bugün

türk erkeğinin aşkıyla yaptığı romantikliktir. genelde şaşırtır.

bir keresinde erkek arkadaşım "dünyan öyle bir kararsın ki seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun." demişti beddua eder gibi. olsun buna da şükür.
bazen "yav sok o elini cebine ben öderim kadın kısmısı hesap ödemez."dir..
Başbaşa yemek yeme istekleri. Kim kandırdı len sizi. Yok öyle romantizm filan. Mummuş, çicekmiş yapmacik yapmacik tavirlar.
Sonra turk kizlari gitsin ruslar gelsinmis, gidelim ulan cikarin techiri valla gidelim.
Genelleme yapılmaması gereken anlayıştır.

Mesela benim romantizm anlayışım. Her buluşmaya gittiğimde kız arkadaşıma 1 adet gül alıp çeşitli numaralarla ona vermek mesela; bulunduğumuz ortamda masanın üzerinde duran sahte çiçeklerin içine, aldığım gülü kız arkadaşım gelmeden yerleştirip. Kız arkadaşım geldikten sonra müsait bir zamanda güzelliğinden sahte çiçekler bile canlandı diyerek o gülü ona vermek olabilir. yada herhangi bir yerde beğendiği bir şeyi ona almak olabilir.

Beğendiği şey bir yüzükse o yüzüğün o parmağa mutlaka olması gerekir. Olmaması çok kötü bir durumdur. O elleri ben tutuyorsam o yüzük o parmağa olmak zorundadır. Daha sayabilirim. ona şiir yazabilirim. Şarkı yapıp gitar eşliğinde söyleyebilirim. Bilmiyorum bu romantizm denilen şey benim üzerimdede yapmacık olarak duruyormu ancak şimdiye kadar çok yapmacıksın diyen hiç olmamıştır.

Aslında çevrenizde böyle erkekler çok. aşk erkekleri romantizme iter ancak , çevremden edindiğim izlenimlere göre, kızların gerçekten seven erkeğe ihtiyaçları yok. Piç erkeklerin peşinden köpek gibi koşup, sonra erkeklerde romantizm çok yapmacık duruyor derler.
Şiir ezberlemektir. Ezberlediği şiiri baygın baygın bakışlarla okumaya çalışması da trajikomiktir.
''iki mum yakayım belli mi olur belki sevişiriz'' tadındadır. kendimden biliyorum.
bi haltlar edip edip sonrasında elinde pembe bir pelüş tavşanla kapıya dayanmayı romantizm sanırlar.
sonra bir de beraber çay içme olayı var. çay servisini kızın yapması gerek. öyle daha romantik erkek için.
+ hiç sürpriz yapmıyorsun artık!
-tamam yarın yaparım.
+öküz sürpriz diyorum yarın diyorsun allahım!
- ne kızıyorsun anlamadım ki?
ulan kaç ülke erkeğinin romantizmini tatdınızda burada ki çocukların romantizmini sorguluyorsunuz gudubetler? diye sorsak kimbilir ne cevaplar ne cevaplar. o arzuladığınız romantizm yanlızca filmlerde oluyor. niye? çünkü, o filmleri ayrıntılı inceleyin erkeğin içerisinde ki o arzulanan romantik öküzü ortaya çıkaran bir kadın olduğu için. peki bu kadın nerede? aramızda var mı? siktir lan!

günler sonra edit: aranızda bir dane varmış ya la..
filmde romantik müzik çıkınca gözlerini kırpıştırıp suratınıza bakması.
benimki öyle olduğunu zannediyor, istisna da olabilir bilmiyorum.
k: beni seviyor musun?
e:sevmesek evlenmezdik.
ışıklar sönmüş. çok güzel bir sofra hazırlanmış. mumlar yakılmıştı eve geldiğimde. doğum günümdü. romantik bir havada müzik eşliğinde yemeğimizi yerken, salatayı göremiyorum lan diyip kalkıp ışıkları yakmıştım. bana niye öküz dedi hiç anlamadım. *
Hadi bebeğim Beraber Little big planet oynayalım * *
beraber bulaşık yıkamak.
karısına aldığı çiçeği komşular görmesin diye posette götürmek. (bkz: gizli romantizm)
Romantiği de gider hayırsıza vurulur be hocam .
mum ışığında karısını dövmek. * *
-kavga sonraları gül almak,
-herhangi bir özel günlerin bir tanesine oyuncak ayı hediye etmek, ,
-sırf romantik filme götürmüş olmak için en mal filmlere sevgiliyi götürmek,
-üçüncü buluşmada ev ayarlamak.
kebapçıya iki kişilik rezervasyon yaptırmak.
bazı odun kadınların düz mantık beyinleri olduğu için anlamayacağı romantizmdir. ne kadar odun erkek varsa ondan daha fazla kadın vardır bu ülkede. bunu net bir şekilde biliyoruz. hazıra alışmışlardır çünkü. am onlarda olduğu için nasıl olsa bir şey yapmalarına gerek yoktur.
sevgilisine kıymalı pide almaktır.
Beyaz atlet ve don giymektir.
görsel
Türk avratlara yaramaz. Seven değil öpen kazanırdır. Gereksizdir.
görsel