bugün

rus kızlarını aratmayacak bir öneri.
aynı zamanda yalnızca erkeklerini almamış oluruz italya'nın.
bundan her iki tarafta kazançlı çıkacak.
abazan türk erkeği önerisi..
(bkz: uygun fiyata italyanca kursu verilir)
türk kızlarının koşa koşa iştirak edeceği öneridir. yine de rus derim, dinleyin pişman olmazsınız.
türkiye'deki abazanlar italya'ya iltica etsin de biz de kurtulalım dedirten hadisedir.
pippa bacca'ya yapılanları hatırlayınca, italyan kızları adına gerçekleşmemesi umulan olaydır.
(bkz: sara varone)
tamam arkadaşım hemen gelsinler.çağırın gelsinler.ancaak şöyle bir problem var: o bebek gibi italyan hatunları senin kıllı göbeğini ne yapsın? türk erkeklerinin hepsine bok atmıyorum yanlış anlaşılmasın ama ben çok çirkin bir herifim onu biliyorum.o yüzden o italyan hatunlarının yanında sırıtırım.o yüzden gelmesinler, gelirlerse bile allaha yakın bana uzak olsunlar.benim piskolojimi bozmasınlar!!
türk kızlarından ağzı yanmış yazarların yakınması. isteğine göre kullandıktan sonra bir köşeye fırlatıp atacağanı sandığı italyan kızlarını, türk kızlarıyla yer değiştirip, gösteren ama vermeyen türk kızlardan kurtulabileceğini düşünen insanların hayalidir.
bunun üzerine, türk erkekleri gitsin finli erkekler gelsin diye karşı bir kampanya açılasıdır.
bazı türk kızlarının da katıldığı öneri, tabi italya'ya gidilecekse. fakat italyan erkekleri ne düşünüyor o konu muallak. bunu türk ve italyan erkekleri kendi aralarında halletsinler bir zahmet. *

sözlüklerde sık sık rastladığımız sanırım erkeklerin çoğunluğunun geyiğine bir şeyler yazdıları konulardan biri de bu. çok ciddiye almamak gerektiğini düşünüyorum.
(bkz: yurdum erkeği gitsin italyan erkeği gelsin)
italyan kızı isteyen italyaya, rus kızı isteyen rusyaya ya da fin erkeği isteyen finlandiyaya gitsin diyerekten cinsel hayat üzerinde ırkçılık oyunlarına karşı çıktığım yaklaşımdır.

zira davul bile dengi dengine. ben şahsen brazilyalı kadınları kendime çok lüks görüyorum.
desteklenmemesi gereken, hic ama his hos olmayan istek.

ben tutucuyum arkadasim rus ya da ukraynali diyorum hala.. hadi diyelim olmadi o.. e o zaman bari hollandali falan gelsin.. abi sevmem ben italyan hatunlarini.. aslinda biraz zorlasak da brezilyalilari getirtsek cok acaip olurdu lan.. valla bak... eee? peki bu bizim kizlari napicaz? nereye gidecekler yani?.. italya' ya gitmesinler aga.. islerine gelir bunlarin.. afrika, amerika zaten olmaz.. zencilerin olmadigi bir yer bulalim.. bence norvec' e gidebilirler.. orda erkek balikcilar devamli ellerini kremliyo.. sanirsam pek cogu ipne bunlarin... evet evet norvec' e gitsinler.. sıkı giyinin e mi canlarim, soguktur oralar.

edit: tamam gitmeyin bi yere.. amma alindiniz.. ne de severmissiniz bizi meger.
23 nisan da bir günlüğüne sembolik olarak türk kızları gitsin italyan kızları gelsin.*
pipisine güvenmeyen türk erkeği tarafından yapılmış öneridir.

nefes al dostum ve gerçekleri bil : sorun kızlar değil, sorun sensin.
türk erkeklerinin gidip italyan erkeklerinin gelmesine vesile olacak olay.
zavalli erkek onerisi.. italyan kizlari sana bakacakti sanki? demezler mi adama? Derlerr derlerr.
italyan kızlarının en azından kadir kıymet bileceğini hesap edersek türk erkekleri açısından olumlu kampanyadır.

öte yandan gerçek olması durumunda italyan erkekleri zamanla çektikleri nazdan, dertten, dırdırdan çirkinleşecek erken yaşlanmaya başlayacaklardır.
kızlarında bu tarz bi isteği vardı türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin diye . bu durumda komple cinsleri takas edip hep birlikte brezilya ilede toprak değişimi yapalım . hepimiz latin olalım . güzel popomuz olsun , sütlü çukulata tenimiz olsun gibi ... saçmalamama sebep olan durumdur .
nereden geldik nerelere gidiyoruz, bir nesil şaşırdı ülkeyi aştı otobüse binip bir şehirden diğer şehire gidemeyen kişinin parmaklarının ucunda bir ulusu taşımak yatıyor.
tip faktörü ön plana alındığında fazlada birşey farketmeyecek olan değiş tokuş.

(bkz: akdeniz sahil değişimi)
(bkz: hayal etmesi bile güzel) *
kızları sadece cinsel bir obje olarak gören luzumsuz erkek önerisi,hatta rivayete göre bu tiplerin sevdiği,evleneceği kızı onun bunun koynundan toplama merakı olduğu söylenir.
NE GÜZEL OLUR. BU DURUMDA TÜRK ERKEKLERiNi DE iTALYAN ERKEKLERi iLE DEĞiŞTiRiRiZ HEMEN Ki, FiZiKSEL ÜSTÜNLÜKLERi TARTIŞILMAZ Di Mi BEYLER. BiZiM OTUZUNA GELMEDEN KOCA KOCA GÖBEK SALAN ORTA BOYLU HIMBIL ŞAPŞALLARIN YERiNE TAŞ GiBi iTALYANLARI TERCiH EDERiZ HEPiMiZ. iYi BiR TAKAS.