bir çoğunun adam gibi adam sıfatına uydukları için olabilir.
tabi genelleme yapmak yanlış gayet öküzleri de vardır.

önemli olan kişilik.
türk kürt ermeni ne fark eder.
(bkz: gaz verme başlıkları) *
Türk kızındaki hayvan sevgisinden kaynaklanabilir.
eşya kadar değer görmek istemeyen gerizekalı kızlar için doğru tespittir.
starbcuks'tan sıkılan entel kızın sevdası olabilir.
uğruna dağlar delinen, çöller aşılan sevdadır.
görsel
sadece kürt erkek görmek ve sevdalarını onlara göstermek için türk kızları diyarbakıra otobüs turları düzenleyip aşnada fişna ederlerken bu tespit doğru tespit değildir de nedir.
genelde kendini eşşek hisseden kızların tercihidir, eşşeklerin dilinden en çok kürtler anlıyor.
Mhp nin kalesi olarak görülen yerde yasamis olmamla beraber edindigim izlenim. Yalnz hic bir kürt erkegi ciddi olmamstr çünkü bilinclilerdir. Ama harbi kürt erkekleride yakisikli hii. Fakir bırakılıp bircok seyden yoksun braklmalarina ragmen. O degilde orasinida akp ye kaptrdiniz. Yakndir bitisiniz. Millet bilinçlendirme kampanyasina oy verin irkciligi marifet gormekten cekinin.
''kara gözlüm martı kaşlım.''
olmayan sevdadır.kürt yazar beyanıdır.genellemeyi geç oran olarak 0 küsürlerde gezmektedir.
bir kürt düşüdür.
doğru düzgün kızların ırk ayırmadığını bilmeyen yazar beyanatıdır.
not: türk de değilim kürt de.
zerre kadar olmayan sevda. ama midye aldıktan sonra bi teşekkürümü ederim.

ben ki yabancı erkek dahi sevmeyen biriyim. bana türk erkeği yetiyor. şu ana kadar da hiç kürt erkeklerini özellikle beğenen kız görmedim duymadım.
kobani'de hoplatılan kürdonun aklına takılan soru.
Yok öyle birşey.
Işid üyelerinin pkk ile çatışmasının asıl kaynağıdır. "Hepinizin amuha goyum avrat bırakmadınız" düşüncesini eyleme dönüştürmesidir.
Hayvan sever bir toplumuz.
(bkz: hahahasiktir)
40 Milyon Türk kadının hepsine tek tek sorup cevap mı aldınız AMK!

Bir kadını al Diyarbakır, Mardin, Şırnak, Batman gezdir, hatta o kadar uzağa gitmeye gerek yok! Zeytinburnu, esenler, Esenyurt vb. bir yere götür dolaştır!

Peşinden de izmir Alsancak veya Karşıyaka, Ordu/Giresun, Bursa, Eskişehir, Antalya vb. bir yere götürüp bu soruyu tekrar sormak lazım!

Şöyle bir düşünüyorum! Türkiyede yakışıklı deyince akla gelen Türk ve Kürtler!

Türkler; Atatürk, Ayhan Işık, Ediz Hun, Cüneyt Arkın, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan imirzalıoğlu, ibrahim Çelikkol, Sedat Mert, Burak Özçivit, Mehmet Günsür (Tatar Türkü AMK) vs vs uzar gider!

Birde kürt deyince akla gelen isimler; Selahaddin Demirtaş (Selocan), Mahmut Tuncer, Ferhat Güzel, ibo, Mahsun Kırmızıgül, Ha bir de etnik kökeninin sır gibi saklasa da Barış Akay büyük olasılık kürt!

Bir kadını oturtup bunların fotolarını tek tek göstermek lazım!
+ya rifat abi seksi kürt deyince bi gülme geliyor mu sana da?
-hic gitmiyor ki arif...
bosuna dememisler (bkz: deveyi diken insanı siken yaranır).
Sonra hewal terler içinde uyandı donundada ıslaklık vardı.
kürt karıları maymundan hallice olunca napsın kekolar. sarkıyorlar diğer milletlere.