entry'ler (259)

erkeklerin boşalma belirtileri

anlatamaya gerek olmayan belirtiler. her şey ortadadır zaten.

pazar günü neden bu kadar berbat

her pazar aklıma gelen enteresan bir soru. hala tam olarak cevabını veremedim.

behzat ç

yalnız hissettiğim zamanlarda izlediğim gelmiş geçmiş en iyi dizi. karakterler o kadar bizden ki insan bu diziyi izlerken kendi yalnızlığını unutuyor. keşke hiç bitmeseydi.

balıkesirli kezban

kezban olduğu bir gerçek ama güzel olduğu daha bir gerçek olan kız. sonuçta 5k ile anılan bir memleket; kolonya, kaymak, kavun, karpuz, kız.

namazla oruçla cennete gideceğim sanan şakirt

tanrı gerçekten adaletli ise hayal kırıklığına uğrayacak şakirttir. eğer gerçekten dünyadaki iyi insanların gideceği bir cennet var ise orada inançlılardan çok inançsızların olacağı su götürmez bir gerçektir.

ramazan ın olmazsa olmazları

sokakta yemek yiyen insanın hoşgörülü dindarlar tarafından dövülmesi.

kendini ne kemalist ne de şakirt hisseden yazar

kendini insan hissetmesi yeterli olan yazardır.

çok sevmekle hep sevmek arasındaki fark

çok sevmenin hep sevmenin bir koşulu olduğu durum.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

kesmeşeker-kumandayı ver

http://www.youtube.com/watch?v=5YnSzsY8G5s

oğlak burcunun en sevilesi burç olması

bu sıralar yaptığım gözlemler sonucu vardığım tespit. gözlemlediğim bir adet insan üzerinden yola çıkarak gerçekten çok hoş insanlar olduğuna karar verdim.

bir kadın bir erkek

zeynep karakterinin gerçekten çok hoş bir insan olduğu dizi. ama ilk sezonda ki zeynep çok daha hoştu. sonradan bozdu biraz kendini.

sıdıka

türk televizyon tarihinin en samimi ve sıcak dizisidir.

türk dizilerindeki seks sahneleri

olmayan sahnelerdir. nedeni seks diye pislik birşeyin bizim kültürümüzde mevcut olmamasıdır. asil türk insanı eşeysiz ürer.

gece saat üçte siyasi entry giren yazar

taktir edilesi yazardır. ancak bu saat genelde yalnızlara, libidosuna hakim olamayanlara, bütün gün çalışıp gece contayı hafif sıyırmış olanlara aittir. bence sabah dinç kafa ile yazsın.

az konuşan insanın karizmatik olduğu gerçeği

kız erkek fark etmez çekici değil sıkıcıdırlar genelde.

ikizler burcunun acayip zeki bir burç olması

bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. çoğu bilim adamının hem fikir olduğu bir konu.

2013 uludağ sözlük burç anketi

ikizlerin her zamanki gibi bütün burçların eline verdiği anket an itibari ile.

askere gitmek istemiyorum diyerek ağlayan erkek

normal olandır. zorunlu askerlik kesinlikle doğru bir uygulama değildir. ordu paralı profesyoneller ve gönüllü eğitimli insanlardan oluşmalı. uzun dönem askerlerin hizmet işlerinde çalıştırılmasıda tamamen modern kölelik bana göre. ayrıca ordu gönüllülük esasına dayanırsa özellikle yedek subay adaylarına verilen eğitimi bir hayat tecrübesi olarak gördüğüm için gönüllü olurdum.

sözlük yazarlarının itirafları

yıllardır sadece arkadaşım olarak gördüğüm kızdan hoşlanmaya başladım. daha sonra gidip bütün olanları ona anlattım onunla daha farklı olmamız gerektiğini, sadece arkadaş kalmamızın bence artık yetmediğini söyledim. onunda düşünceleri benimle aynıymış. tek sorun ikimizinde sevgilisinin olmasıydı. o benden erken davranıp ayrıldı sevgilisinden daha sonra bende sevgilime artık ona karşı bir şey hissetmediğimi, arkadaş kalmamızın daha doğru olacağını söyledim, fazla üzülmedi yada belli etmedi üzüldüğünü bilmiyorum. şuan çok enteresan hissediyorum mutluyum ama bir yandanda ne kadar piç olduğumu düşünüyorum . bence piçlik değil bu sonuçta insan duygularını takip etmeli, tabi mantık çerçevesinde.

türk kızlarının spor özürlü olması

doğru bir önermedir. özellikle türk erkeği ile karşılaştırıldığında gün yüzüne daha fazla çıkar. tanıdığım çoğu erkek bir spor salonuna devam ediyorken kızlarda bu oran sıfıra yakın. normalde kızların vücut hatlarını korumaya çalışması lazımken bizim ülkede tam tersi. şansımı sikeyim demekten başka bir şey gelmiyor tabi elden bel çevresi almış başını gitmiş türk kızlarını görünce.