bugün

ırk mezhep din renk cinsiyet ayrımı yapan herkesin amk.
Ayırmaya çalışan kürt, leştir.
Irktan, mezhepten, dinden, dilden önce insanlığın geldiğini kavrayamadınız mı hala? Yoksa tarih hakkında hiçbir şey bilmeyip boş boş konuşmaya devam mı?
Değildir. Türk ile kürt asla kardeş olamaz.
mutsuzpanda1 bencede.
He kutuplaşma hep bizden

(bkz: pkk nın hiç mi suçu yok)
hasta olduğum laf.

evladım apartman komşuna gidip "abi biz kardeşiz eheheyayayheheh" diyor muyuz?

otobüse binince şoföre "şoför bey günaydın biz kardeşiz eheheyayayahehe" diyor muyuz?

yok.

kurallar belli, ülke türkiye, dili belli, kanunları belli.

uyarsın; aferin.

uymazsın; taktik maktik yok bam bam ba
Faşist Türk ve Kürtlerin Zoruna giden Gerçeklik.
Bunu bilmeyen kalleştir.
türk kürt diye ayırmak yanlıştır zaten ama bu şekilde sınırlandırmakta bir o kadar yanlış değil mi ? Hepimiz kardeşiz efendiler hepimiz az hümanist olun hümanist.
Len harbi iyi felsefe yaptım he sahi hümanizm neydi gidip bir googleden bakıyim dönücem aranıza elbet.
türkler herkesle kardeştir. Olması gereken de bu değil mi zaten ?
görsel
Tarihin gördüğü en büyük zırvalardan biridir. Türkler ve kürtler asla kardeş değildir. ikisini de hiç sevmem ancak bir k*rt bir türk ile asla kardeş falan olamaz.
asdasdasdasdas yazınca harf sınırlamasına takıldı galiba.
Olması gerekendir.insanları kendi haline bırakırsanız etnik kökeni umursayan yok.Önemli olan insan olmak.
zırvadır dik alası hemde. kürt açılımında devletimiz ana dilde eğitim tanıdı, kürtçe yayın getirdi, kürtçe tabelalara ses etmedi, kürt dizileri televizyonlarda cayır cayır oynadı, her şey kürtlere göre planlandı ama ne yaptılar biliyorsunuz.

dal yarak kürt vekilin biri özerklik dedi. ona bakan üç beş hdp li cizre de sur da pkk bayrağı çekip bura bizim dedi. kürtler oralara kazılan hendeklerde bunlara yardım etti. kürdistan geliyor başkent diyarbakır apo çıkıyor lilililili zılgıt çektiler.

devlet baktı bu fareler işin bokunu çıkarıyor dümdüz etti cizreyi sur'u hakkari'yi şemdinli'yi. alın size ana dilde eğitim, anadilde tv yayını, daha da çükümü görürsünüz o günleri dedi.

daha da göremezler. trump da taşak geçiyor artık bunlarla. kimse siklemiyor dünya da bu vatansızları. siz ki türkiye cumhuriyeti hükümetine karşı geliyorsunuz.

miss gibi tc kimliğiniz var şükür etmeniz lazım bize layık görüldü diye, kimse size öte beri git demiyor her türlü haklar var daha devlete baş kaldırmak ne diye lan.
GÜZEL BiR HATIRLATMA.

EMPERYALiZMiN GAZLARINA ,BÖLÜCÜ PROVOKASYONLARA GELMEYE HiÇ GEREK YOK. KARDEŞLiK GÜZELDiR.
bir gerçektir. sadece ırkçılık ve bölücülük yapanlara kardeş demem ben. onun dışında her insanla iyi geçinebilirim hangi ırktan olduğu fark etmez, iyi bir insan olduktan sonra.
en buyuk yalandir.
Yıl olmuş 2019 hâlâ ırk sorunu derdine düşenler var , bırakın bu işleri başka işiniz mi yok.
(bkz: bakire kız nasıl orospu olur) siyasetçilerin türk evlatlarını uyutmak için söyledikleri ninninin ilk mısrasıdır. kürtler, türk düşmanıdırlar.
kullandıkları kaçağı bize kesmeseler, daha da çok destekleceğim önermedir.

dipçe: öğrenciyiz ödeyemiyoruz, az kullanın bari
Anamız birdir aynı memeden emmişiz, kan kardeşiz. Size kanım kaynıyor.
Lazı Kürdü Çerkez’i bir ağacın dalları
O ağacın adı Türk daha çoktur kolları.
Tarihin en büyük yalanlarından biridir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar