bugün

entry'ler (19)

fenerbahçe nin türkiye kupasını alması

süper lig kupasını kaybetmesinden sonra alacağı teselli armağanıdır.

gitaristlere satanist gözüyle bakılması

bende blues yapıyorum zaten metalle ilk başlarda uğraşmıştım. B.B King ve Eric Clapton favorimdir.

türkiye ye gelen turistlere atılan kazıklar

istanbulda bir satıcıda biblo ve tablo bakıyordum. biblonun yanında etiketler vardı. etiketin birinde 4 tl diğerinde 10 $ yazıyordu. büyük bir kazık vardı ortada. bu ülkemize gelen turistlere yapılan ayıplardan sadece birisi. bende bu hafta ispanyaya gideceğim aynı kazığı bekliyorum şahsen. uluslararası kazıklaşma haline gelmiş artık bu.

gitaristlere satanist gözüyle bakılması

ben bir gitarist olarak bunu çok yaşadım. sanki kedi kesiyorum, hayvanlara ve insanlara zarar veriyorum gitar çalınca. hele bir de siyah giyiniyorsan azıcık yandın.

sevişirken zilin çalması

dünyada başıma gelmesini istediğim son olaydır. beddua yerine de kullanılabilir.

2 türk bir devlet 2 rus bir arama motoru kurar

2 kürt bir örgüt,2 Türk antikürt örgütünü kurar.

ygs ve lys

şu sınavı çıkartanın ... denildiği bir sınavdır. devletin adeletsizliğinin göz önüne resmen çıktığı. anadolu ve fen liselerinin yanında meslek ve düz liselerin ezikliğinin sonuçları bilinerek hazırlanan o soruların sonucunun öğrenciler tarafından çekilmesidir.

devlet üniversitesinde okuyan fakirler

her halükarda baba parasıyla okuyanlardan daha azimli ve daha çalışkanlardır. özel üniversitelere gidenleride görüyoruz iş hayatında.

türk erkeği vs alman erkeği

her halükarda türk erkeği alır babacım. beş dakika önce bir almanla satranç maçı yaptım sırf bu türk erkeği vs alman erkeği için, amına bile koydum hacı.

artık seni sevmiyorum diyen kadın

kendini kandıran ve bir günah keçisi olan kadındır.

her söyleneni yapan insan

hiç bilmediği bir kelime "hayır"dır. askerden daha ötedir.

ilkokulda resim dersinden akılda kalanlar

Resim yapmasını pek beceremem ben. bir arkadaşım dayısına çizdiriyordu resimlerini düşük not alıyordu. ben aptal aptal şeylerle orta notlar alıyordum. arkadaşımın bana olan gıcıklığını unutamam hiç.

okan bayülgen e verilen ceza

Gereksiz bir cezadır. okan bayülgenin küfrünün dışında birçok sapık sapık filmler ve diziler var. rtuk gelsin onları kapatsın.

mevlana nın sen gelme diyeceği kişiler

en başta kürtler olacaktır eminim ben bundan.

türk olduğunu belli etmenin yolları

arkadaş çevresinde veye bir toplumda anlatılan birşeyi anlamadığında anlamış gibi görünmektir.

dünyada kalan son insanın yapacağı son şey

gitmeden önce son bir sigara içeyim demek.

osmanlıyı reddetmek

filmlerde harem anlatılıyor bize. açın bir osmanlı kitabı okuyun veya tarih hocalarınıza sorun hereme hadım edilip bir tane görevli dışında erkek giremez. haremde ki görevlilerin de hepsi cariye değildir. cariyelerin yardımcıları vardır. zina meraklısı değil aksine zinaya karşı çıkan atalarımız vardır. anca filmlere inanın siz. hiç araştırma ruhunuz yok. bu yazdıklarım trajikodram adlı arkadaşa cevap olarak gelsin.

bugün okula işe gitmeme sebepleri

hani sabah kalkınca içimizdeki ses bırak ne okulu, okula gidince ne olacak hem bak hava soğuk dediğinde onu dinlemek.

osmanlıyı reddetmek

çocuk kandırır gibi kendini kandırmaktır. osmanlıyı reddetmek demek damarlarımızda dolaşan o asil kanı reddetmektir.