bugün

bıyıkları vardır.
kücük göğüs, büyük kalca ve bolcana selülit.
(bkz: ego)

güzel bir oomph albümü, türk kadınları üzerlerine alınmasınlar. içimden geldi yazayım dedim yahu. sonra saldıracaklar, dırdır falan, aman... yapma volkan... kızdın mı len volkan dedim diye? ahuah, kes bakayım o sakalları.
türk erkekleriyle aynı ülkede yaşamak zorunda olmaları.
genelde bodur olmaları. rus kızlarıyla aralarında büyük bi uçurum vardır.*
türk erkeklerinin türk olmayan kadınları görünce agızlarından akan salyalara katlanmak zorunda kalmaları.
ölümüne anaç, ölümüne sadık,

inanılmaz bereketli insanlar olmaları.

mutfakta hiç bir şey yokken bile herkesi doyuracak birşeyler yapmaları.

herkes kendi anasını, nenesini hatırlasın..
kendilerini dünya'nin merkezi sanmaları kuşkusuz en ayırt edici özellikleri arasında gelir.
kafalarının karışık olmaları. aynı şey erkeklerinde de vardır ama zayıf taraf kadınlar olduğu için daha fazla göze batar.

(bkz: hem doğulu hem batılı olmak)
büyük bir ugg takıntıları vardır.
dünyanın hiç bir ülkesinde ki kızlar da olmayan naza kaprise ve insanı çileden çıkartma yeteneğine sahip olmaları.
bunun nedeni ise malesef türk erkekleridir önüne gelen her kıza yavşayıp %50 şansım var matığıyla teklif edersen böle olur olan işi bilene olur abazan tayfa yüzünden.
(bkz: bilmediğin boku git mektebinde oku)
(bkz: fazla naz aşık usandırır)
türk olmalarıdır.
ben daha bu kadar kendisine kötü bakan , kış ayları kıllarını almayan, genital bölgesi orman gibi olan ama vajinasını altın kaplama sanan bir ırk görmedim açıkcası. bu baya belirgin bir niteliktir.
güzel çocuklar doğurmaları.

(bkz: atatürk)
anneye küfür etmemeleri. belki ergen fırlamaların sövenleri vardır ama türk kadınında genel olarak bir sövme, küfür etme eğilimi yoktur. oysa ben erkeklere düpedüz söven yabancı kadınlarla tanıştım. feci bişi.
geniş kalçalar.
bir çocuk doğururlar, bunun arkasına saklanarak kendini olabildiğince salar ve 7 iklime, 7 bölgeye yayarcasına balinamsı bi hal alır.. otobüste tek kişilik yere sığamaz sonra.. ya rusları beğenmiyorsunuz, gtüme benziyorlar hıh falan modunda triptesiniz de, kadınlar çocuk doğuruyor ama kendini karaya vurmuş balina misali senin gibi salmıyor be! hatta ve hatta senin 15 yaşındaki haline de taş çıkartıyor doğum yapmış haliyle. e anlıyorum çekememenizi.. *ayrıca kendilerini bibok sanır çoğu, ama bilimum makyaj, erkekler ve günlük dedikodular gibi gereksiz muhabbetlerden ibaret olduklarını görmezler.. uzun boylu kız görünce dayanamazlar, fesatlar** fiziği düzgün, akıllı, güzel vs yada hepsini bir arada bulunduran hiç kimseyi çekemezler.. ya sabahtan akşama kadar ona buna bakıp kusurunu bulmaya çalışcağınıza kendinize baksanız ya??
türk kadını, küçük göğüslü, koca kıçlı, bol selülitli kadın...

alışmışız tabi beğenmemeye, küçümsemeye. aynı toprakta yaşadığımız, aynı havayı soluduğumuz kadınları aşağılamaya. o zaman söyleyelim beyler; hanginiz hayatınızda bir defa bir türk kadınına aşık olmadınız? hanginiz en az bir türk kadınına 'oha lan bu ne güzellik!' tarzı tepkiler vermediniz? küçümserken ne kadar dürüstüz, onu sorgulayalım önce. türk kadını, merhametlidir, sevecendir, dost canlısıdır, beceriklidir, anadır hem de gerçek ana. oğlu/kızı kaç yaşında olursa olsun, onun çocuğudur. güzeldir de, kendine bakamamasına, buna vakit ya da zaman bulamamasına rağmen güzeldir. bakabilen de bakar zaten kendisine. türk kadını doğaldır. evini ve kocasını sever. istisnaları var derseniz, dışarıda da çok istisna vardır ama kaideyi bozmazlar.

olsun koca kıçlı, selülitli falan ya s.ktir et merhameti falan onun olsun... öyle değil mi?
çocukları 50 yaşına gelse bile hala bebekmiş gibi davranıp, koruyup kollamaları.
adına yazılmış en cok şiire sahip olmak.
fark 1- fiziksel olarak türk kızları yere daha yakındır. yabancı kızlar değildir.
fark 2- türk kızları daha mücadelecidir. namusuna düşkündür. yabancı ülkelerde bu böyle değildir.
fark 3- türk kızları biraz güzelse havalanır. yabancılarda bu böyle değildir.
fark 4- türk kızlar birine bağlanırsa tam bağlanır. yabancı kızlar tam olarak bunu beceremez.
fark 5- türk kızları kıskanır. yabancılar o kadar kıskanmaz.
fark 6- damarlarında ne olursa olsun türk kanı dolaşmaktadır ve o bir kahramandır. yabancılar böyle değildir.
vatanı uğruna şehit verdiği çocuğunun ardından "bir çocuğum daha var, vatan sağolsun" demesi.
tatile bile gitse içindeki sorumluluk duygusundan asla kurtulamamış olması. türk kadını tatilde bile kendisine belli başlı görevler belirler ama elin kadını öyle mi devirir götü şezlonga ohhh...
merhamettir.
kafalarında kırk tilki döner kırkınında kuyruğu birbirine değmez.