bugün

tanım: kendi memleketinin kendi tarzı olan hatunlarını eleştirmek, topa tutmaktır.

eleştirilecek yanlar çok, eleştirmeli tabi ama zaten aklında bir sürü soru olan bu kızların psikolojisi bu eleştirilerden bozuluyor zaten. erkekleri eleştirmek pek mühim değil. siyah, beyaz, japon da olsa erkeklerin hepsinin karakteri birbiriyle eşleşiyor kanımca.

peki bu türk kızlarını eleştirmek gibi bir hakka sahip olduğunu düşünen arkadaşlar nerden yola çıkıyor bir bakalım.
evlendikten sonra kendine bakmayan kadınlar, bir tarz yaratayım derken özenti görünen yeni nesil kızlar, nazlar, kendini beğenmeler, bir havalar. ne lan bu harbiden baktım da bayağı çokmuş.

öhöm. neyse konumuza dönelim. rusların fiziği zaten allah özene bezene yaratmış. maşallah. yurtdışında birçok güzel hatun var o da ayrı. ama türk kızlarının marifeti ve gözü açıldığında neler yapabileceği kimsenin dikkatini çekmiyor. evlenmeyen bir kızı kandırmak çok kolaydır ama evlenmiş boşanmış bir dulu kandırmak hiç de kolay değildir. daha 25 ini geçmemiş kızlar zaten hayatın cilvelerini yeni görmeye başlamış kişilerdir ve baskınlık gibi birçok eleştirilen kısımlar burdan başlar. evlenmiş veya birçok ortam görmüş bir bayan zaten eleştirmeye müsaade etmez, kendisini sürekli yeniler. ancak yeni yetme yani neslin, yurdum kızlarımızın biraz değişimle neler yapabileceği de bilinmekte.

türk erkeklerinin yüzde 90 ı ergenliğe bastığı an kendisini tamamlanmış olarak görür ve kızlarsa sürekli değişim halindedir yıllarca. ancak bunun başka kişilerle kıyaslama yaparak ne kadar çözümleşemediğini görüyoruz.
(bkz: türk erkeklerini sürekli eleştirmek)
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)
(bkz: kedi uzandığı cığeri mundar eder)
klavye başı ve erkek erkeğe muhabbetlerde geçerli durumdur. lakin kör şeytan yine ironiyi sokmuştur işin içine, türk kızlarını sürekli eleştiren arkadaşlarımız, her hangi bir ortamda, her hangi bir şekilde bir kadın ile diyaloğa girdiğinde, taklalar havada uçmakta, saltolar biribirini kovalamaktadır.

(bkz: birbirimizi kandırmayalım)
göbeklerini türk kası diye yutturmaya çalışan "erkek dediğin böyle olur ne o öyle ibne gibi; italyanmış ispanyolmuş latin ot bok" diyen erkeklerin kendilerine bakmadan yaptıkları eleştiridir.***

edit: başlığı açan ipne sıvışmış.*
her güzel eser eleştirilir diye düşünüyor ve türk kızlarından memnun olduğumu dile getirmek istiyorum.*
tilkinin dönüp dolaşacağı yere çıkar çoğu zaman muhabbetin sonu.

(#5281918)
çıktığı deliği beğenmemektir. aynen.
damarlarında asil kan bulunmayan kişilerin yapmış oldukları davranış.
kedinin uzanamadığı ciğerle olan münasebetiyle aynı sebeplerdendir .
(bkz: ya sev ya terk et)
durmadan yok türk kızı böyle yok şöyle diye saçma sapan konuşmaktır. madem bu kadar beğenmiyorsun sorarım sana kaç yabancıyla çıktın ki beğenmiyorsun? evleneceğin zaman dersin ama "iyi yemek yapsın, türk kültürünü bilsin..." o zaman paşa paşa evlenirsin ama eleştirmeye geldi mi çenen hiç durmaz. böyleleri tespit edip ayırmak lazım ki bilelim. ne kadar eleştirirsen eleştir. yine de mecbur musun türk kızlarına? işin düşer mi? -evet. o zaman görürüm ben seni.
bütün kızlar aynı olduğundan birisine bakarak geri kalanlar hakkında hüküm verilebilir, eleştirilebilir.
eleştirmiyor. zarf atıyor.
yanlış bir eylemdir, zira her topluluğun içinde kötülerin mevcut olduğunu düşünürken iyileri de unutmamak gerekir. sizin şanssızlığınız (ya da talihsizliğiniz) yüzünden denk geldiğiniz 2-3 tane gereksiz insan bir topluluğu yargılarken ölçüt olarak kullanılmamalı bence.

hem artık eleştirmeyin kızlarımızı, kötüleyip küstürüyorsunuz sonra vermiyorlar amk.

(bkz: yok canım yok güzelim)
(bkz: haniymiş benim tatlım)*
(bkz: mükemmeller her zaman daha çok eleştirilir)
sözlük erkeğimsilerinin muhalefet partisine özenmesi durumudur. beğenmediği tiplerle konuşarak, öğreterek onları değiştirmeye çalışmaz sadece eleştirirler. çünkü yapabilecekleri ancak dedikodudur. ama haklılardır. ikincisi daha kolay. birinciyi yapabilmek için erkek olmak lazım.
türk kizlarini elde etmek kolay olduğundan galiba;
rus kizlarini yarattigi icin allah a sukretmek
(bkz: türk kızı istemem deyip bulsa becerecek olan tip)
değiştiremeyecekleri özellikleri hariç (örneğin: genetik özellikler) eleştirmenin yanlış bi tarafı yoktur.
eleştirsekte yine aynı şey.. biraz kaba kacabilir ama uygun geldi bana,

eşeği altın semere de vursan eşek yine eşek hesabı.
(bkz: Dinime küfreden müslüman olsa)
izmir' e gitmemiş kişi aktivitesi.