bugün

bunlardan biri değer verirsen yüzüne bakmaz kusura bakma ama götü kalkar, değer vermezsin peşinden koşar. Bir diğeri ise şu apaçi gibi takılanlara arkadaşlarının yanında gülerler ama o tiplerden farkı olmayan heriflerle takılırlar bunun gibi özellikler türk kızlarının anormal özellikleridir.
izin verirsin ne o benden sıkıldın mı der, vermezsin laf eder,
kıskanırsın sen bana güvenmiyormusun der, kıskanmazsın sen beni sevmiyormusun der,
hediye alırsın bunu mu aldın der, almazsın düşüncesizsin der,
yemeğe gidersiniz, buraya mı getirdin der, götürmezsiniz hiç romantik değilsin der,
öpersin napıyorsun sen ya der, öpmezsin biraz romantik ol der
der der der öyle devam eder..
anne olunca terlikli sniper olurlar.
bakiredirler evli dul çocuklu olsalarda.
türk kadınının anormal özellikleridir. eğitimsizlik, entelektüel boşluk, din, ahlak ve mahalle baskısını ortak sonucu olan özelliklerdir.

yadırgamamak lazım...

edit: bu güne kadar tek bir giriyi bile kötülemedim,kötülememde.yalnız bazı bağyan arkadaşlar bu giriyi pek beğenmemişler ve tıpkı yazdığım gibi entelektüel boşluklarına gelmiş,özür dilerim...
esprileri.
2 saat bekletir bekletilmekten hiç hoşlanmam diye trip atar.
özellikleri: ortalama boy 160 santim olmasına rağmen kıç yüksekliği 2 metre olmasıdır.
diğer kadınlara göre daha zekidirler.bir o kadarda nazlıdırlar.
cevabını bildikleri soruları ısrarla sorarlar.
güçlü ve kaslı olanları da mevcuttur.
geçen gün konsere gittiğimde gördüğüm kızdır.
yanındaki diğer kızı omuzlarına almıştı.
(bkz: MAŞALLAH)
üniversiteden önce aptal olup üniversiteye gidince kendini einstein zannetmeleri ve bulunmaz hint kumaşı olduklarını sanmaları.
bok atıp durmayın eninde sonunda alacaksınız birini.
zorunlu edit:eksileyin mına koyim yalan mı?
türk kızı sevdiğine yemek yaparken zevk alan, kahvesini yaparken mutlu olan kızdır. dünyanın hiçbir yerinde hiçbir miilletin kızı yoktir ki başkasına hizmet ettiğinde, hiçbir karşılık beklemeden mutlu olsun.
kitlelerce genelen normal olarak bilinen özelliklere sahip olmamaları anormal bir vaziyettir, yüzde doksanı ayaklı trip makinesidir.
çok konuştukları halde hiç bir şey anlatmamaları.
kız kızayken erkeklerden farkları yoktur, osurup sıçarlar. sevgilisiyle bir köpek kakası gördüklerinde mideleri bulanır.
şu karikatürle özetenmiştir: görsel
(bkz: göbeği göğüslerinden önde olan kız)
ya siz ne kadar nefret ediyormuşsunuz türk kadınlarından ya. aynı lafları o türk (özellikle söylüyorum) kız arkadaşlarınızın yanında deyin de göreyim sizi. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar