bugün

Türk erkeklerine kurban olması gereken türk kızıdır.
-ıyy türk erkeği mi, o da ne öyle, iğrenç!
+al sana türk erkeği.
-oyy oyy oyyy, asıl o da ne öyle?
+25 cm canım.
-türk erkeği gibisi mi var ya...
+hadi lan ordan şıllık.
-ama ama..
+güle güle...
-ühüahühüa.
elindekinin değerini bilmeyen türk kızıdır. bir arkadaşım gezi için norveç'e gitmişti. orada tanıştığı hollandalı bir kızla konuşurken arkadaşımın kollarındaki kıllar kızın dikkatini çekmiş ve "bizim ülkedeki erkekler kız gibi. kol ve bacaklarına ağda yapıyorlar, hiçbirinde böyle tüyler yok" demiş. ki avrupadan bizim ülkemize gelen kızlarda da aynı tepkiyi görebiliyorum. bizim türk kızı ise ibnetor avrupalıların hayranı. nasıl iş anlamadım arkadaş. avrupadaki cillop kızlar bizim peşimizde, bizim 1 hafta kuaföre gitmezse bıyıkları çıkan türk kızı ise bizi beğenmemekte.
türk erkeklerinin, ilgisini ve sevgisini bavul ticareti yapmaya gelmiş biricik hemcinslerimize kaydırarak; turistlerimizin bavullarını boş göndermeyen türk erkeğinin misafirperverliği buna neden olabilir.
yabancı kadınlar türk erkeklerine bitmez,cinselliğe olan düşkünlerini kolay paraya çeviriler yanlızca.
ama güzellik ve yakışıklılık çok başka birşeydir,insan bakmayı bildikten sonra..
komplekslidir.aynaya bakması tavsiye edilir
gelsin benim çükümü yesin diyebileceğimiz cinstir.ki avrupalı hatunlar biz türk erkeklerine eriyip biterken.
algısal sorunları olan kızdır.
(bkz: türk kızları hangi milletin erkeklerini yakışıklı bulur?)
türk erkeklerinin çokta skimde dediği kız tipidir.
elindekinin kıymetini bilmeyen kızdır.
iki yüzlüdür.
köpek bile yal yediği kaba pislemez demiş ki atalarımız güzel demiş.
kıvanç tatlıtuğ'a gelince de salya akıtırsınız. ah siz kadınlar...
bunlar muhtemelen en güzel türk kızlarıdır.
şu erkek kıtlığında eli şeyinde kalakalacak kızdır. zavallıdır.
türk kızlarını beğenmeyen türk erkeklerine tepkisini bu yolla iletmiş kızdır. sonuç olarak gereksizdir, türk kızı da erkeği de birbirine muhtaçtır. istisna olup başka milletten bulanları da vardır. ama istisnalar kaideyi bozmaz. *
türkiye de yeterince erkek tanımış hatun kişidir.
beni daha bulamamış hatundur..**
türk erekeklerinden bolca kazık yiyen kızdır...
hanzolarla çıkabilmek hatta evlenebilmek gibi bir mideye sahip olduğu için "olmayan" kız tipidir.
türk kızlarını güzel bulmayan türk erkeklerine misilleme yapan kızdır. yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler. yok değil yani yakışıklı da. var. en azından ben birkaç tane biliyorum. *
evde kalmaya mahkum değil,evde kalmışın ta kendisidir.
belden aşşası 1,5 porsiyon,
belden yukarısı yarım porsiyon ,
kara kuru,
kısa boylu,
kıllı kızlar olma ihtimali yüksektir.
(bkz: fındık kabuğundan çıkmış kabuğunu beğenmemiş)
dudakları uçuklu götü basurlu türk kızıdır.
türk kızlarını güzel bulmayan türk erkeğiyle bir yastıkta kocarlar inşallah efendim...
tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır boşuna uğraşmasındır. hee ama bi ispanya olsun italya olsun gidiyosa beni de arasın o ayrı.
bulmuşun da kıllısını arıyorsunun farklı bir söyleniş biçimi.