bugün

Aşiret ağası bulunduran diziler ve düğünlerde takılan altın hasretindendir.
Türkiye'de haklın ırkçılık temelli yaşamadığını,komşuluk yapmadığını ve evlenmediğini bilmeyen bir dallamanın tespit sıçmasıdır.böylelerin götü maalesef gövdesinin üstünde.o yüzden çokta şeyetmemek lazım.
(bkz: türk kızlarının evcil hayvan sevdası)*
şu kadarını söyleyebilirim ki, düzgün şive ile konuşan ve az çok tipi olan bir kürdün kız kapma şansı bir türkün şansı kadardır. zira benim gibi ağır bir şive ile konuşuyorsanız, türk olun, yine kız bulamazsınız. iş tamamen şivede bitiyor.
hiç duymadığım şeydir. Tam tersinin bir algı olarak var olduğu kanaatindeyim.
Böyle birşey yok.
Eğer böylesi varsa, Tkp'li olma olasılığı yüksektir.
Gidin, görün.
Kurt erkeklerinin turk kizi sevdasini aciklayan durum.
Olmayan sevdadir. Troll başlık.
kürt karıları maymundan hallice olunca napsın kekolar. sarkıyorlar diğer milletlere.
Sonra hewal terler içinde uyandı donundada ıslaklık vardı.
bosuna dememisler (bkz: deveyi diken insanı siken yaranır).
+ya rifat abi seksi kürt deyince bi gülme geliyor mu sana da?
-hic gitmiyor ki arif...
40 Milyon Türk kadının hepsine tek tek sorup cevap mı aldınız AMK!

Bir kadını al Diyarbakır, Mardin, Şırnak, Batman gezdir, hatta o kadar uzağa gitmeye gerek yok! Zeytinburnu, esenler, Esenyurt vb. bir yere götür dolaştır!

Peşinden de izmir Alsancak veya Karşıyaka, Ordu/Giresun, Bursa, Eskişehir, Antalya vb. bir yere götürüp bu soruyu tekrar sormak lazım!

Şöyle bir düşünüyorum! Türkiyede yakışıklı deyince akla gelen Türk ve Kürtler!

Türkler; Atatürk, Ayhan Işık, Ediz Hun, Cüneyt Arkın, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan imirzalıoğlu, ibrahim Çelikkol, Sedat Mert, Burak Özçivit, Mehmet Günsür (Tatar Türkü AMK) vs vs uzar gider!

Birde kürt deyince akla gelen isimler; Selahaddin Demirtaş (Selocan), Mahmut Tuncer, Ferhat Güzel, ibo, Mahsun Kırmızıgül, Ha bir de etnik kökeninin sır gibi saklasa da Barış Akay büyük olasılık kürt!

Bir kadını oturtup bunların fotolarını tek tek göstermek lazım!
(bkz: hahahasiktir)
Hayvan sever bir toplumuz.
Işid üyelerinin pkk ile çatışmasının asıl kaynağıdır. "Hepinizin amuha goyum avrat bırakmadınız" düşüncesini eyleme dönüştürmesidir.
Yok öyle birşey.
kobani'de hoplatılan kürdonun aklına takılan soru.
zerre kadar olmayan sevda. ama midye aldıktan sonra bi teşekkürümü ederim.

ben ki yabancı erkek dahi sevmeyen biriyim. bana türk erkeği yetiyor. şu ana kadar da hiç kürt erkeklerini özellikle beğenen kız görmedim duymadım.
doğru düzgün kızların ırk ayırmadığını bilmeyen yazar beyanatıdır.
not: türk de değilim kürt de.
bir kürt düşüdür.
olmayan sevdadır.kürt yazar beyanıdır.genellemeyi geç oran olarak 0 küsürlerde gezmektedir.
''kara gözlüm martı kaşlım.''
Mhp nin kalesi olarak görülen yerde yasamis olmamla beraber edindigim izlenim. Yalnz hic bir kürt erkegi ciddi olmamstr çünkü bilinclilerdir. Ama harbi kürt erkekleride yakisikli hii. Fakir bırakılıp bircok seyden yoksun braklmalarina ragmen. O degilde orasinida akp ye kaptrdiniz. Yakndir bitisiniz. Millet bilinçlendirme kampanyasina oy verin irkciligi marifet gormekten cekinin.