bugün

kendi kendilerine gelin güvey olmalarından ileri gelir. nasılsa kendilerine yalakalık yapan genç ergen abazanlar var.
süpersonik yakışıklı türk erkeklerinin, bir yerlerinden uydurduğu sanı. ayrıca, güzellik her zaman görecelere sahip olmuştur.
(bkz: herkes bizi sikmek istiyor)

mantığı ile eş değerdedir.
sanmak değil gerçekten güzeldirler. nerden mi biliyorum? çünkü iki tanesini bizzat doğurdum.
doğruluğu güzel olandan, olmayana doğru değişen gerçekliktir. kanımızda 13 ayrı ırkın izi bulunmuş, binbir şekli şemali bulunan türk milleti olarak, içimizde güzel olanımız da var, çirkin olanımız da. gerçekten güzel olan bir insanın kendini güzel bulup, türk olduğunun bilinciyle birlikte "ben güzel bir türk kızıyım" demesi kadar doğal ve normal bir şey olamaz gibime geliyor.
neden abazayım? sorusuna düşünüp dünüşüp cevap bulamamış ya da bulduğu cevabı gururuna yedirememiş bünyenin, kendini kandırmak için uydurduğu acziyet belirtisi önerme.

(bkz: yemedik dostum bir daha dene)
güzel sanmalarının nedenlerine gelince karşı cinslerin yolda gözlerini kırpmadan bakmalarını ve sürekli birililerinin teklif etmelerinden kaynaklanmaktadır.
görsel
aksine %87sinin kendisine güvensiz, bakımsız, biraz kilolu olması gerçeğiyle yerle bir olacak önermedir.
kıza bağlı olarak sanı olup olmadığı değişir. zira kız güzel değilse başlık doğrudur. ama ya kız güzelse? ya sokakta görüp de arkasından defalarca bakıp saatlerce günlerce aklından çıkmayan kızsa? o zaman bu kız türk ve güzel değil kendini güzel sanıyor de, kafanı çevir.
büyük bir sorunsaldır. gerçekte kıllıdır, bakımsızdır, kiloludur, kaprislidir, kültürsüzdür, kezbandır yani.
hep biz türk erkekleri yüzündendir. götlerini kaldırıyoruz bu kezbanların. Evet.

çocukluktan beri hep yavşıyoruz bu salaklara bunlarda kendilerini üstün görüyo bizi itin kıçına sokuyor.
guzeldir.

elinizde olan bir sey degil ki sanın gitsin. *
(ayrica ben çogunuzun tipini çok seviyorum, yirim)
boku çıkarılandır. Türk kızları güzeldir ama güzel olmayanı da vardır. Çok güzeller de vardır normal bir güzellikte olanı da vardır. Ve benim derdim normal güzellikte olanlarla açıkçası. Çoğu alçak dağları ben yarattım havasında. Tamam her isteyene verin diyen yok ama biraz daha samimiyet kızlar. Insan olduğunuzu unutuyorsunuz.
Ama bazı kızlar var ki... Ooof of. Mesela bizim okulda bi kız var. Vakti zamanında bugün ne giysem saçmalığına da katıldığını öğrendim daha sonra. Kızda bir fizik var, bildiğin barbie bebek profili. Aynı göt göğüs saç yüz. Okulda önümüzden geçince dönüp bakmayanı dövüyorlar.öyle güzel ki. Bırakın o istediği havaya girsin. Her kız da kendini onun gibi sanmasın amk. Az gerçekçi olun lan.
erkeğin uzanamadıgı ciğere mundar demesine eşittir.
bunda birazda erkeklerin payı vardır zira hanımefendinin güzelliğine bakmaksızın ilkel duyguların etkisiyle bazı abartmalarda bulunuyorlar e birde memleketimizdeki (afbuyurun) abazan sayısına bakacak olursak bu normal.
körler sağırlar birbirini ağırlar vakası.
ilk çıktığı kıza dünyanın en güzel varlığıymış gibi davranan türk erkeğinin hatasıdır . Elbette güzel kızlar vardır yok değiller ama her makyaj yapan kendini güzel sandığı için ülkemizde kaos ortamı var . Şayet fiziği kadar aklı da güzel olsun .
Simdi basliga aciklik getirmek istiyorum. Tum Yavsaklar ve kendini yavsak hissedenler icin yaziyorum ustune alinan alinsin burda asip tutarsiniz turk kizi soyle kiz kizi boyle sonra bi kiz gorunce egonuz tavan yapar hemen eve atmak istersiniz. Tamam hepsi guzel olmayabilir. Kim dogarken cirkin veya guzel olacagini secebiliryor ustelik bu sadece turk kizlari icin gecerli degil her milletin kizi erkegi bi kismi cirkindir bi kismi cok guzeldir digerleri ortadir. iste asil olay bu orta kesimde basliyor. Ortadaysan hayatini yasarsin. Turk kizi son derece azimlidir, kiskanctir, erkegine baglidir, sadiktir. Burada kimse kimseyi asagilamasin konu bitti dagilin simdi geyikci takimi.