bugün

entry'ler (41)

kadının en tatlı yeri

daha önce hiç yemediğim için tadını pek bilmiyorum. yalamakla yetindim sadece. bana en tatlı gelen yeri memesiydi ama sadece yaladım, yemeden bir şey dememek en iyisi.

çomara çomar diyen çomar

hırsızlıkta sınır tanımayan çomarların yeni bir icraatıdır. bize ve bizim yaşantımıza özeniyorlar ancak rahatsız oldukları için muhafazakarlık yapıyorlar. mesela: helal sex shop, alkolsüz bira, türbanlı dj. türbiş, helal disco, kot pantolon üstü türban kombinleri....

islam

(bkz: çomara çomar diyen çomar) ların da inandıkları acayip bir dindir. terörün kutsallaşmış halidir. tam bir insanlık ayıbıdır.

çomara çomar diyen çomar

Malum, ülkemizde yaşayan gerici zihniyet sahibi primatlara çomar diyoruz. Bu çomar kelimesi kullanım sıklığından dolayı siyasal/toplumsal bi kesimi ifade eder hale geldi. Ancak bu çomarların dnalarındaki hırsızlık geni aşırı geliştiği için çomarlar, çomar kelimesini de çaldılar. çeşitli çomar boyları kendi aralarında birbirlerine çomar demeye başladılar. fetoşun şakirtliğini yapan çomarlar, tayyiban terör örgütü mensuplarına çomar diyorlar. güler misin ağlar mısın? Tanım: çomar nirvanasına ulaşmış olan çomardır. fetoşçu çomar ahmet bozkuş kanalındaki yorumun bitanesi burada: https://www.youtube.com/w...=UUbg1w-CmjnutLa7IOY9Z7nA
görsel

türk milletinin kalitesiz olma sebebi

Kalitesiz hammadde ile üretilen bireylerden oluştuğu için kalitesizdir.

tanrının adaletsiz olması

Söz gelimi bizden kendisi yolunda savaşmamızı ve insanları öldürmemizi, gerektiğinde ölmemizi isteyen Allah, kendi dinini neden kendisi yaymıyor da bunca katliam yaptırıyor? Üstelik pişkin pişkin de biz isteseydik hepiniz iman ederdiniz diyor. Bu ne yüzsüzlüktür böyle? Bizim için katı kuralları olan tanrının kendisi neden hiçbir kurala uymaz? Kendisinin işlediği suçların cezasını kim çekecektir? Tıpkı simit çaldığı için hayatı mahvedilen bir çocuk ve milyarlarca lira vergi kaçıran bir zenginin ceza almayıp takdir edilmesi benzeri bir durumdur. Ben çaldığım simit için mahvolacağım. Peki ey tanrı sen kaçırdığın milyarlarca vergi için hangi cezayı çekeceksin. Dini uyduran iptidai insanların uydurdukları tanrının da kendileri kadar adaletli olmasıdır.

Hayatı boyunca haksızlığa uğrayıp da hakkını aramamış her şeyi Allah a havale etmiş insanların düşünemeyeceği hakikattır. Bir tanrı düşünün her şeye gücü yetiyor, izin vermediği hiçbir şey olmuyor, istediği her şey oluyor. Ve bu tanrı siz zavallı insancıklara sorumluluklar yüklemiş, istediğini yapmazsanız size tehditler yağdırıyor. Peki tanrım senin her şeye gücün yettiği halde sen nasıl bir hesap vereceksin? Yaptığın ve göz yumduğun onca kötülüğün sorumluluğu senin üzerine değil midir?

ilkel insanların uydurduğu tanrı figürünün, tıpkı ilkel insanlar gibi gelişmemiş bir adalet anlayışına sahip olması durumudur.

allah ın domuz etinin pis olduğunu anlaması

Biz zavallı insancıkların aldığı nefesten bile hesap soracak olan ve her şeye gücü yeten bir kral görünümlü arap putunun zeka seviyesinin göstergesi niteliğindeki davranışıdır. Sen zavallı insancıklarının aldığı nefesin bile hesabını sor ama domuz gibi pis hayvanı yarat. Ben aldığım nefesin hesabını vereceğim de sen böyle pis bir hayvanı yaratmış olmanın hesabını verecek misin? (bkz: tanrının adaletsiz olması)

osmanı torunuyum deyip hıyar kuyruğuna girmek

Yüce allah'ın hıyarı mucizevi bir rızık olarak yarattığını anlayan Osmanlı torununun yerinde olan davranışıdır bu. Siz biliyor musunuz hıyarın faydalarını? Nasıl ki muz cumhuriyetleri vardır ülkemiz de hıyar cumhuriyeti olmalıdır.

temizinden macar bir erkekle evlenmek

Bana baya bir ters olan durumdur. Evlenirsem macar avratla evlenirim bu yaştan sonra kendimi dürttürecek değilim.

gezi parkı direnişinin unutulup gitmesi

Bilerek isteyerek planlı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Haklı olan bir öğrenci eylemi bilinçli olarak terör eylemine dönüştürülmüştür. Gezi parkı ve diğer şehirlerdeki eylemler polis tarafından dağıtılmıştır. Sonraki aşamada öğrencilerin yerine teröristler veya öyle görünen insanlar gelmiştir. Gezi olaylarının başarısız olması sağlanmıştır. Gezi parkı olayları cumhuriyet ruhudur ve unutulmaz. Mesele gezi ya da park meselesi değildir. Günü gelince hepiniz göreceksiniz gerçekleri. Aslı astarı olmayan bir çeşit yanılgıdır bu.

para mutluluk getirir mi

hiç tecrübe edemediğim, tecrübe edilmesi gereken bir konudur. bence getirir para mutluluğu. maddi sıkıntıların çok olduğu toplumda pek çok ekstra arıza vardır, bu tecrübe edilmiştir.

açılmayan paraşüt

seks yapmak için kendisiyle birinin evlenmesini bekleyen hatun gibi olan paraşüttür. belki de hiçbir zaman evlenemeyeceksindir. mezara mı götüreceksin garibin birini sevindirsene be. bu paraşütte öyle işte ne zaman açılmayı düşünüyorsun sayın paraşüt?

seninle şöyle olabilirdik

görsel
ahanda böyle. insan zamanla her şeye alışan ve her şeyden bıkan bir canlı olduğu için olayın finali aynı böyle olacaktır.

bakire kız nasıl orospu olur

gemide filmiyle özdeşleşmiş efsane repliktir. aklı olan insan nasıl bir dine inanabilir şeklinde tercüme edilebilir.

bu geceki ruh halinizi bir cümleyle anlatın

(bkz: ebu leheb ölmedin kalbimizdesin 624) ebu leheb özlemiyle yanıp tuşuyorum şuanda.

türk kürt kardeştir

(bkz: bakire kız nasıl orospu olur) siyasetçilerin türk evlatlarını uyutmak için söyledikleri ninninin ilk mısrasıdır. kürtler, türk düşmanıdırlar.

ebu leheb ölmedin kalbimizdesin 624

her ne kadar kafayı çekmiş olsam da cennette insanlara memeleri yeni tomurcuklanmış kızlar vaadeden bir tanrıya inanacak kadar olmadım. ey ebu leheb, ey büyük kahraman gel seni bi öpeyim sen ne büyüksün be abi. insanlığın üz akı ebu leheb dedemizi anmak için söylediğim sözdür.

içmedeyiz uludağ sözlük

(bkz: ebu leheb ölmedin kalbimizdesin 624) gel seni öpeyim ebu leheb. ben içince böyle içerim arkadaş.