bugün

türk erkeğinin yüzde yüz alacağı karşılaşmadır. zira alman erkeği her ne kadar boyutsal anlamda bizden iri olsada, yüreksel anlamda sıfırlar. ayrıca şarlkene verilen ayardan sonra alamanlarla herhangi bir düşmanlığımızda olmamıştır. ama diyelim ki oldu türk erkeği alır. ccc dombramı alarman almanlara sokarman ccc dipnot: genelde alman-türk kavgaları alman kızları uğruna yapılır.
(bkz: bira vs rakı)
apaçiler tek yeter.
--spoiler--
ccc dombramı alarman almanlara sokarman ccc
--spoiler--

bu yorumla kesinlikle türk erkeğinin kazanacağı kıyaslama. *
her halükarda türk erkeği alır babacım. beş dakika önce bir almanla satranç maçı yaptım sırf bu türk erkeği vs alman erkeği için, amına bile koydum hacı.
almanın bilimde hertürlü ezecek olmasının yanısıra kavga çıksa biz döveriz bence.
Alman erkekleri soğuk yapılarıyla kaybeder. Türk erkeği kazanır.
kesinlikle turk erkeginin alacagi karsilastirmadir. esmer iyidir.
biri kendi hesabını öder türk erkeği bütün masanın.
biri her sevgilim bir kere versin karım bakire olsun der. diğeri sevginin sevişmeyi de kapsadığını bilir. Yani biri mala değer verir, diğeri sevgiye.
atatürk vs hitler gibi bir şey.
türk erkeği, kız ha Verdi ha verecek diye 24 Saat gözünü kırpmazken alman erkeği partneri tarafından uyumasın diye tokatlanır.

bizzat görülmüştür.
(bkz: bütün dünya türk ün taşşağını yesin)
türk erkeği esmer veya kumral alman erkeği ise sarı patatestir işte bu kadar.
itina ile hayvanlık konusunda kapışılınır.
birisi makina gibidir disiplinli ve kuvvetli diğeri bozuk plak gibidir cızırtılı ve erken boşalır.
bazı yazarlara göre makine gibi olması , disiplinli olması, kuvvetli olması ve erken boşalmaması sayesinde alman erkeğinin kazandığı kıyastır. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunamayacağına göre benim herhangi bir kıyas yapmam saçma olur.
kesinlikle almanların alacağı versustur.adamlarda boy varigayet yakışıklılar boyu geçtim kafa yapısı olarak türk erkeğine bin basar.
yani binlerce kadınla yatayım yattığım her kadına fahişe gözüyle bakayım,arkadaşlarıma anlatayım sonra kimseyle birlikte olmamış kadın isteyim demez hiçbir alman erkeği.
dünya kupasına katılamamak vs şampiyon olmak şeklinde değişebilecek versustur.
başka bir ülkede "alman gibi güçlü" atasözü yoktur. ancak türk gibi güçlü atasözü vardır.
(bkz: ispanya)
gaza gelme durumunda türk erkeğinin parçalayacağı versustur.
Döş kıllarımızla bile rahatça alıcağımız versus. Bi kere alman erkeği diye bişey mi var. Hepsi manita gibi
Ikisi de erkektir.

Al birini vur ötekine.
Erkek değiller mi işte.
alman erkekleri kokar. bu alman kadınlarının yorumudur. türk erkeği de kokar bi fark yok yani.
not: erkeğim kokmuyorum.
alman erkekleri daha şanslidir.
(bkz: taş alman hatunlar)
Sünnet olmuş vs. Sünnet olmamış.