
genelde maddiyatsız erkeklerin ezik edebiyatı yaptıkları savdır. paranın değersizliğine bu denli değer verdiğin için kendinde hissettiğin eksikliktir.
bülent ersoy un sevgilisiz kalmadığını düşünürsek türk erkeklerinin bu konudaki başarılarına yetişemezler.
Umrumda olmayan sürüdür.
olabilitesi yüksek bir durumdur. şahsen kendimden biliyorum. sevgilim memurluğu çok yüksek bişey olarak gören zengin olmam için okumam da ısrar eden biridir. neyse ki bitti. ama hala seviyorum onu delirmek üzereyim aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.
gönüller bir olunca samanlık seyran olurmuş sözünü editleyen başlık.
entry nick uyumunun böylesi pes dedirten cinstendir.
burdan muğla üniversitesi kızlarına sesleniyorum; hayatın sillesini yemiş adamlar var bu memlekette. azıcık ilgi, azıcık alaka lütfen. sonra vay efendim sözlük troll dolu, vay efendim sol framedeki seviye yerlerde.. olur tabi bunların hepsi sizin suçunuz.

(bkz: tamam sakinim)
Ondan sebeptir ki hepiniz hevallere yönelin. Bıyık sakal ve pis kokuya bakmayın yüce kürt hevalleri 1 naz bile yapmadan veriyor galiba, bir türk düşmanının türk kîzlarına çamur atma hevesi başka neden olsun ki? Elbette hevallerin gerçek değerini artırıp reklamını yapmak amaç.
Haydi tüm erkekler bir heval kapasın kendine. Masrafsız dertsiz, biji heval!biji martı kaş!
Bi siktirip giderse ücreti tarafımdan ödenecek olan mal söylemi.
türklerle kafayı bozan insan söylemi diyelim ki türk yozlaşmanın sadece türk kızlarına uğradığına inanan saf söylemi .
bu liste uzar......
muğla üniversitesi kızları tarafından daşşak geçilmiş olma olasılığı yüksek yazar feryadı.