bugün

Genele yayacak olursak,hemen hemen hayatın her alanında baş gösteren bir sorun olsa da,bu sorunun dikkat çeken kısmı kız-erkek ilişkilerinde olanıdır.

Kız tarafını zorda bırakmamak,üstüne gidip itici bir algı oluşturmamak için çoğu konuda kararı ve isteği kız tarafına bırakan düşünceli erkeğin çoğu konuda babayı alacağı duruma neden olur bu hastalık.

Erkek bekleme konumuna geçerse çoğu kadın cinsellikte ilk adımı kadın atmaz,ilişkilerin başlangıcında ilk adımı atmaz,dışarı çıkıldığında nereye gidilmesi hususunda bile ilk adımı atmaktan kaçınır.

Genelde aldıkları cevap ise sen bilirsin ve benim içi farketmezdir.
evlenince de durum değişmez... hep erkek başlatmalıdır. genetik olabilir.
kız arkadaşlarına "ayhh berke bna yawşadi bliomsn .d.d" demek içindir.

Bokunuzda boğulun sayın kızlar.
Bu taktiğe devam ettikleri zaman, başarılı olacaklarını sanıyorlar. Ama artık durum değişiyor, yok öyle ben oturup bekleyeyim, o peşimde dolansın dursun.. Biraz da siz çabalayacaksınız, çabalamıyor musunuz ? Bulursunuz bir saf odun, ömrünüz boyunca mazlum ayağına yatarsınız. Kız-erkek eşit diyorsanız, biraz da siz atak yapın ya da yapmayın, evde kalın.
ilk adim atan kiza orospu yaftasi yapistirilmasinin sonucudur. adim adan kiza orospu cakayim suna dersiniz aninda. atip kendini orospu mu ilan etsin?
özgüven eksikligindendir.
reddelince karşısındaki adamın gözünde küçük düşmek istemiyordur. kii çoğu erkek de kızlar gibi ilk adımın erkeğin atmasını düşünüyor.
hastalık değil, bilakis kendilerini bir şey sanmaları sebebi iledir. sanki bulunmaz hint kumaşıdırlar.
yeterince yürümemekten dolayıdır.
egolarının kendilerinden büyük olduğu içindir. Sanki bana kraliçe elizabeth anasını satayım.
Türk kızı aya adım atacak ilk kadın olsa, ilk adımı aydan bekler.
emeklemeden yürüyemeyecek olduklarını bildiklerinden dolayı gayet normaldir.
adımlarını nereye atacaklarını bilemediğindendir. yer bulamıyorlardır. aynı anda 100 kişi ona doğru geliyorsa, nereye gitsin bu türk kızı. nereye adımını atsın. abazan sürüsü.
kendilerinin ulaşılmaz olduğu izlenimini yaratmak içindir. yazıktır, günahtır, ayıptır çekingen erkekleride düşünmelisiniz.
yetiştirilme tarzı. erkeğin önde olması gerektiği düşüncesiyle büyümüştür ve o nedenle herşeyde erkeğin ilk adımı atması gerektiğini düşünür. kız dediğin kendini ağırdan satmalıdır. yanlış düşünür. ha bunda pek bir suçu yoktur, sonuçta toplumdaki saçma düşünce böyledir. ama unutulmamalıdır ki bu düşünceyi değiştirecek olanlar yine kişinin/kişilerin kendisi/kendileridir.
Hala çözemediğim durumdur. Belki bir işaret bekliyor size koşmak için...
ilk adim atsalar yollu, yuz vermeseler agirdan satsalar siktir et. iki tarafta ayni anda adim atsa cozulecek olaydir.
hastalık değil olası, olması gerekenidir zaten. ilk adımı kızın atmasını bekleyen erkekler sorarım gadaşlar size:

-siz hiç sperme doğru yüzen yumurta hücresi gördünüz mü?
kendini bir bok sandığı için ilk adımı erkekten bekler. hadi sırf ilk adımı beklese yine iyi her şeyi erkekten bekler. bunun sebebi malesef türk erkeği. bu kızlara bu kadar vazgeçilmez muamelesi yaparsan olacağı bu. ayrıca ;

(bkz: rusya dan kız ithal etmek)
Erkeklerin anlamamasından kaynaklanır. Çünkü adım için sinyal yakan kadındır. Yani ilk adım her zaman kadındadır.
Yürüyün gidin lan.

Yoldaki bütün engelleri kaldıran onlar,
Bize Cesaret veren onlar,
Kollarını açmış bebeğinin kendine doğru güvenle ilk adımlarını atmasını sağlayan anneler gibi her türlü fedakarlığı yapan yine onlar...

Siz hala daha o adımı atamıyorsanız o da sizin angutluğunuzdur...

Türk kızları efendimizdir. Beğenmeyenler siktirip gidebilir.
sinyal minyal derler, sonra şöyle sinyal verdi benden hoşlanıyor ya dersin bu sefer de bu erkekler şöyle böyle bunu bile ondan hoşlanmama yormuş derler. geçin amk geçin. birinden hoşlanıyorsanız adam gibi söyleyin söylemeyen de siktirsin gitsin araba sürüyoruz sanki dörtlüleri yakmış sinyal veriyorlar.
belki de çoğu güzelim aşkı başlamadan bitiren alışkanlık. keşke onlar da atak davransaydı aşk konusunda, bizim aksimize cesur olsalardı... ne güzel aşklar, sevişmeler, mutluluk yaşanırdı o zaman.
atamazlar efendim hep erkeklerden beklerler sonra erkekler adımı atınca ayy sapık falan derler dünyada en entresesan canlılardır bunlar. biraz avrupadaki hemcinslerini örnek alsınlar sonra yok efendim erkekler avrupadaki kızları istiyo falan. istettirmeyin kardesim biraz kendinize ceki düzen verin bırakın egonuzu. kendinizi bulunmaz bir hint kuması sanmayın. en cirkininde bile everest dagı kadar ego var ya
Size denk gelmemiştir

Ben hoşlaştığım bir bey olunca avına kitlenmiş bir kartal misalı uçuyorum yanına.