bugün

güneşin balçıkla sıvanmayacağı gerçektir.
(bkz: izmir kızları)
doğrudur. sohbeti hoşsa daha da bi güzel gelir insana.
sonunda birinin yazmaya cesaret edebildiği gerçekliktir. hatalar olabilir ama türk kızlarının artıları eksilerinden fazladır.
çirkin türk kızı yoktur az vodka vardır.
içine bakmak gerekir ama en içine.
"bu dahil bütün genellemeler yanlıştır"

(bkz: Friedrich Nietzsche)
Ama kendileri de dahil hic kimsenin bunun farkina bir türlü varamaması. Kafa karıştırıcıdır.
Rus kızlarının sadece dışarıdan iyi gözüktüğünü aslında içeriden tam bir hayalkırılığı olduğunu görmeyi de zaten her erkek göremez...
Öyle olsaydı Türk erkeklerinin yüzde 90'ının Ruslarla evlenmeleri gerekirdi.
Demek ki hala daha aklı başında Türk erkekleri varmış değil mi?
(bkz: selim abi bu gözlük işe yarayacak demiştim)

göreceli olarak değişen durumdur. fazla irdelenmemeli, kötü sonuçlar doğurabilir.
karanlıkta 300 metre öteden bakılırsa doğruluğu anlaşılabilecek önermedir.
güzel kelimesinin anlamını bilmeyen er kişi sözüdür.
aşık olan türk erkeğinin eros'un okunu yediği anda 180 derece dönmesidir.*(ki orda burda atıp tutmasına rağmen mutlaka yemiştir o oku herhangi bir türk kızı gördüğünde) önceden görünen kusurlara karşı kör olur. ya da aslında görmesi gerekeni görür. evet türk kızları güzeldir. gerçek anne ve eştirler. yabancı kadınlar gibi vurdumduymaz, hafifmeşrep değillerdir. henüz o kadar basitleşmemişlerdir. güzelliği ağırlığındadır, anaçlığındadır.ya da türk erkeğinin herşeye rağmen yanında olmasındadır. yüze iki kilo boya yakıp, bebeklerini çöpe bırakmazlar. güzeldirler çünkü kadın ruhunu yansıtırlar. süs bebeği değildirler. öyle kırılıp dökülmezler, güçlüdür. hep sonunda gerçek bir kadın, gerçek bir insandırlar.
genellemesinin yapılmaması gereken genellemedir. kızından kızına değişir. bakmaya doyamayacağınız kadar güzeli de vardır yüzüne bakılmayacak olanı da.
güzel yoktur bakımlı vardır.
insanın içinden "her şeye inat bu başlığa ve yazıya sahip çıkan tüm uludağ sözlük yazarlarına teşekkür ediyorum." demek geliyor...
avrupada yaşayan erkeklerin de hemfikir olduğu ve kızların dahi her an dile getirdikleri durumdur. şahsen bizzat kendim direktman tanıklık etmişliğim olmuştur övgü dolu konuşmaya.
türk kadınların %40ı güzelken polonyalı kadınların %60ı güzeldir. ama iki tarafta da güzel vardır. çok güzel değildir ama güzeldir türk kızları ah bir de çok özgüvenli olmasalar tadlarından yenmeyecekler ama off off.
italyan kızlarını da yunan kızlarını japon kızlarını erkeklerini de gordum . bence en guzeli turk kızları ama sadece daha bakımsız bir de tarz gelistirm sorunu var . yoksa kadınımız da erkegimiz de cok guzel sadece ozen ve tarz yaratma sorunu var. zeka olarak da aynı sekilde . daha iyiye ozenmek lazım derim.
(bkz: güzel ama bakımsız)
(bkz: zeki ama çalışmıyor)
(bkz: güzelliği parçada değil bütünde aramak)
Yüzü güzel olana kırk günde doyarsın , gönlü güzel olana kırk yılda doyamazsın..
(bkz: gerçekler)
masallarda karşılaşılan durumdur.
sözlükte Türk kızlarına yapılan tüm hakaretlere karşı eksi oy almayı göze alarak başlığımı inatla canlandırıyorum...
edit: istediğiniz kadar eksileyin gerçekleri değiştiremezsiniz.
o değilde ciddi ciddi burada türk kızlarını öven var mk. bu kadar mı düştünüz la.